1

@este17 na razie pozwolił FDJ strzelić bramkę

1

Dzisiaj co akcja to gol.

1

PAN Jordi Alba.
I brawo Auba

0

@konraden Tym, że na UCL ma marne szanse, a finansowo (stosunek płac do przychodów) na początku roku stała jeszcze gorzej, niż FCB.
O marnym trenerze nie wspomnę.

1

Żeby być w pierwszej czwórce trzeba w takich meczach zdobywać punkty. I to raczej 3, nie 1, bo to buduje pewność siebie zespołu

8

Drużyny Bordalasa mają taki styl, że oczy bolą od oglądania...

4

"By móc trafić do ekipy Bordalasa, obniżył sobie pensję o dwa miliony euro. Teraz z pewnością będzie mu zależało na „rewanżu” na swojej byłej drużynie, która nie umiała lub nie chciała go docenić."

Ha, ha - rychło w czas.
Trzeba było myśleć wcześniej, to miałbyś szansę w FC Barcelona, a tak będziesz co sezon gdzie indziej i skończysz na poziomie Getafe

0

@FCBurnley Obydwaj sędziowie ? Bo to przecież VAR przerwał grę

1

@martin3131 Dobry był moment, jak biegł w kierunku naszej branki dwa metry przed naszym ostatnim obrońcą i jeszcze pokazywał przed siebie, gdzie ma mu zawodnik Napoli piłkę dograć :)

3

A co podobało m się najbardziej - wysoki pressing.
2-3 krotnie Napoli chciało rozpocząć grę od bramki podaniami w swoim polu karnym, a na liniach pola karnego czekali już napastnicy Barcy, żeby im to utrudnić - i w efekcie piłka nie docierała nawet do środka boiska.
Pressing wymaga kondycji i na tym etapie sezonu wygląda na to, z enie mamy z tym problemów.

0

@Emhyr a ile zrobił Luuk w pierwszych trzech meczach w FCB ?
A Auba mógłby mieć piękną asystę, bo wystawił Ferranowi patelnię

10

@FCBurnley Oczywiście, Xavi sie myli, Lucho się myli, tylko ty masz patent na rację.
Jeszcze ci Ferran buzię zamknie,,,

6

@Emhyr Nooo, Luuk to ma ten drybling.... i szybkość :)

0

W perspektywie rewanżu to może lepsze, 1:1, niz 3:0 bo wiemy, co nasi potrafili odwalić, jak wygrali pierwszy mecz wysoko :)
A co zrobili z takim np PSG :)

1

W każdym razie - do trzech razy sztuka - następnym razem Luukowi wpadnie z przewrotki :)

2

@Karol_VeB Oczywiście - lepiej tak, niż przechodzenie poza meczem, jak Depay sprzed kontuzji

3

A na napisze tak - brawo !
Bo dominowaliśmy, wytrzymaliśmy ten mecz kondycyjnie, bo była WIELKA determinacja do wbicia gola.
Nie udało się - trudno.
Ferranowi dziś nie wpadło nic, poza karnym (choć miałem wielkiego stresa, kiedy podchodził do niego). Bywają taie dni, nie jkest powiedziane, że w rewanżu nie może być bohaterem
Kwestia awansu jest otwarta, będzie na pewno Araujo w obronie, przy takim nastawieniu, chęci kontrolowania gry jestem optymistą

0

@Patro98 Po pierwsze - zawsze był podwajany, co już samo w sobie jest znaczące, po drugie to po jego dośrodkowaniu była ręka.

2

Dembele, zamknij tym gwizdaczom dzioby...

0

I grać tak dalej i jeszcze coś wpadnie
Gavi na boisko


0

Ale mamy jeszcze Luuka !
:)

0

Jak w meczu z Realem - my prowadzimy grę, atakujemy, biali robią jedną kontrę i gol

0

@Rewolucja123 o asyscie zapomniałeś ? Drugiej w drugim meczu.

1

24.mecze bez porażki...
A zdaniem Moreno lecimy na szczęściu
:)

2

"Każdy opowiada historię, jak chce."
A niektórzy opowiadają bajki...

2

Ale ten news jakiś bez sensu, skoro wcześniej podaję się, że Araujo może zagrać już z Napoli

1

Rzeź niewiniątek ;)

41

Araujo, przy takim nauczycielu, jak Pique, wkrótce będzie kolejnym "ulubieńcem" kibiców Espanyolu :)

46

Czas Braita się skończył definitywnie - to Luuk jest zadaniowcem, opcją na "trudne chwile"

7

Rekord Stoiczkova do pobicia :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?