0

@draxidox
"Ja mam dużą słabość do curlingu :D"

Ja też, sam uprawiam, szczególnie w sobotnie dopołudnia.
Właśnie idę przygotować sprzęt...

4

Lawina ruszyła po tym filmiku opublikowanym przed meczem z Lechem :))

3

Florentino, ty lepiej pomyśl, jak stadiom naprawić, bo się sąsiedzi niecierpliwią...

3

Karuzela napiera tempa.
Jest na co patrzeć - my walczymy o PKa potem oglądamy drużyny, które będą walczyć, by zagrać z nami w LM :)

0

@mint aha, bo przeczytałeś o tym na necie ?

0

@VAMOS1899LaMasia no i nie siadł komentarz...

20

Zatrudnienie Flicka to był strzał w 10.
Wzorowe zarządzanie szatnią - jest miejsce na „rodzinną” bliskość, ale też są kary za brak dyscypliny (spóźnienia)
Nawet brukowcom ciężko znaleźć temat do click-baitow

0

Robią wszystko, żeby utrzymać Real przy życiu....

3

Haha, jakie bagienko u „galacticosow”

2

Odklejenie w wersji max.
może łaskawy pan pochwali się, ile asyst daje Mbappe i powie coś o jego grze zespołowej ?

Odpadli z pucharu z 2-ligowcem i wymyślą każdą bzdurę, żeby się dowartościować…

0

@Ronad10 A Kounde nc nie strzelił Realowi ? :))
Jeśli chodzi o Balde to już napisałęm: "Balde zatrzymał się w rozwoju..."
I cyfry też potwierdzają, ze na niższym poziomie, niż Kounde

2

Ostatnie 10 minut emocje prawie, jak z Interem w LM
:))

1

Dzisiaj Yamal był zbyt wielkim altruistą, mam wrażenie, że jakby w paru momentach zdecydował się na strzał, to byłoby z tego więcej pożytku

10

Zszedł Ronald i gra w obronie się posypała :)

Niepotrzebna ta końcówka...

2

Cancelo do bazy, zanim narobi kłopotów.
Dobrze dziś wygląda duet Araujo-Eric.
Ale póki co mają dość wolnych zawodników naprzeciw siebie, w drugiej połowie wejdzie Jefte, który biega szybciej i będzie większym wyzwaniem

4

Araujo top forma fizyczna. Jak głowa dojedzie, to będzie dobry mecz w jego wykonaniu i krok do częstszych występów w LaLiga

0

@Ronad10 Balde nawet nie dochodzi do setek... Biega szybko, acz bez sensu, już tak ze trzy lata

0

Idealny układ - wbić szybko 2 gole przewagi i w drugiej połowie Roony, Casado, Fermin ,Ferran ze swoimi minutami

6

Laporta grilluje Real w ramach kampanii wyborczej :)

0

@Ronad10 "est objeżdżamy w obronie ostatnimi czasy jak dziecko a w ataku wygląda tak nieporadnie jakby wczoraj nauczył się biegać."

Nauczył się biegać i wsadził w tym sezonie trzy gole, do tego dwie asysty.

14

Złoto xDD


0

Rashford ogarnie drugoligowca...

0

On ostatnio był tam hamulcowym.
Po pierwszym udanym sezonie w Madrycie teraz to równia pochyła
Nie daj Boże Caballos ogarnie im teraz trochę pomoc

0

@Karol145 O czym Ty piszesz ??
Sezon 21/22 to 10 bramek i 7 asyst w 33 meczach
https://www.transfermarkt.pl/ferran-torres/leistungsdaten/spieler/398184/plus/0?saison=2021

Jeden i drugi sezon przeciętne jeśli chodzi o G/A.


0

@Karol145 Liczby podaj, a nie to, gdzie grał ")

0

@Karol145 Czyli - ma 25 lat leci mu drugi naprawdę udany sezon ?
Ale przecież pisałeś, że sprawdzał się wszędzie.

"z czego jest najlepszym strzelcem w lidze."
Aż tak bym nie szarżował
xDD

0

@Karol145 Gdzie to "udowodnił wszędzie" ? W MCI ?
Pokaż to na liczbach.

To niezły piłkarz, z bardzo dobrymi przebłyskami, ale Barcelona potrzebuje kogoś lepszego.

14

Nie dość, że mają +9 w karnych, to co mecz w żenujący sposób ( (zwłaszcza Mbappe) uprawiają padolino, szukając kolejnych.
Wiedzą, że z gry niewiele potrafią, więc trzeba liczyć na karne.
A sędziowie nie reagują
Obrzydliwy zespół...

0

@4Fabregas4
"To oznacza, że uważasz, że Lewy również jest na poziomie zawodnika, który:
"W każdym innym klubie obecnie byłby niewiele wartym grajkiem z paroma golami.""

Oczywiście.
A że kontrakt ma jaki ma... na szczęście tylko pół roku jeszcze.
Potem trzeba będzię szukać klasowej "9", bo Ferran nią nie jest i nie będzie

3

Fede Valveede: Myślę, że rozegraliśmy wielki mecz

Ahahahaa....Jak oni nisko upadli....
sDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?