3

Niech gra. Lepiej mieć mocną ławkę rezerwowych, niż słabą.
Niech wychodzi od pierwszej minuty, aby "zabiegać" obrońców i zejść w 60 minucie, robiąc miejsce wypoczętemu zmienników, albo niech sam wchodzi na podmęczonych rywali.
Niewaźne.
Ważne są punkty.

1

@kamilo0066 to trwało 3 minuty 50 sekund.
W sylwestra strzelają z różnym natężeniem kilka godzin.
Pokaz w Warszawie odbywał się w miejscu, które raczej nie jest szczególnie gęsto zamieszkiwane przez zwierzaki - bo to centrum miasta, a nie osiedla, czy podmiejskie dzielnice mieszkaniowe.

0

Oby grał tam regularnie.

5

Ale w sumie to musi być niezłe doświadczenie - być tam teraz w centrum dowodzenia, wśród dziesiątek prowadzonych na raz rozmów telefonicznych, nadchodzących maili/faksów, videokonferencji itp...
I gorączkowego liczenia funduszy...
;)

0

"Badania medyczne Aubameyanga są na razie pozostawione w trybie oczekiwania na rozwoj negocjacji"

tzw. "ostry dyżur"
;)

0

Jest postęp, przynajmniej rejestrujemy bez zwłoki...

20

"W szpitalu w Barcelonie nie czekają na Aubameyanga. Zaplanowane są badania medyczne innego zawodnika."

"Ale nie ma Pana na liście, proszę się zarejestrowac na następny wolny termin"

0

Brać, jeśli się da.
Auba, mimo zjazdu jaki zaliczył i tak jest o lata świetlne przed Braitem...

1

@Sergio_Devils fati w tym sezonie za wiele nie pogra, Depay jest słaby, a Brait raczej kończy przygodę z FCB

0

@czarnatom trochę, jak Duda. Też ciągle się uczy.

27

Jak zwykle się spóźni...

0

" Chciałbym, żeby w futbolu było więcej Alemanych"

A ja wolę, by był tylko w Barcelonie
:)

6

Nie zazdroszczę mu... Ale sądzę, że wybierze nóż i wróci we wrześniu....

5

To my mieliśmy w tym meczu sześć okazji ?

0

@ramon59 Ach tak, bo mamy taki wybór. Przecież zawsze można było puścić Puiga.
No ten by na pewno odebrali nie stracił ;)

1

@ramon59 Nie. Nie cud.
Ale zrobił coś, czego nie potrafił zrobić żaden z jego kolegów z linii pomocy. Więc brawo.

2

No i dobrze, nie przyfrajerzyli z ogórkami, jak Real dziś.

8

Brawo Bussi. Kluczowy odbior i po tym gol

1

Bidnie to wygląda. Jak patrzę na Abde, to zaczynam tęsknić za Dembele:)

2

Wierzę w naszą wieżę
;)

2

In Luuk my trust !

0

0

@JacaBarcaRulez Biorąc pod uwagę to, że nie gra, to marny kurs dali :)

0

@CuleLbn Dembele w Borussii, a Dembele w Barcelonie to zupełnie dwaj inni piłkarze.
Raz, że Dortmund gra szybsza piłkę "box to box", gdzie Dembele mógł się wykazać szybkością, dwa, że u nas jak tylko łapał jakiś rytm meczowy, to od razu kontuzja.

2

@SirChuck jest jeszcze kwestia walki o LM.
Jeśli Xavi uważa, że Dembele będzie do tego przydatny, to powinien grać.
Trener decyduje.

0

Myślę, że Pedri wróci szybko, ale reakcja Ansu nie napawa optymizmem...

0

@Vulpin Gość wyglądał, jakby się przez te parę miesięcy o parę lat postarzał :)

0

Wynik to jedno, wóz albo przewóz.
Ale przez te dwa urazy chyba nie zasnę.

Jeśli okażą się groźne, to znów cofniemy się kadrowo do początku sezonu.

0

Po tym meczu kadrowo znajdziemy się w takiej samej du.ie, jak na początku sezonu.
Bez Pedriego, Fatiego i może jeszcze bez Dembele....

3

Pedri następny do zmiany

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?