2

To bez Casado i FdJ na Athletic ? Ciekawie...

17

Czyli da się lekko cofnąć linie obrony, kontrolować mecz, skończyć połowę na zero z tyłu i wypuścić parę kontr ?

1

@Marek1985 Rashord za to, że schodził przez całe boisko, sędzia nakazał mu zejść po jego stronie

2

To było dość zastanawiające, że przez tak długi czas sędzia trzymał naprawde dobry poziom.
No, ale hiszpańską tradycją, pogubił się chłop z żółtymi kartkami - Iglesias zobaczył o jedną za mało, FdJ jedną za dużo

1

@Persempretito Kwestia taktyki

5

@Lukas82 A skąd wiesz, że Casado może grać, skoro po rozgrzewce go ściągneli ze składu ? ?

4

5:3 wezmę z pocałowaniem ręki
xD

6

Wesolutka ta nasza obrona

3

Mam nadzieję, że chłopaki na ławce będą uważali na Christensena...

7

Bez zaskoczeń. Ferran z ławki, może wejdzie w swój zeszłoroczny tryb, kiedy był w takiej sytuacji bardzo skuteczny.

7

@tbas Mina Jakiego bezcenna :))

2

Real zagrał wyjątkowo bezpłciowo, zmiany Alonso słabe, no ale nadal moga po tej kolejce zwiększyć swoją przewagę, jeśli Barca nawali...

2

@JoeBlack Jaki kierunek polecasz ?
I co takiego sprawi, że "tu się już nie da żyć" ?

25

"Real Madryt jest klubem z klasą, z kulturą i zawodnicy, którzy tu grają muszą to reprezentować”

Tak, Winicjusz, BellingCham, Rudiger, czy Raul Ascencio to najlepsze dowody na te słowa xDD. Jeszcze nieskazitelny Benzema i jego taśmy, oraz bramkarz odbijający koledze z repki pannę
Zamorano , gdzie byłaś przez ostatnie 10 lat ?

10

Może wypiłem tego wieczoru za dużo wina, ale naszło mnie miłe przeczucie, że w styczniu wszyscy wyzdrowieją, podreperują kondycję i takie mecze, jak dziś będziemy wygrywać 4:2.
PSG też miało ciepło rok temu o tej porze...

I w tym miłym nastroju odmeldowuję się spać :)

1

@Guillegavira "nie bez powodu to ferran jest tylko zmiennikiem a aspiracje to on sobie może mieć nikt mu nie zabroni ale fakty są takie że przegrywa walkę o skład z 40 latkiem"

po dzisiejszym meczu to raczej wygrał pierwszy skład na kolejny

0

@kejdzi ??
Pierwszy gol przepuszczony pod tułowiem, na konto bramkarza. Kolejne można usprawiedliwić, ale WYBITNY bramkarz potrafi zaskoczyć i wybronić i w takich sytuacjach.

4

Nie mamy ani jednego ŚO, który potrafiłby zapanować nad linią defensywy.
I mimo szacunku dla Szczęsnego, czekam na powrót Joana, bo tylko cud potrafi uratować nasza obronę.
Tak jak Courtuis nieraz potrafił ratować białych.
Może Garcia wejdzie na ten poziom

1

Póki nie będziemy potrafili zaoferować intensywności i pressingu takiego jak w zeszłym sezonie, to z taką obroną jeszcze wiele niszowych klubów będzie się cieszyć z odebrania nam punktów.
Bo gole strzela się Barcelonie łatwo. Łatwiutko, niemal od niechcenia.


3

Jestem ciekaw, gdzie teraz są ci, którzy pier.olili , że Yamal nie przykłada się do pracy i gry.
Bo jakby nie on, Fermin i było nie było Torres, mamy poteżną kompromitację

0

@Qaz123 Akurat ostatnią miał 4 dni temu. A poprzednią 2 tygodnie temu.
Nie musisz dziękować

1

@DAM1ANOo Miał dwie sytuacje, ma jedną bramkę. Zobaczymy, co pokaże Lewy

10

Rashford znów wygląda, jakby grał pierwszy mecz w tej drużynie. Może strzeli gola i znów się wybroni, ale wygląda trochę, jak ciało obce

0

Nasza obrona to kryminał, Wojtek dziś niestety nie pomaga.
Yamal całkiem przyzwoicie, wchodzi w pojedynki i raczej je wygrywa,
To taki mecz, że zaraz możemy strzelić bramkę i grać o 3 pkt, albo dostać kolejną kontrę i po marzeniach.
Szkoda, ze ławka taka uboga....

1

@Wiktor91 Bernal to też dla mnie zagadka. Rok temu po presezonie odkrycie - wydawało się, ze prosta droga do pierwszego składu, a teraz jakby chłopa nie było w kadrze,

3

A to nie można wstawić Roonego do wyjściowego, a Yamala w 2. połowie na podmęczonych obrońców ?
Chyba, że dolegliwości ustąpiły - ale wtedy koniec z tłumaczeniem jego słabszej formy kontuzją.

6

Już naprawdę niewiele brakuje do historii słyszanych podczas budowy stadionów w na Mundial w Katarze

1

Ten Salvador dobry towar wziął przed napisaniem tego „artykułu” o Barcelonie

1

„Nie powiedział jeszcze o tym Deco ani Laporcie, ale zwierzył się swoim asystentom, analitykom i współpracownikom”

Haha, złoto !
xDDD

Ale to lepsze:
„Barça nie chce, żeby piłkarze, którym surowo zabrania się ich używania, bawili się nimi, ponieważ mogą je zepsuć, a są drogie. Tymczasem Lamine jeździ nimi, kiedy tylko ma ochotę, dla zabawy, rozerwania się, a ze strachu, że stanie się krzywda (jemu lub wózkowi), jeden z pracowników klubu jedzie za nim drugim wózkiem.”
xD

0

@Ronad10 potrzebny nam szef defensywy na środku.
Nikt z aktualnych SO nie potrafi ogarnąć tego chaosu i pojedyncze indywidualne błędy PO są mniej brzemienne w skutki
Kounde nie zbita gorszych ocen niż Balde na przykład

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?