fotohobby
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@severius Herbaty nie słodzę od 20 lat, espresso kiedyś dosładzałem brązowym cukrem, ale od 4 lat nie i dopiero teraz mogę wyczuć niuanse smakowe danej mieszanki kawy
0
@orgazm44 A dlaczego nie otrzymuje ?
Nie lubią go, czy może nie potrafi pokazać się na pozycji tak dobrze jak Torres ?
0
Nie lubię Marcinkiewicza, ale trzeba przyznać, że zaorał gostka 10/10
https://www.facebook.com/witold.jurasz.1/posts/pfbid0XDEFxcEvt8WY2ymp1XK7JqZJdTWXSPYRoaDmASWfJBHZRmMA7oug8HqMjsTFeNgul
20
I brawo. Nie ma sensu szczuć na RFEF, jak robi to madrycka TV, ale konkretnie pokazać niespójność systemu sędziowania, jaki działa w Hiszpanii
0
Teraz niech się na Gironie skupią raczej
0
@Aequlibre "Bo co stanie im na przeszkodzie, jeśli sztuczna inteligencja osiągnie poziom inteligencji wyższy od ludzi? - AI już ma wyższy poziom i to znaczanie."
Ale, że od człowieka ?
:))
0
@Peciak Ozzywiście, ale żaden z naszych nie zrobił takiej akcji dwukrotnie, gdzie w drugim przypadku poziom agresji był jeszcze większy
8
W rewanżu trzeba na nich siąść i wbić 2:0 do przerwy.
Czy to się da zrobić ?
Da, bo Atletico to chimeryczny zespół.
Przetrącić im kręgosłup w pierwszej polowie, a potem...
Los pokaże.
20
Bezpośrednia czerwona to raz.
A dwa - on powinien w tym momencie mieć żółta za stempel na Balde z 2 minuty.
Gdyby któryś z zawodników Barcy tak przystemplował przeciwnika, to Cholo by się zapluł o żółtko
1
W reważu chcę, żeby wyszli i gryźli trawę.
Możemy nie awansować, ale trzeba napędzić im strachu
0
Szkoda tego spalonego i nieuznanej branki, To mógł być przełomowy moment meczu...
2
Bez Pedriego i Rafy to można sobie kulać gole z Mallorką.
Casado i FdJ bez Pedriego u boku to 1/2 piłkarza.
Obrony nawet nie komentuję, bo trudno opisywać coś, co nie istnieje
0
Aż żałuję, że Real tak szybko odpadł, bo moglibyśmy na nich trafić i nie byłoby takiej kompromitacji, jak z drugim klubem z Madrytu
:)
2
Wygląda na to, że w 45 minut wypie.dolą nas z PK...
6
Nie ma Pedriego, Rafy, Rasha....
Liczę na wielki mecz Yamala, Olmo i Fermina
Vamos !
1
Odkąd Real odpadł z PK, to on już się dla nikogo nie liczy :)))
0
A naiwniacy na notatniku są pewni, że jza tę ugodę z UEFA dostaną jeszcze kasę :))
6
Podbija bębenek wiedzą, że teraz Arab zapłaci 2x więcej, niż pozwoli na przejście do Barcelony.
A zresztą - to i tak zawodnik do rezerw
1
Jeden obraz mówi więcej, niż tysiąc słów…
https://www.instagram.com/reel/DSOcOzCka5D/
0
@Faro ten brat od Fatiego to „bogaty piłkarz” ?
1
@tbas Nigdzie nie czytałem o kadrze u 21, ale jestem ciekaw czy Lucho będzie stawiał na niego kiedy trzeba będzie grać o wynik, a nie wchodzić przy wygodnym kilkubramkowym prowadzeniu
2
Ale najlepsza szkółka, to ponoć madrycka, tako rzecze Arbeloa
5
Ciekawe kto dzisiaj kogo....
0
@Barceloniarz987 Ale w Pucharze Króla graliby dalej :)
3
Tymczasem już za godzinę, maksymalnie półtorej........
https://pbs.twimg.com/media/HAou7sPbQAA44d_?format=jpg&name=small
2
@kubix05 Uwielbiałem gościa.
Miał barcelonismo w serduchu
11
O atmosferze w drużynie najlepiej świadczy fakt, jak entuzjastycznie na bramkę Bernala zareagowali Lewy i Yamal.
Tam jest naprawdę fajna paka...
6
W drugich połowach wchodzimy w tryb dewastatora :)
Fajnie, że na "0" z tyłu i że Flick porotował
2
Brakuje FdJ na boisku...
No i Yamal - póki co to nie jest jego dzień, jakby nie chciał wchodzić w pojedynki w Mohicą.
No i to pudło... "Ferran style" :)
ale liczę na to, że Mallorka sie podmęczy i z biegiem czasu obrona nie będzie już tak szczelna
1
Co mecz liczę na szybkie, zdecydowane prowadzenie i Roonego na co najmniej pół godziny.
I nic z tego...