fotohobby
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
22
"Brawo" UEFA :-/
Widzę, że poprawność polityczna wiecznie żywa
0
@xeniu dostał połowę na przełamanie - jak atakujący w siatkówce :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Są spore możliwości reagowania w pomocy i w ataku - oby Xavi dobrze reagował i trafił ze zmianami.
Gavi i Dembele w drugiej połowie mogą namieszać neapolitańczykom
0
No i pięknie - środek i przód mamy jako tako poskładany, czas wziąć się za tyły :)
0
@Symson "Środek pola zapchany?
De Jong, Busi, Gavi Pedri, Nico, 5 zawodników na 3 pozycje. Nie wliczam Puiga i Roberto, bo oni na razie nie grają praktycznie."
No to ściągniemy Saula i nie bedzie grał kolejny
0
@miladi no dobrze - 2 niezależne od rządu telewizje.
Coś, czego brak w Rosji, dlatego można wmówić im wszystko.
Do tego jeszcze farmy troli w necie.
2
@AbelKabel
"A narod Ruski to są kacapy jak można dać sie tak manipulować".
No to zobacz - w Polsce są trzy główne telewizje, dwie niezależnie - można oglądać którąkolwiek, a i tak 25% Polaków przyjmuje jak prawdę objawioną to, co zobaczy w TVPis.
A tam wolnych mediów nie ma i mozna wmówić wszystko - nawet to, że faszystowska Ukraina pracuje nad bronią jądrową, aby zagrozić Rosji.
4
Jasne środek pola zapchany, a my mielibyśmy ściągqć kolejnego, który grzeje ławę w innym klubie
13
Mam nadzieję, że to będzie dobry mecz i kolejny krok w budowaniu pewności siebie tej drużyny.
Vamos Barca !
0
Potrafi uderzyć z niczego.
2
@norbi77 Ale pisałeś, że ich rząd nie interweniował. Więc u nas tez nie.
Natomiast musisz doskonale śledzić ukrainskie media, żeby tak kategorycznie napisać:
"Na Ukrainie przeminęło to z wiatrem i nikt od nich nawet słowa sprzeciwu nie wyraził."
Poza tym - o ile wiem, spalenie polskiej flagi odbyło się w 2018, a dwa lata temu ukraińską spaliły polskie półgłówki.
Jaką karę ponieśli ?
Co do słów sprzeciwu:
"Zdecydowanie potępiam prowokacyjną akcję przed ambasadą Polski w Kijowie. To nic innego, niż kolejna prowokacja, podstępny atak na naszą przyjaźń. Ludzie o szczerym sercu nigdy nie będą znieważać symboli innych narodów” – napisał Klimkin na Twitterze."
Szef MSZ Ukrainy
0
@OsamaDembele
Bardzo trudno jest strzelić bramkę z trybun...
2
@sdg "Statystycznie raczej więcej debili, "
A skąd takie dane
4
@norbi77 "Kiedy u nas palili flagi, to nie zostało to zbagatelizowane"
doprawdy ? Jaką karę dostała osoba, która spaliła flagę Niemiec na Marszu Niepodległości
4
@norbi77 "Ukraina to nie przeszłość, bo ich nienawiść do Polski wydaje się być u nich zakorzeniona.'
Dobrze napisałeś.
Wydaje ci się...
0
@fenix1983 Sęk w tym, ze jeśli Pedri, Gavi i Nico odpalą, to przez lat nikt nowy ze szkółki nie przebije się do składu - jak było za czasów Xaviego, Iniesty i Bussiego.
ZA 4 lata Gavi będzie miał 21lat, Pedri 23 i w sumie dopiero będą wchodzić w najlepsze dla piłkarza lata.
Oczywiście, o ile wszystko pójdzie tak, jak powino....
2
@mleczkoo dlatego, choć jestem fanem Messiego, jak i mojej górnej siódemki, jestem zdania że ekstrkcja była jedynym rozwiązaniem.
Tego nie szło już leczyć :)
10
"W kadrze panuje rywalizacja, co przekłada się na intensywność treningów."
O, to, to...
Trza zapier...ć na treningach, bez tego nie ma sukcesu.
5
Liczę, że Gavi i Pedri będą się pozytywnie napędzać we wzajemnej rywalizacji
3
z jednaj strony to osłabienie, ale Albie tez przyda się mecz przerwy.
Niech da z siebie wszystko w rewanżu z Napoli - już w najbliższy czwartek
1
Natomiast priorytet, to powinien być wysoki, szybki obrońca, bo każdy stały fragment gry, każde dośrodkowanie to stan przedzawałowy
4
Najbardziej się cieszę, że mamy takich chłopaków,jak Gavi, Pedri, Nico i trenera, który nie boi się postawić na młodych.
Zdominowali Atletico, Napoli, teraz przez większą część meczu Valencię. Nie nie są anonimowe drużyny.
Konsekwentny rozwój, rotacje, praca nad schematami i możemy mieć świetną pomoc na lata.
4
@ViscaelBarca2007 gra bardzo elegancko. Zaczyna przypominać Iniestę
0
Adama - Luuk - gol ;)
0
Nasi specjalnie dają tak pograć Valenci, że by MATS mógł się wykazać :)
0
Araujo bierze sie za robotę MATSA ;)
0
MATS, wreszcie...
0
Ktos jeszcze będzie kwestionował Pedriego ? ;)
1
@este17 na razie pozwolił FDJ strzelić bramkę