fotohobby
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@draxidox
"Ja mam dużą słabość do curlingu :D"
Ja też, sam uprawiam, szczególnie w sobotnie dopołudnia.
Właśnie idę przygotować sprzęt...
4
Lawina ruszyła po tym filmiku opublikowanym przed meczem z Lechem :))
3
Florentino, ty lepiej pomyśl, jak stadiom naprawić, bo się sąsiedzi niecierpliwią...
3
Karuzela napiera tempa.
Jest na co patrzeć - my walczymy o PKa potem oglądamy drużyny, które będą walczyć, by zagrać z nami w LM :)
0
@mint aha, bo przeczytałeś o tym na necie ?
0
@VAMOS1899LaMasia no i nie siadł komentarz...
20
Zatrudnienie Flicka to był strzał w 10.
Wzorowe zarządzanie szatnią - jest miejsce na „rodzinną” bliskość, ale też są kary za brak dyscypliny (spóźnienia)
Nawet brukowcom ciężko znaleźć temat do click-baitow
0
Robią wszystko, żeby utrzymać Real przy życiu....
3
Haha, jakie bagienko u „galacticosow”
2
Odklejenie w wersji max.
może łaskawy pan pochwali się, ile asyst daje Mbappe i powie coś o jego grze zespołowej ?
Odpadli z pucharu z 2-ligowcem i wymyślą każdą bzdurę, żeby się dowartościować…
0
@Ronad10 A Kounde nc nie strzelił Realowi ? :))
Jeśli chodzi o Balde to już napisałęm: "Balde zatrzymał się w rozwoju..."
I cyfry też potwierdzają, ze na niższym poziomie, niż Kounde
2
Ostatnie 10 minut emocje prawie, jak z Interem w LM
:))
1
Dzisiaj Yamal był zbyt wielkim altruistą, mam wrażenie, że jakby w paru momentach zdecydował się na strzał, to byłoby z tego więcej pożytku
10
Zszedł Ronald i gra w obronie się posypała :)
Niepotrzebna ta końcówka...
2
Cancelo do bazy, zanim narobi kłopotów.
Dobrze dziś wygląda duet Araujo-Eric.
Ale póki co mają dość wolnych zawodników naprzeciw siebie, w drugiej połowie wejdzie Jefte, który biega szybciej i będzie większym wyzwaniem
4
Araujo top forma fizyczna. Jak głowa dojedzie, to będzie dobry mecz w jego wykonaniu i krok do częstszych występów w LaLiga
0
@Ronad10 Balde nawet nie dochodzi do setek... Biega szybko, acz bez sensu, już tak ze trzy lata
0
Idealny układ - wbić szybko 2 gole przewagi i w drugiej połowie Roony, Casado, Fermin ,Ferran ze swoimi minutami
6
Laporta grilluje Real w ramach kampanii wyborczej :)
0
@Ronad10 "est objeżdżamy w obronie ostatnimi czasy jak dziecko a w ataku wygląda tak nieporadnie jakby wczoraj nauczył się biegać."
Nauczył się biegać i wsadził w tym sezonie trzy gole, do tego dwie asysty.
14
Złoto xDD
0
Rashford ogarnie drugoligowca...
0
On ostatnio był tam hamulcowym.
Po pierwszym udanym sezonie w Madrycie teraz to równia pochyła
Nie daj Boże Caballos ogarnie im teraz trochę pomoc
0
@Karol145 O czym Ty piszesz ??
Sezon 21/22 to 10 bramek i 7 asyst w 33 meczach
https://www.transfermarkt.pl/ferran-torres/leistungsdaten/spieler/398184/plus/0?saison=2021
Jeden i drugi sezon przeciętne jeśli chodzi o G/A.
0
@Karol145 Liczby podaj, a nie to, gdzie grał ")
0
@Karol145 Czyli - ma 25 lat leci mu drugi naprawdę udany sezon ?
Ale przecież pisałeś, że sprawdzał się wszędzie.
"z czego jest najlepszym strzelcem w lidze."
Aż tak bym nie szarżował
xDD
0
@Karol145 Gdzie to "udowodnił wszędzie" ? W MCI ?
Pokaż to na liczbach.
To niezły piłkarz, z bardzo dobrymi przebłyskami, ale Barcelona potrzebuje kogoś lepszego.
14
Nie dość, że mają +9 w karnych, to co mecz w żenujący sposób ( (zwłaszcza Mbappe) uprawiają padolino, szukając kolejnych.
Wiedzą, że z gry niewiele potrafią, więc trzeba liczyć na karne.
A sędziowie nie reagują
Obrzydliwy zespół...
0
@4Fabregas4
"To oznacza, że uważasz, że Lewy również jest na poziomie zawodnika, który:
"W każdym innym klubie obecnie byłby niewiele wartym grajkiem z paroma golami.""
Oczywiście.
A że kontrakt ma jaki ma... na szczęście tylko pół roku jeszcze.
Potem trzeba będzię szukać klasowej "9", bo Ferran nią nie jest i nie będzie
3
Fede Valveede: Myślę, że rozegraliśmy wielki mecz
Ahahahaa....Jak oni nisko upadli....
sDDD