fotohobby
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Niech gra. Lepiej mieć mocną ławkę rezerwowych, niż słabą.
Niech wychodzi od pierwszej minuty, aby "zabiegać" obrońców i zejść w 60 minucie, robiąc miejsce wypoczętemu zmienników, albo niech sam wchodzi na podmęczonych rywali.
Niewaźne.
Ważne są punkty.
1
@kamilo0066 to trwało 3 minuty 50 sekund.
W sylwestra strzelają z różnym natężeniem kilka godzin.
Pokaz w Warszawie odbywał się w miejscu, które raczej nie jest szczególnie gęsto zamieszkiwane przez zwierzaki - bo to centrum miasta, a nie osiedla, czy podmiejskie dzielnice mieszkaniowe.
0
Oby grał tam regularnie.
5
Ale w sumie to musi być niezłe doświadczenie - być tam teraz w centrum dowodzenia, wśród dziesiątek prowadzonych na raz rozmów telefonicznych, nadchodzących maili/faksów, videokonferencji itp...
I gorączkowego liczenia funduszy...
;)
0
"Badania medyczne Aubameyanga są na razie pozostawione w trybie oczekiwania na rozwoj negocjacji"
tzw. "ostry dyżur"
;)
0
Jest postęp, przynajmniej rejestrujemy bez zwłoki...
20
"W szpitalu w Barcelonie nie czekają na Aubameyanga. Zaplanowane są badania medyczne innego zawodnika."
"Ale nie ma Pana na liście, proszę się zarejestrowac na następny wolny termin"
0
Brać, jeśli się da.
Auba, mimo zjazdu jaki zaliczył i tak jest o lata świetlne przed Braitem...
1
@Sergio_Devils fati w tym sezonie za wiele nie pogra, Depay jest słaby, a Brait raczej kończy przygodę z FCB
0
@czarnatom trochę, jak Duda. Też ciągle się uczy.
27
Jak zwykle się spóźni...
0
" Chciałbym, żeby w futbolu było więcej Alemanych"
A ja wolę, by był tylko w Barcelonie
:)
6
Nie zazdroszczę mu... Ale sądzę, że wybierze nóż i wróci we wrześniu....
5
To my mieliśmy w tym meczu sześć okazji ?
0
@ramon59 Ach tak, bo mamy taki wybór. Przecież zawsze można było puścić Puiga.
No ten by na pewno odebrali nie stracił ;)
1
@ramon59 Nie. Nie cud.
Ale zrobił coś, czego nie potrafił zrobić żaden z jego kolegów z linii pomocy. Więc brawo.
2
No i dobrze, nie przyfrajerzyli z ogórkami, jak Real dziś.
8
Brawo Bussi. Kluczowy odbior i po tym gol
1
Bidnie to wygląda. Jak patrzę na Abde, to zaczynam tęsknić za Dembele:)
2
Wierzę w naszą wieżę
;)
2
In Luuk my trust !
0
@Przemek2323
0
@JacaBarcaRulez Biorąc pod uwagę to, że nie gra, to marny kurs dali :)
0
@CuleLbn Dembele w Borussii, a Dembele w Barcelonie to zupełnie dwaj inni piłkarze.
Raz, że Dortmund gra szybsza piłkę "box to box", gdzie Dembele mógł się wykazać szybkością, dwa, że u nas jak tylko łapał jakiś rytm meczowy, to od razu kontuzja.
2
@SirChuck jest jeszcze kwestia walki o LM.
Jeśli Xavi uważa, że Dembele będzie do tego przydatny, to powinien grać.
Trener decyduje.
0
Myślę, że Pedri wróci szybko, ale reakcja Ansu nie napawa optymizmem...
0
@Vulpin Gość wyglądał, jakby się przez te parę miesięcy o parę lat postarzał :)
0
Wynik to jedno, wóz albo przewóz.
Ale przez te dwa urazy chyba nie zasnę.
Jeśli okażą się groźne, to znów cofniemy się kadrowo do początku sezonu.
0
Po tym meczu kadrowo znajdziemy się w takiej samej du.ie, jak na początku sezonu.
Bez Pedriego, Fatiego i może jeszcze bez Dembele....
3
Pedri następny do zmiany