3

@severius Herbaty nie słodzę od 20 lat, espresso kiedyś dosładzałem brązowym cukrem, ale od 4 lat nie i dopiero teraz mogę wyczuć niuanse smakowe danej mieszanki kawy

0

@orgazm44 A dlaczego nie otrzymuje ?
Nie lubią go, czy może nie potrafi pokazać się na pozycji tak dobrze jak Torres ?

0

20

I brawo. Nie ma sensu szczuć na RFEF, jak robi to madrycka TV, ale konkretnie pokazać niespójność systemu sędziowania, jaki działa w Hiszpanii

0

Teraz niech się na Gironie skupią raczej

0

@Aequlibre "Bo co stanie im na przeszkodzie, jeśli sztuczna inteligencja osiągnie poziom inteligencji wyższy od ludzi? - AI już ma wyższy poziom i to znaczanie."

Ale, że od człowieka ?
:))

0

@Peciak Ozzywiście, ale żaden z naszych nie zrobił takiej akcji dwukrotnie, gdzie w drugim przypadku poziom agresji był jeszcze większy

8

W rewanżu trzeba na nich siąść i wbić 2:0 do przerwy.
Czy to się da zrobić ?
Da, bo Atletico to chimeryczny zespół.

Przetrącić im kręgosłup w pierwszej polowie, a potem...
Los pokaże.

20

Bezpośrednia czerwona to raz.
A dwa - on powinien w tym momencie mieć żółta za stempel na Balde z 2 minuty.

Gdyby któryś z zawodników Barcy tak przystemplował przeciwnika, to Cholo by się zapluł o żółtko

1

W reważu chcę, żeby wyszli i gryźli trawę.
Możemy nie awansować, ale trzeba napędzić im strachu

0

Szkoda tego spalonego i nieuznanej branki, To mógł być przełomowy moment meczu...

2

Bez Pedriego i Rafy to można sobie kulać gole z Mallorką.

Casado i FdJ bez Pedriego u boku to 1/2 piłkarza.



Obrony nawet nie komentuję, bo trudno opisywać coś, co nie istnieje

0

Aż żałuję, że Real tak szybko odpadł, bo moglibyśmy na nich trafić i nie byłoby takiej kompromitacji, jak z drugim klubem z Madrytu

:)

2

Wygląda na to, że w 45 minut wypie.dolą nas z PK...

6

Nie ma Pedriego, Rafy, Rasha....
Liczę na wielki mecz Yamala, Olmo i Fermina

Vamos !

1

Odkąd Real odpadł z PK, to on już się dla nikogo nie liczy :)))

0

A naiwniacy na notatniku są pewni, że jza tę ugodę z UEFA dostaną jeszcze kasę :))

6

Podbija bębenek wiedzą, że teraz Arab zapłaci 2x więcej, niż pozwoli na przejście do Barcelony.
A zresztą - to i tak zawodnik do rezerw

1

Jeden obraz mówi więcej, niż tysiąc słów…
https://www.instagram.com/reel/DSOcOzCka5D/

0

@Faro ten brat od Fatiego to „bogaty piłkarz” ?

1

@tbas Nigdzie nie czytałem o kadrze u 21, ale jestem ciekaw czy Lucho będzie stawiał na niego kiedy trzeba będzie grać o wynik, a nie wchodzić przy wygodnym kilkubramkowym prowadzeniu

2

Ale najlepsza szkółka, to ponoć madrycka, tako rzecze Arbeloa

5

Ciekawe kto dzisiaj kogo....


0

@Barceloniarz987 Ale w Pucharze Króla graliby dalej :)

3

Tymczasem już za godzinę, maksymalnie półtorej........
https://pbs.twimg.com/media/HAou7sPbQAA44d_?format=jpg&name=small

2

@kubix05 Uwielbiałem gościa.
Miał barcelonismo w serduchu

11

O atmosferze w drużynie najlepiej świadczy fakt, jak entuzjastycznie na bramkę Bernala zareagowali Lewy i Yamal.
Tam jest naprawdę fajna paka...

6

W drugich połowach wchodzimy w tryb dewastatora :)
Fajnie, że na "0" z tyłu i że Flick porotował

2

Brakuje FdJ na boisku...
No i Yamal - póki co to nie jest jego dzień, jakby nie chciał wchodzić w pojedynki w Mohicą.
No i to pudło... "Ferran style" :)

ale liczę na to, że Mallorka sie podmęczy i z biegiem czasu obrona nie będzie już tak szczelna

1

Co mecz liczę na szybkie, zdecydowane prowadzenie i Roonego na co najmniej pół godziny.
I nic z tego...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?