5

Ładnie tam iskrzy między Fortem, a Carerasem :)
Widać, że synek z Barcy

5

Robi się z niego stary zrzęda, dająca pożywką swojej klubowe telewizji, czy niektórym odklejonym profilom w socialach

3

@pt9 1/4 w złoto, 1/4 w ETF AllWorld, 1 mln w bistro kawowe z palarnią kawy, żeby mieć zajęcie i skromny dochód - reszta w domek w Hiszpanii, Toskanii, Chorwacji lub Grecji - 2-3 miesiące dla siebie, reszta na wynajem .

Opcja nr 2 - sprzedaję wszystko, co mam, wkłądam połowę w złoto i ETFy, kupuję kampera zwiedzam Europe, Amerykę, może Afrykę, a na starość osiadam w jakimś tanim do życia kraju
Zamiast kampera może być na początek jacht żaglowy, mam patent

0

Ma to swoją wartość, pamiętam, jak zupełnie inaczej chodziło się na mecze mojej żużlowej drużyny, kiedy 80% zawodników to były miejscowe "synki" .
Teraz max-2 wychowanków w składzie, a po sezonie rotacja 50-70% składu.

1

@misterio Mało po socialach biegam...

2

Trudno, to nie jest zawodnik z którym można ryzykować, co pokazał przedostatni sezon, kiedy wracał i znów znikał.
Ważniejsza będzie 2 część sezonu

2

@FCB_dimiC A to przepraszam, następnym razem postaram się bardziej :)

28

Nie wiem, czy było, ale zrobiło mi to dziś dzień xDDDD


11

Świetny mecz Fermina. Na dzień dzisiejszy odsyła Olmo na ławkę

12

Tyle było jojczenia, że Yamal gra pod publiczkę, że przekłada, że zwalnia.

Dwa razy się może nie uda, ale za trzecim wkręci czterech przeciwników w jednej akcji i da fenomenalne podanie.

Dziś dwie asysty- ciasteczka i kupa radochy dla publiki na Camp Nou

1

@marcin9185 Publiczności się podoba. Wynik się zgadza.

0

@suszini Można raz tak, raz tak, żeby ni być łatwym do przeczytania

4

Różnica między Ferminem a Olmo jest gargantuiczna

4

Serio, Unai Simon jest jeszcze pierwszym bramkarzem reprezentacji Hiszpanii ?
Łysy - widzisz to ?

4

U Flicka hierarcha Garcia > Casado > Bernal
Nie wiem, czy dla tego drugiego lepsze nie byłoby wypożyczenie na pół sezonu

1

@R_da_Souza_Faria Jet laga pewnie ma jeszcze

3

@Vegeta88 Ale jak zarabiasz 1600 Euro na rękę (3000 zżoną/partnerką), a musisz zapłacić 600-800Eu za siebie, żonę i dziecko (jak nie dwa) to mało nie jest.
Oczywiście, są tacy, dla których 200Eu do "dniówka", no ale jednak to mniejszość

1

Zobaczymy, jak to Gerard i Pau ogarną, ale stawiam na to, że Joan Garcia trochę się dziś napoci :)

0

@Vegeta88 Po pierwsze to nie otwarcie największego stadionu, tylko otwarcie możliwości zobaczenia meczu na budowie największego stadionu w Europie przez 42tys widzów
Ja rozumiem, jakby stadion był oddany w 100% (niech będzie, że nawet bez dachu). Ale jeszcze długo nie będzie.
Po drugie 200zł dla Polaka to sporo mniej, niż 200Euro dla Hiszpana, - no, ale to już ci wytłumaczono

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@sokot |To nie fikołek, zrobić z ruska ukraińca to przecież łatwiejsze, niż białą ścianą zamalować na biało...
Zresztą w drugą stronę to też tak działa.

1

@Faro Pretensji nie odczułem, brak pokory tak, zaraz po ich przybyciu, kiedy chcieli być traktowani jak "ofiary wojny" z przywilejami, pierwszeństwem itp itd
No, ale to już minęło, większość się ogarnęła, poszła do pracy, a ich dzieciaki po paru latach koegzystencji z polskimi rówieśnikami też jakoś mniej rzucają się w oczy i uszy, kiedy mówią po polsku

1

@Faro Nie zakreśliłeś ramy czasowej, tylko zadałeś pytaniem "czy wróci, czy zostanie"
Więc ci odpisałem, że wróci

"W dodatku ich kultura jest daleka od naszej, przynajmniej dla mnie"
Serio ? Nie zauważyłem, oprócz tego, ze są dość hałaśliwi.
Ale zawsze to lepsze, niż ci z Kambodży, prawda ?
A przy tym tempie wyludniania się Polski ręce do pracy (najczęściej tej najprostszej, omijanej przez Polaków) zawsze się przydadzą

1

@Vegeta88 Jednak wyciągnąłeś łepek z piasku ?
Ale linka nie znalazłeś ciągle ?
xDD

EDIT: 19.00,, biegnij, bo się baja skończy
xDD

2

@Faro Re Co za pytanie ? To pokolenie Ukraińców, które teraz chodzi do szkół podstawowych będzie praktycznie nie do odróżnienia od Polaków (będą Polakami z ukraińskim pochodzeniem), a ich dzieci (bardzo często wymieszane z polską nacją) będą po prostu Polakami.
Tak stało się z cała grupą prawie miliona Polaków, któzy wyjechali do Niemiec w latach 80/90 zeszłego wieku

"Skoro to na Ciebie nie wpływa to niech wezmą tu statek uchodźców z kambodży, bo co to za różnica"

Tylko uchodźca z Kambodży nie zasymiluje się tak z Polską

0

@sokot "Ty ale to nie konfa ustala narodowość sprawców tylko ABW. Po za tym Bosak"

A gdybym pracował w służbach i został wysłany na misję zaopatrzony w kolumbijski paszport, to byłbym Kolumbijczykiem ?

1

@Vegeta88 Czyli wybrałeś metodę "na strusia" ?
Przecież nie potrafiąc udowodnić swoich słów sam przyznajesz się do kłamstwa xDD.
No, ale czego mogę wymagać od gościa, z nickiem z kreskówki :)

Dobra , dałem Ci szanse wyjść z tej dyskusji z twarzą, z linkiem, ale sam z tego zrezygnowałeś, więc znikaj...

5

@michal26 "i bardzo dobrze, że Konfa wchodzi na salony.


To, co mnie irytuje i to, na czym często sam się łapie, to to, że oceniamy coś po tym, co jest nam przedstawiane w mediach."

Uściślijmy - póki co nieporadnie próbuje wchodzić. Trzy razy pisze ustawę o kwocie wolnej od podatku, nie potrafi złożyć sprawozdania finansowego, jej liderzy wrzucają jakieś niepotwierdzone fejkowe newsy.
Do tego lider, który na spotkaniach z wyborcami recytuje cały czas te same treści, a po spotkaniu oddala się, używając elektrycznego wspomagania.
Wiem, że nasze polskie, polityczne salony niskie mają progi, ale Konfa potyka się i o nie...

4

@Arkon Każdy Polsk, jeśli posiada odrobinę honoru po takim tekście opuściłby koalicję w PE.
Ale Zajączkowska i inni - głowy pochowane w piasek.
Żenująca partia

11

I pyk , Ewa już brameczka.
Jakby nie miała kontuzji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?