fotohobby
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@este17 na razie pozwolił FDJ strzelić bramkę
1
Dzisiaj co akcja to gol.
1
PAN Jordi Alba.
I brawo Auba
0
@konraden Tym, że na UCL ma marne szanse, a finansowo (stosunek płac do przychodów) na początku roku stała jeszcze gorzej, niż FCB.
O marnym trenerze nie wspomnę.
1
Żeby być w pierwszej czwórce trzeba w takich meczach zdobywać punkty. I to raczej 3, nie 1, bo to buduje pewność siebie zespołu
8
Drużyny Bordalasa mają taki styl, że oczy bolą od oglądania...
4
"By móc trafić do ekipy Bordalasa, obniżył sobie pensję o dwa miliony euro. Teraz z pewnością będzie mu zależało na „rewanżu” na swojej byłej drużynie, która nie umiała lub nie chciała go docenić."
Ha, ha - rychło w czas.
Trzeba było myśleć wcześniej, to miałbyś szansę w FC Barcelona, a tak będziesz co sezon gdzie indziej i skończysz na poziomie Getafe
0
@FCBurnley Obydwaj sędziowie ? Bo to przecież VAR przerwał grę
1
@martin3131 Dobry był moment, jak biegł w kierunku naszej branki dwa metry przed naszym ostatnim obrońcą i jeszcze pokazywał przed siebie, gdzie ma mu zawodnik Napoli piłkę dograć :)
3
A co podobało m się najbardziej - wysoki pressing.
2-3 krotnie Napoli chciało rozpocząć grę od bramki podaniami w swoim polu karnym, a na liniach pola karnego czekali już napastnicy Barcy, żeby im to utrudnić - i w efekcie piłka nie docierała nawet do środka boiska.
Pressing wymaga kondycji i na tym etapie sezonu wygląda na to, z enie mamy z tym problemów.
0
@Emhyr a ile zrobił Luuk w pierwszych trzech meczach w FCB ?
A Auba mógłby mieć piękną asystę, bo wystawił Ferranowi patelnię
10
@FCBurnley Oczywiście, Xavi sie myli, Lucho się myli, tylko ty masz patent na rację.
Jeszcze ci Ferran buzię zamknie,,,
6
@Emhyr Nooo, Luuk to ma ten drybling.... i szybkość :)
0
W perspektywie rewanżu to może lepsze, 1:1, niz 3:0 bo wiemy, co nasi potrafili odwalić, jak wygrali pierwszy mecz wysoko :)
A co zrobili z takim np PSG :)
1
W każdym razie - do trzech razy sztuka - następnym razem Luukowi wpadnie z przewrotki :)
2
@Karol_VeB Oczywiście - lepiej tak, niż przechodzenie poza meczem, jak Depay sprzed kontuzji
3
A na napisze tak - brawo !
Bo dominowaliśmy, wytrzymaliśmy ten mecz kondycyjnie, bo była WIELKA determinacja do wbicia gola.
Nie udało się - trudno.
Ferranowi dziś nie wpadło nic, poza karnym (choć miałem wielkiego stresa, kiedy podchodził do niego). Bywają taie dni, nie jkest powiedziane, że w rewanżu nie może być bohaterem
Kwestia awansu jest otwarta, będzie na pewno Araujo w obronie, przy takim nastawieniu, chęci kontrolowania gry jestem optymistą
0
@Patro98 Po pierwsze - zawsze był podwajany, co już samo w sobie jest znaczące, po drugie to po jego dośrodkowaniu była ręka.
2
Dembele, zamknij tym gwizdaczom dzioby...
0
I grać tak dalej i jeszcze coś wpadnie
Gavi na boisko
0
Ale mamy jeszcze Luuka !
:)
0
Jak w meczu z Realem - my prowadzimy grę, atakujemy, biali robią jedną kontrę i gol
0
@Rewolucja123 o asyscie zapomniałeś ? Drugiej w drugim meczu.
1
24.mecze bez porażki...
A zdaniem Moreno lecimy na szczęściu
:)
2
"Każdy opowiada historię, jak chce."
A niektórzy opowiadają bajki...
2
Ale ten news jakiś bez sensu, skoro wcześniej podaję się, że Araujo może zagrać już z Napoli
1
Rzeź niewiniątek ;)
41
Araujo, przy takim nauczycielu, jak Pique, wkrótce będzie kolejnym "ulubieńcem" kibiców Espanyolu :)
46
Czas Braita się skończył definitywnie - to Luuk jest zadaniowcem, opcją na "trudne chwile"
7
Rekord Stoiczkova do pobicia :)