fotohobby
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mientusek1407 Programiści na Mac ? Nie widzę tu żadnych przewag.
Graficy owszem, ale niekonieczne dlatego, że jest "bardziej wydajny" tylko dzięki lepszemu zarządzaniu kolorem lepiej reprodukuje barwy
0
Ofiara ?
Dureń, nie ofiara. Jakby nie celebrował w idiotyczny sposób, to całej tej szopki by nie było....
7
Oj, ponieważ mój komentarz nie spodobał się jakieś wrażliwej duszyczce, powtarzam w wersji light:
Do tej pory miałem Vinicjusa za głupka, ale po dzisiejszym wieczorze uważam, że jest turbo-głupkiem.
Żeby na obcym stadionie prowokować publiczność wyginając się przy chorągiewce jakby pracował w klubie nocnym, a potem spłakać się sędziemu w rękaw, bo ktoś go obraził, to trzeba między uszami mieć tylko sznurek...
10
Alę przelew z Barcelony to co miesiąc z chęcią lajkuje, co ?
Żałosny gość...
0
@kch A w tym roku możemy by w marcu na ”fali wynoszącej”
Albo w kwietniu na klasyku.
Ale nie załapałeś najważniejszego. Piszesz, że:
„Mamy zbyt młody i niedoświadczony zespół, żeby to odwrócić.”
Rok temu był młodszy i potrafił odwrócić z 7 pkt straty z w tym roku 2pkt nie potrafią, bo są niedoświadczeni ?
0
@kch Rok temu nie odwrócili ? Od początku do końca sezonu prowadziliśmy ?
1
W tym sezonie ligowym Barcelona trafiła w słupek/poprzeczkę 23 razy.
Praktycznie 1 obramowanie na mecz.
W LL są drużyny, które, żeby nazbierać taką liczbę strzałów (wszystkich) muszą rozegrać 3-4 mecze
3
Efekt motyla.
W poniedziałek Barcelona przegrywa. Ja mam doła. Jestem nieproduktywny w pracy przez kolejne dni. Moja frma traci pieniądze. Kurs akcji spada. Akcjonariusze się wyprzedają. W piątek krach na giełdzie.
A wystarczyło trafić karnego.
4
Ja rozumiem - może jest jakaś ustalona hierarchia w drużynie.
Ale jak widać, że komuś nic nie wychodzi, że nie ma dnia, to może, dla dobra drużyny, warto to zmienić ?
Patrząc na jego grę dzisiaj, podejrzewałem, że przewali piłkę nad poprzeczką, słupek i tak był miłym zaskoczeniem
2
Skomplikowaliśmy sobie sytuację w PK, komplikujemy w LaLiga, a jeszcze nie zaczęliśmy gry w fazie pucharowej CL
:)
Jest kryzys...
Wracaj Pedri, bo tu się wszystko sypie
3
Póki strzelaliśmy po 3 gole w meczu, można było grać taki wesoły futbol w obronie.
Ale Lewy, Ferran i Yamal są aktualnie poza formą. Fermin też.
I tracimy punty, tracimy trofea.
3
Pocieszające jest to, że nie straciliśmy gola w pierwszej połowie (a prawie 3/4 wpada wtedy) i że Yamal Z REGUŁY ogarnia się po wyjściu z szatni.
Więc liczę na zmianę obrazu gry
2
@Remi70 No też nie gra niczego wielkiego, więc pewnie szybko wejdzie Lewy.
5
Hahaha, Martin o ponad punkt lepsza nota od Yamala :)
Niech wejdzie Roony - w ataku gorzej nie będzie w przynajmniej Kounde wesprze w obronie
3
Flick zrób Yamalowi suszarkę i daj 10 minut na poprawę.
A Roony nich sie grzeje…
0
@fotohobby Jeszcze dali mu karnego do strzelania…
0
Yamal - jeszcze 10 minut po przerwie i jak nie będzie poprawy to zjazd do bazy.
Ospały, nieruchawy, niedokładny, jakby wstał dziś lewą nogą
8
Spodziewałem się jednak Araujo zamiast Cubarsiego, który wygląda jakby potrzebował małej pauzy
1
Czarny przyaktorzył lepiej, niż Mbappe
0
"Soto Grado zajmuje też 12. miejsce, jeśli chodzi o dyktowane rzuty karne na mecz"
Dzisiaj nie sędziuje Realowi,.więc w tym zastawieniu nie awansuje...
1
Po prostu nastawili sie na podniesienie Pucharu Króla
3
@severius Herbaty nie słodzę od 20 lat, espresso kiedyś dosładzałem brązowym cukrem, ale od 4 lat nie i dopiero teraz mogę wyczuć niuanse smakowe danej mieszanki kawy
0
@orgazm44 A dlaczego nie otrzymuje ?
Nie lubią go, czy może nie potrafi pokazać się na pozycji tak dobrze jak Torres ?
0
Nie lubię Marcinkiewicza, ale trzeba przyznać, że zaorał gostka 10/10
https://www.facebook.com/witold.jurasz.1/posts/pfbid0XDEFxcEvt8WY2ymp1XK7JqZJdTWXSPYRoaDmASWfJBHZRmMA7oug8HqMjsTFeNgul
20
I brawo. Nie ma sensu szczuć na RFEF, jak robi to madrycka TV, ale konkretnie pokazać niespójność systemu sędziowania, jaki działa w Hiszpanii
0
Teraz niech się na Gironie skupią raczej
0
@Aequlibre "Bo co stanie im na przeszkodzie, jeśli sztuczna inteligencja osiągnie poziom inteligencji wyższy od ludzi? - AI już ma wyższy poziom i to znaczanie."
Ale, że od człowieka ?
:))
0
@Peciak Ozzywiście, ale żaden z naszych nie zrobił takiej akcji dwukrotnie, gdzie w drugim przypadku poziom agresji był jeszcze większy
8
W rewanżu trzeba na nich siąść i wbić 2:0 do przerwy.
Czy to się da zrobić ?
Da, bo Atletico to chimeryczny zespół.
Przetrącić im kręgosłup w pierwszej polowie, a potem...
Los pokaże.
20
Bezpośrednia czerwona to raz.
A dwa - on powinien w tym momencie mieć żółta za stempel na Balde z 2 minuty.
Gdyby któryś z zawodników Barcy tak przystemplował przeciwnika, to Cholo by się zapluł o żółtko