fotohobby
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
To bez Casado i FdJ na Athletic ? Ciekawie...
17
Czyli da się lekko cofnąć linie obrony, kontrolować mecz, skończyć połowę na zero z tyłu i wypuścić parę kontr ?
1
@Marek1985 Rashord za to, że schodził przez całe boisko, sędzia nakazał mu zejść po jego stronie
2
To było dość zastanawiające, że przez tak długi czas sędzia trzymał naprawde dobry poziom.
No, ale hiszpańską tradycją, pogubił się chłop z żółtymi kartkami - Iglesias zobaczył o jedną za mało, FdJ jedną za dużo
1
@Persempretito Kwestia taktyki
5
@Lukas82 A skąd wiesz, że Casado może grać, skoro po rozgrzewce go ściągneli ze składu ? ?
4
5:3 wezmę z pocałowaniem ręki
xD
6
Wesolutka ta nasza obrona
3
Mam nadzieję, że chłopaki na ławce będą uważali na Christensena...
7
Bez zaskoczeń. Ferran z ławki, może wejdzie w swój zeszłoroczny tryb, kiedy był w takiej sytuacji bardzo skuteczny.
7
@tbas Mina Jakiego bezcenna :))
2
Real zagrał wyjątkowo bezpłciowo, zmiany Alonso słabe, no ale nadal moga po tej kolejce zwiększyć swoją przewagę, jeśli Barca nawali...
2
@JoeBlack Jaki kierunek polecasz ?
I co takiego sprawi, że "tu się już nie da żyć" ?
25
"Real Madryt jest klubem z klasą, z kulturą i zawodnicy, którzy tu grają muszą to reprezentować”
Tak, Winicjusz, BellingCham, Rudiger, czy Raul Ascencio to najlepsze dowody na te słowa xDD. Jeszcze nieskazitelny Benzema i jego taśmy, oraz bramkarz odbijający koledze z repki pannę
Zamorano , gdzie byłaś przez ostatnie 10 lat ?
10
Może wypiłem tego wieczoru za dużo wina, ale naszło mnie miłe przeczucie, że w styczniu wszyscy wyzdrowieją, podreperują kondycję i takie mecze, jak dziś będziemy wygrywać 4:2.
PSG też miało ciepło rok temu o tej porze...
I w tym miłym nastroju odmeldowuję się spać :)
1
@Guillegavira "nie bez powodu to ferran jest tylko zmiennikiem a aspiracje to on sobie może mieć nikt mu nie zabroni ale fakty są takie że przegrywa walkę o skład z 40 latkiem"
po dzisiejszym meczu to raczej wygrał pierwszy skład na kolejny
0
@kejdzi ??
Pierwszy gol przepuszczony pod tułowiem, na konto bramkarza. Kolejne można usprawiedliwić, ale WYBITNY bramkarz potrafi zaskoczyć i wybronić i w takich sytuacjach.
4
Nie mamy ani jednego ŚO, który potrafiłby zapanować nad linią defensywy.
I mimo szacunku dla Szczęsnego, czekam na powrót Joana, bo tylko cud potrafi uratować nasza obronę.
Tak jak Courtuis nieraz potrafił ratować białych.
Może Garcia wejdzie na ten poziom
1
Póki nie będziemy potrafili zaoferować intensywności i pressingu takiego jak w zeszłym sezonie, to z taką obroną jeszcze wiele niszowych klubów będzie się cieszyć z odebrania nam punktów.
Bo gole strzela się Barcelonie łatwo. Łatwiutko, niemal od niechcenia.
3
Jestem ciekaw, gdzie teraz są ci, którzy pier.olili , że Yamal nie przykłada się do pracy i gry.
Bo jakby nie on, Fermin i było nie było Torres, mamy poteżną kompromitację
0
@Qaz123 Akurat ostatnią miał 4 dni temu. A poprzednią 2 tygodnie temu.
Nie musisz dziękować
1
@DAM1ANOo Miał dwie sytuacje, ma jedną bramkę. Zobaczymy, co pokaże Lewy
10
Rashford znów wygląda, jakby grał pierwszy mecz w tej drużynie. Może strzeli gola i znów się wybroni, ale wygląda trochę, jak ciało obce
0
Nasza obrona to kryminał, Wojtek dziś niestety nie pomaga.
Yamal całkiem przyzwoicie, wchodzi w pojedynki i raczej je wygrywa,
To taki mecz, że zaraz możemy strzelić bramkę i grać o 3 pkt, albo dostać kolejną kontrę i po marzeniach.
Szkoda, ze ławka taka uboga....
1
@Wiktor91 Bernal to też dla mnie zagadka. Rok temu po presezonie odkrycie - wydawało się, ze prosta droga do pierwszego składu, a teraz jakby chłopa nie było w kadrze,
3
A to nie można wstawić Roonego do wyjściowego, a Yamala w 2. połowie na podmęczonych obrońców ?
Chyba, że dolegliwości ustąpiły - ale wtedy koniec z tłumaczeniem jego słabszej formy kontuzją.
6
Już naprawdę niewiele brakuje do historii słyszanych podczas budowy stadionów w na Mundial w Katarze
1
Ten Salvador dobry towar wziął przed napisaniem tego „artykułu” o Barcelonie
1
„Nie powiedział jeszcze o tym Deco ani Laporcie, ale zwierzył się swoim asystentom, analitykom i współpracownikom”
Haha, złoto !
xDDD
Ale to lepsze:
„Barça nie chce, żeby piłkarze, którym surowo zabrania się ich używania, bawili się nimi, ponieważ mogą je zepsuć, a są drogie. Tymczasem Lamine jeździ nimi, kiedy tylko ma ochotę, dla zabawy, rozerwania się, a ze strachu, że stanie się krzywda (jemu lub wózkowi), jeden z pracowników klubu jedzie za nim drugim wózkiem.”
xD
0
@Ronad10 potrzebny nam szef defensywy na środku.
Nikt z aktualnych SO nie potrafi ogarnąć tego chaosu i pojedyncze indywidualne błędy PO są mniej brzemienne w skutki
Kounde nie zbita gorszych ocen niż Balde na przykład