fotohobby
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Simeone nie dojechał na pierwszą połowę...
2
@Rad112 Ano to, że bez ich potknięć nie zagrozimy im w lidze
3
Diego, odstaw dragi...
Okulista czeka.
1
@krystus48 a w następnej kolejce Real jedzie na wyjazd do Villareal
7
Betis dostaje bęcki od Villareal u siebie, baaardzo dobrze
0
@kokos_xd właśnie taki jeżdziec bez głowy przydałby się w sytuacji Ferran-Waas.
0
@kokos_xd no ale przecież Ferran i tak nie zszedł ?
A jeśli miał grac do końca,, to lepiej było mieć świeżego zawodnikam na kontry
0
@DonFerdinando strzal gaviego poszedł po rykoszecie, wiec był trudny. Bardziej wiedziałbym obronę strzału Alvesa
0
PAN MisterChip
Jaką gość ma bazę danych, głowa mała
0
Trenujcie tak dalej :)
5
Ważne jest to, że choć połowę drugiej części spotkania graliśmy w 10., a Atletico cisnęło, to jej nie przegraliśmy.
Fizycznie duza zmiana na plus
0
@kokos_xd
Przecież to jest zmiana 1:1 więc o jakim "kolejnym" ofensywnym zawodniku piszesz?
0
@Vintee wiedzę, ze zmęczony Torres przegrał biegowy pojedynek z wypoczętym Wassem.
A to była sytuacja do wyjścia na 1:1
Podejrzewam, że Dembele byłby juz dwa kroki przed Dunczykiem
1
No i pięknie. Ugasili pożar
2
Zmieniłbym Torresa na Dembele
0
Niepotrzebne czerwo
0
Teraz koncentracja i kontry
0
A jest jeszcze pozytywnie naładowany Auba na ławce.
I Dembele, któremu Adama musiał ostro wjechać na ambicje...
Byle bez głupich wpadek w obronie, a będzie się działo...
0
@sylweste.r Pique
4
A tak LaRambla jęczała po ogłoszeniu składów :)
24
Najlepsze 45minut w tym sezonie
3
Adama to maszyna. Abde - wiele nauki jeszcze
0
Czas w końcu rozegrać dobry i WYGRANY mecz z silnym rywalem.
Ławka jest niezła, można kombinować.
Vamos !
0
Prawidłowo, niech więcej czasu mają do dyspozycji nasze ostatnie nabytki.
A Dembele niech robi wiatr od 70 minuty
2
Fajnie, że z upływem sezonu wzmacniamy kadrę, szkoda tylko, że to oznacza, że co mecz gramy w innym zestawieniu.
Dziś liczę tylko na indywidualne zrywy, które mogą przechylić szalę na naszą korzyść.
Płynna gra, automatyzmy to raczej melodia przyszłości...
24
Nawet, jakby nie miała wątpliwości, to trzeba szukać następcy
1
@Reczul2410 A ja wolałbym, żeby nie dość, że grał, to jak najwięcej strzelał i asystował.
W sytuacji, w jakiej jesteśmy, raczej nie możemy sobie pozwolić na bycie "psem ogrodnika".
Jego przyszły kontrakt mnie nie interesuje.
3
No i prawidłowo. To trener ustala kadrę i to on odpowiada za wyniki. Jeśli uzna, że Dembele jest przydatny, to Dembele będzie grał.
2
I wyjdzie na to, że Pep załatwił nam Erica a zabrał Ronalda ;)
3
Niech gra. Lepiej mieć mocną ławkę rezerwowych, niż słabą.
Niech wychodzi od pierwszej minuty, aby "zabiegać" obrońców i zejść w 60 minucie, robiąc miejsce wypoczętemu zmienników, albo niech sam wchodzi na podmęczonych rywali.
Niewaźne.
Ważne są punkty.