53

Grzeją temat, jakby nam Fermina podebrali...

5

@OBSERWATOR2021 " Czemu rzad po zaledwie dwoch latach trwania obecnej kadencji ma takie notowania jakby byl juz w koncowce drugiej kadencji swoich rzadow?"

Ale jakoś notowania partii rządzącej tak nie wyglądają. No i w rankingu zaufania premier jakoś przybliża się do prezydenta...
Czyżby po pół roku urzędowania Polacy zaczęli poznawać się na tym, kogo wybrali ?
https://www.rp.pl/polityka/art43696381-sondaz-karol-nawrocki-zaczyna-tracic-zaufanie-polakow

3

@Roobo "Kryminaliści uciekają na Węgrzech mimo że nie padł ani jeden wyrok."

I to jest super !
Śmieci wywożą się same !

Jeszcze jeden kamyczek do ogródka: Kryminaliści uciekają na WĘGRY
Na WĘGREZECH to można przebywać, zostać, dostać azyl itp

3

"Barcelona ma również znajdować się na pole position w wyścigu po Ruuda Nijstada, 17-letniego stopera Twente, który mierzy już 193 centymetry wzrostu"

Następca potężnego Luuka :)

17

A co ma "sprawa Negreiry" do meczu LM ?
Pismacy coraz bardziej odlatują....

1

@4Fabregas4 Dokładnie tak

0

Nie wiem dlaczego nasunęło mi się powiedzenie „miłe złego początki”…

0

@4Fabregas4
A tam będzie grał więcej ?

0

@partymaker"Może" ? ;)
I nadal nie wiesz co to za "taki hajs:" ?
Może po prostu dostosowanie wartości do rynkowej ?

0

@partymaker A nie należała mu sie podwyżka ?

2

@partymaker
A to wiesz, ile chciał i ile dostał ?
A może lepiej było się stawiać i stracić go po wygaśnięciu kontraktu ?

17

I niech nadal rośnie - piłkarsko i wartościowo :)
I niech Arbeloa zobaczy, co dokładnie oznacza "najlepsza szkółka na świecie"

2

@aiven Var do tego nie wraca, tak jak nie cofa goli zdobytych po niesłusznym rzucie rożnym

10

Może jestem dziwny ale ten rzut wolny za rzekomą interwencję bramkarza za polem karnym nasi powinny ostentacyjnie wy.ebać w aut...
Tym bardziej, że Raphinha miał to na oczach, jeszcze mu bramkarz pokazal, że dał radę, przed linią..

Miałbym ogromny niesmak, gdyby po tym wolnym padł gol...

0

Powinno być min 10 mln i 20% z kolejnej odsprzedaży

0

@Recha_0684 Ale dlaczego zakładasz, że kiedy w meczu z Chelsea grałby Pedri to w ogóle doszłoby do sytuacji z czerwem ?
Przecież jego obecność na boisku spowodowałaby, że mecz toczyłby się zupełnie inaczej i taka sytuacje boiskowa nie miałaby miejsca :))
W meczy w Brugge nie graliśny słabo, tylko nerwowo i niedokładnie, a to właśnie Pedri jest tym, który potrafi to uspokoić.
Zakładanie, że nic by nie zmienił to jakaś abstrakcja...
Uważam, że gdyby nie kontuzja Pedriego, w LM mielibyśmy co najmniej 2 pkt więcej i praktycznie spkojne miejsce w 8

1

@Kris1987 Przecież tam gołym okiem było widać spalonego.
Gdzie Ty widziałeś "prawidłową bramkę" ??

5

Fajne zmiany w obronie, podoba mi się, ze wszyscy boczni obrońcy dostali minuty i się trochę przerotowali.
Trochę szkoda tych 90 minut Lewego, Może jednak trzeba było wcisnąć Rashforda zamiast jednej ze zmian z przodu

Pozytywne, że Yamal po przeciętnej pierwszej połowie potrafi wyjść na drugą i wskoczyć na poziom wyżej. Dziś spor popracował w obronie, czasem z odbiorem, czasem z faulem.
Mam jednak wrażenie, ze ta praca ucieka niektórym domorosłym fachowcom z tego forum, wyzywającym go od "wielkiego gwiazdora"

0

@Recha_0684 Szczególnie z FC Brugge i Chelsea radziliśmy sobie świetnie...
Oczywiście, ze ogórków typu Oviedo, pokonamy, ale jak trzeba będzie pokombinować z kimś mocniejszym, szczególnie jak pierwsi stracimy gola i przeciwnik postawi autobus to może być różnie

0

@Guillegavira Bo w mezy ze Slavią to on był w kiepskiej formie i właśnie to się przełożyło na nasza kiepską grę, co potwierdza zależność od niego
A co masz do meczu z RSSS ? Sytuacji było mnóstwo, to nei wina Pedriego, ze nie wpadało napastnikom

3

Cały ten mecz jest dowodem na Pedridepedencie.
Nie ma jednego pomocnika, który potrafi przytrzymać pikę, rozegrać, nadać tempo.
FdJ i Casado wyglądają dobrze tylko, kiedy maję Pedriego obok siebie, sami ze sobą współpracują słabo.
Eric ustawiony na prawym skrzydle traci atut wyjścia z linii obronu i posyłania crossów do przodu.

Jak dla mnie zmiany to Fermin za Olmo i Kounde za Martina, króry gra z zółtkiem, wtedy Eric do środka obrony

4

Dobra, Fermin, grzej się

19

Trzeba grać swoje i wyjaśnić ich w klasyku na Camp Nou

0

Po tym, co widziałem, jak Villareal zagrał z Ajaxem, to jakoś specjalnym optymistą nie jestem.
Real ma większe problemy z drużynami, które grają niską i agresywną obroną a tego tu nie będzie

4

Włączyłam i co ja widzę, u białych w ataku gra Camavinga :)))

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Znalazłem, że:
Mecz będzie dostępny w Hiszpanii za pośrednictwem Teledeporte, La TVE 2, RTVE Play i TV3.

wiec może da się znaleźć to w necie

0

@NeroTFP1 Terminator i Kung-Fu Panda

0

Wiecie od kiedy na CN będą otwarte kolejne trybuny ?

1

Prawdziwy ambasador Barcelony :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?