fotohobby
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
32
W każdym innym klubie obecnie byłby niewiele wartym grajkiem z paroma golami.
W Barcelonie ratuje go to, że ofensywnie grający zespół stwarza mu po kilka dogodnych sytuacji na mecz i co któraś wpadnie.
Obecnie takie staty (jak nie lepsze) to i Aubameyang mógłby u nas kręcić
11
Traore jak Hulk, przestawił Cucu jakby ten był z papieru :)
https://static.wikia.nocookie.net/vsbattles/images/b/bb/2003_Hulk_render_by_Jt525pro.png/revision/latest/scale-to-width-down/1200?cb=20220916021539
12
Yamal, co nabija statsy na sofascore :)
Ale trzeba przyznać, że w porównaniu do początku sezonu złapał luz i pewnie lepszą dyspozycję fizyczną.
Teraz czas na wielki mecz w LM
1
Tak zwany "zwykły dzień w biurze"
Szkoda nieskuteczności, bo nieczęsto spotyka sie tak wysoko grające drużyny, jak Elche i można było tu trochę bramek postrzelać.
Ale średnia 3 ma mecz zachowana
0
Tu powinny być 1:4 minimum
0
@kocuur Na szczęście Polska nie nie musi przyjmować i nie przyjmuje.
0
@kocuur Ale co jest absurdem ?
Odejście od węgla, którego wydobycie i spalanie rujnuje środowisko ?
Sprowadzanie ludzi zza granicy do pracy w firmach, w których brakuje rąk do pracy ?
I tak uważam, że to dobrze, że nam się Ukraińcy "trafili", bo mielibyśmy już 3x tyle "Hiszpanów", Pakoli i innych śniadych w PL
0
@kocuur Kilka lat temu w moim województwie "ograniczyli ludziom wolność" zabraniając palić mułem i flotem, nakazując wymianę kotłów na wyższą klasę i dramat - moje miasto spadło z czołówki rankingów tych o najgorszej jakości powietrza, zimą filtry w rekuperatorze wytrzymują już dwa miesiące, nie trzy tygodnie.
I poprawia się z roku a rok, dzięki "Czystemu Powietrzu" i innych, lokalnych inicjatywach
2
@Safrani Zmienia się ułkąd prądów na Atlantyku, łagodzący nasz klimat Golfsztrom słabnie, co dla Europy oznacza mroźniejsze zimy i bardziej upalne lata.
I niestety - mniejszą roczną sumę opadów.
Warto przeczytać:
https://www.national-geographic.pl/przyroda/golfsztorm-traci-swoja-moc-to-dzieki-niemu-europa-jest-tak-dobrym-miejscem-do-zycia/
18
Oj ten Madryt.
Porażka za porażką...
:))
0
@CPuyol „Grecja wygrywająca Euro??”
Idealny dowód na tezę, ze puchary wygrywa sie obroną
0
Z taką obroną powtórzenie ubiegłorocznego wyniku będzie mega osiągnięciem.
0
To nic, mnie bardziej interesuje reakcja SB, jak wyjdą na mecz z Rayo :)
9
Liczba trenerów u białych za kadencji Flicka w Barcelonie zbliża sie do manity, jak Benfica wczoraj :)
23
Dziś fajny, pewny występ. Były zagrania w których tylko wzrost zdradzał, że to nie Pedri :)
7
Świetny mecz, jeśli Yamal w drugiej części sezonu złapie formą z drugiej części poprzedniego, to da nam jeszcze bardzo dużo.
5
Nie lubię takich karnych...
8
Dziękuję chłopaki.
Skończyłem dziś 50. lat, dostałem sporo prezentów, ale ten wieczór z LM był najfajniejszy :)
6
Nie mogło ułożyć się lepiej :)
I Benfika po tym golu bramkarza, awans rzutem na taśmę .
I w barażu mogą znów zagrać z białymi :))
6
Haha, ale biali sfrajerzyli,
Mou wyjaśnił Arbeloę
0
Bernal, mecz prawdy.
Zobaczymy co da drużynie, kiedy trzeba coś dołożyć, a nie tylko dowieźć wynik do końca
2
Jeszcze tylko 45. min takiej gry i spie.dolą mi okrągłe urodziny.
RSSS mi się jakoś przypomniał...
0
@July_6_BcN
Błagam, to jakis problem mieć dziecko w wieku 35 lat ?
Opieka okołoporodowa ?
Hahah, z opieką zdrowotną coraz gorzej ?
Jeszcze raz - w PRL opieka okołoporodowa i opieka zdrowotna była lepsza ?
:)))
W czym mogłaby ci pomóc, kiedy "dziecko na coś poważnie zachoruje" ?
Nawet nie można było zorganizować "rozpaczliwej zbiórki w internecie"
I jeszcze jedno - uważasz, że we wszystkich rozwiniętych krajach UE w tej chwili panują gorsze warunki do zakładania dzieci, niż w PRL, lat 60/70 ?
Bo ten problem dotyka większą część rozwiniętej Europy.
Nie, odpowiedź jest inna, prosta i zresztą jej potwierdzeniem jest to co tu czytam - młodym się w dooopach poprzewracało.
"Trudne czasy tworzą silnych ludzi, silni ludzie tworzą dobre czasy, dobre czasy tworzą słabych ludzi, a słabi ludzie tworzą trudne czasy”
6
Wszyscy grają pod nas. tylko my nie gramy pod siebie
1
@July_6_BcN
Po pierwsze - wtedy był socjalizm, nie komunizm. Jest jednak różnica.
Po drugie - to poziom życia się podniósł, wydłużył się urlop macierzyński (czy tam wychowawczy), pojawiło się tacierzyńskie, becikowe, takie drobne "pierdoły" jak bezproblemowy dostęp do mleka zastępczego, odżywek, ubranek itp itd.
Jest 800+, są ulgi w podatku od drugiego dziecka. Jest karta Dużej Rodziny
Obecni rodzice mają dużo łatwiej, niż 50 lat temu.
To ludzie się zmienili. Stali się wygodni (m.in dzięki podnoszącemu się poziomowi życia). Mogą zwiedzać świat, realizować się w dziesiątkach pasji.
A dzieci tylko w tym przeszkadzają.
Co ma jakikolwiek rząd do tego nie wiem....
5
Pewnie Gavi przeczytał i wjechał do redakcji...
Aż współczuję :)
0
@Aragorn33 Nie może grać, ale może siedzieć xD
2
" Lamine, Yamal, Fermín, Raphinha"
to nic, ze nie ma Pedriego, bo w pomocy mamy o jednego więcej
:)
1
@July_6_BcN "dokładnie tak. Nasze nierządy, jeden po drugim robią, co mogą, żeby ułatwić ludziom posiadanie dzieci…"
Świetna wymówka
No tak, na pewno w latach 70 ubiegłego wieku PRL-owski rząd przed ciężarnymi kobietami sypał kwiatami i ułatwiał, jak mógł....
1
@ProMILs
"zamykajmy porodówki, dobijmy jeszcze do 400 mld deficytu budżetowego to wtedy na pewno wszystkich będzie stać na rodzenie większej ilości dzieci."
A to Polaków nie stać na rodzenie dzieci ?
"utrzymujmy Ukraińców"
ci w PL sami się utrzymują