fotohobby
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobrze, że mamy całkiem silną ławkę, bo Marcelino też coś szykuje na 2.połowę...
0
Po opublikowaniu składów kurs na nas spadł, Ciekawe, czy to przez brak Wiliamsów w składzie ?
0
Jeśli zdobędziemy dziś 5 goli, a Betis żadnej, to drużyny z miejsc 3-6 będą miały po 47bramek zdobytych.
Villareal, żeby dojść do 47 puknął dziś te 5 :)
11
Będzie meczycho, obydwie drużyny lubią wysoki pressing i odważny styl gry.
Liczę na skuteczność ataku i trzymam kciuki za obronę ;)
Vamos Barca !
2
@El dominatore Człowieku, ale o jakiej deportacji Rosjan Ty do mnie piszesz ? Wątki Ci się pomyliły, czy brak umiejętności czytania ze zrozumieniem.
Dwie torby kupionych wcześniej środków spożywczych i higienicznych pierwszej potrzeby dziś poszły do punktu na zbiórkę.
Podobny zestaw w listopadzie pojechał na granicę z Białorusią.
Jesteś nieźle odklejony, jeśli porównujesz rządzących Polską do Putina.
2
@El dominatore proszę, oto sportowiec nie mający nic wspólnego "z polityką Putina"
https://www.sport.pl/skoki/7,65074,28160616,fis-reaguje-na-prowokacyjny-gest-rosyjskiego-skoczka-mamy-nowe.html#s=BoxOpImg6
Trzeba ich wyrugować z życia sportowo-towarzyskiego.
Tak, aby przeciętny Iwan zaczał się zastanawiać, dlaczego w Sankt Petersburgu nie bedzie finaļu LM, dlaczegi nie bedzie finałów siatkarskiej Ligi Narodów, dlaczego nie zagrają na MS.
Dlaczego pogarsza sie standart życia.
Nie ma tyrana, którego nie potrafiłoby obalić jego własne społeczeństwo.
9
No, Abde brameczka palce lizać.
Ale w La Liga to by nie przeszło...
10
Dobrze sie to czyta. Mega pozytywny człowiek.
2
Liczę na dobry, otwarty mecz - marzenie, jakby znów udałoby się wbić 3-4 brameczki :|)
7
"Robię tak, ponieważ czuję przywiązanie do tych barw. Nic więcej. Jestem za Barceloną, która przygarnęła mnie jak syna. To moje życie. Trzymam to w sobie i też cierpię. Gdy zakłada się tę koszulkę, należy wiedzieć, że trzeba jej bronić, ponieważ na stadionie jest 100 tysięcy osób. Ci ludzie chcą zobaczyć spektakl. Nie zawsze to wychodzi, ponieważ przeciwnik też gra w piłkę."
Piękne słowa. Szczerze - to trochę brakuje mi tych czasów, kiedy było 3 obco w drużynie, i dostanie się do Barcy z Europy (Ameryki Płd) było dla takich zawodników, jak Christo mega wyróżnieniem i spełnieniem marzeń.
18
Może się wreszcie uśmiechnie, bo w Barcelonie wyglądał, jakby zmagał się z depresją...
Powodzenia, Philippe !
0
@BombowiecKrawczyk :Chiny tez jednak pomiatane przez lata i traktowane jako tania siła robocza dla zachodu maja na pewno jakaś zadrę w sercu. Oczywiście tylko sobie spekulujemy ale uwazam ze ich nienawiść do USA jest bardzo silna"
Oczywiście. I spokojnie będę się rozwijać gospodarczo, bogacić, prowadzić badania, żeby zepchnąć USA z pozycji no.1
Wojną tylko cofnęliby się o 30 lat
0
@TheNekro94 Dlatego nie rzuci się na członka NATO
0
Galatasaray jednak :)
1
Czuję Eintracht
5
Gavi sam dba o swoją rotację :)
19
Najważniejsze, że potrafimy strzelać gola zarówno po 70-sekundowej tiki-tace, ale i po błyskawicznej kontrze.
Tego brakowało wcześniej
1
@frogiee Swoją droga powinni, tak samo jak drużynę narodową, co da nam wygraną poprzez walkower
25
Bo drużynę tworzą piłkarze, ale często drużyna "robi" piłkarza
8
Spartak i zlać ruskich
1
Jeśli kiedyś będziemy w stanie rozegrać dwie takie połowy, jak dziś pierwszą, to będziemy niepokonani :)
5
I bardzo dobrze - chłopak ma 17 lat, to nie jest koń pociągowy na 90 minut w 42 meczach
4
Pierwsza połowa bliska perfekcji. Dwa poważne błędy - MATS, wiadomi i Araujo, kiedy na pozycji ostatniego obrońcy odskoczyła mu piłka przy przyjęciu i Insigne poszedł na kontrę.
Ale ogólnie jest pięknie - rzucili się na nich, jak Reksio na szynkę, ilość odbiorów na połowie Napoli jest SPEKTAKULARNA !!!
Mamy trzy bramki, a i tak można narzekać na skuteczność :))))
2
Mam nadzieję, że Pique ich już wyjaśnił :)
0
Coś kurs u buka na Barce spadł strasznie...
;)
1
Golasso :)
Gramy po profesorsku. Oby tak dalej
0
Pięknie Adama wygrał fizyczne starcie wyprowadzając tę kontrę. A Jordi jak rasowy napadzior poszedł :)
1
Dembele niejednokrotnie robi więcej wchodząc na ostatnie 30 minut, niż grając cały mecz, więc OK.
0
@Kgorecki2500
Ale transparentu "stop wojnie" na stadion w Neapolu wnieść nie można
0
Widzę że kursy u buka sie wyrównały, a jeszcze wczoraj byliśmy wyraźnym faworytem...