fotohobby
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Ronad10 Rozumiem, każdy ma w życiu jakąś fobię, zafiksowałeś się na Kounde i szczerze mówiąc martwię się, bo wyobrażam sobie, jak cierpisz oglądając mecze Barcy.
Ja nie mam takich stanów lękowych, choć oczywiście w tym roku Kounde jest pod formą.
Ale równie dobrze w styczniu może grać, tak, jak z Realem w SP, z Cerveną Zwezdą w Belgradzie, czy w ogóle - jak 3/4 zeszłego sezonu
Skontaktuj się z Flickiem i przekaż mu swoje obserwacje może wrzuci tam Erica
1
@Ronad10 Niejeden. Np, kiedy strzelał Realowi bramkę na wagę SP
Ale masz odklejkę, żeby porównywać piłkarzy po jednym meczu :)
To się leczy ?
0
Widzę, ze Dembele włączył swój tryb Sony PS - boisko - szpital - Sony PS
2
Z takim środkiem pola Real może wygrać z będącą pod formą Barceloną, ale w Europie nie zaistnieje.
Guler, Tchouaniemi i Camavinga to nie ten rozmiar kapelusza to CKM
24
Haha, VARdrit :))
Nie było VARu robili wały, jest VAR, robią wały....
Pewne rzeczy są niezmienne
1
Wygra, tak w swoim stylu. Stawiam na karny, albo rykoszet
5
No to jest z lekka naiwne.
Sami go wystawiają co mecz, praktycznie na pełne 90 minut, a liczą na to, żę Łysy się ulituje.
0
Kruchy - bardziej kruchy - Andreas Christensen
0
@pluszek dlatego żegnam bez żalu.
0
@pluszek Brawo. Czyli nikt z UE nie zanegował słów premiera i ministra polskiego rządu, publicznie wypowiedzianych w Luksemburgu.
Nikt (żaden z urzędników UE, premierów innych państw UE) nie stwierdził, ze to bzdura ?
Wiem , że trudno pogodzić się z sukcesem rządu Donalda Tuska, ale jakoś będziesz to musiał, pluszku, przyjąć na klatę.
2
@Bykunn "ja tu tylko zostawię "nie tyje się od kcal tylko od insuliny" xD twój profesor od żywienia xD"
I to już lata na facebookach i już mamcie twierdzą, że owsianka dla bombelka to źle, bo "wyrzut insuliny" , że tylko chipsy z boczku
A bracia Rodzeń mają swój "autorytet"
0
@michal26 "Tobie (i innym) chyba sufit na łeb się spadł.
Nie ma zgody na to, by profesorom kneblować usta. Wolność słowa na szczęście jakaś jeszcze jest."
Może zaprosi dwóch profesorów ? Jednego bardziej, drugiego mniej szurskiego ?
Bo "prof" przed nazwiskiem nie oznacza, że ktoś jest nieomylny
"o co ból ma Newsweek, który jest upadłym dziennikiem."
Czasopismo, które ma "week" w nazwie chyba nigdy w PL nie było dziennikiem, co ? ?
0
@Ronad10 Ok, ale nie piszemy o Martinie
xDD
Z Twojego opisu wygląda, ze Kounde nigdzie się nie nadaje, bo przecież i na ŚO "pod presją nie ma pojęcia co zrobić".""wbiega w przeciwnika" i moż "dać się ograć jak dziecko"
Ale dobra, zaproponuj lepszego na PO
0
@pluszek pluszku, napisałeś
„Unia nadal twierdzi ze mamy brać ludzi lub płacić i ja niestety w tej sprawie wierzę Unii”
Więc proszę o pokazanie, gdzie tak twierdzi.
Nikt też nie dementował słów Tuska.
Oczywiście nie musisz nic udowadniać, pluszku, po prostu potwierdzisz, że zmarnowałem czas
0
@pluszek przytocz stanowisko Unii po 14/10 w którym twierdzi, za nadal mamy"brać ludzi"
1
Biorąc pod uwagę naszą sytuację kadrowa, bez niego w tym sezonie byłoby mega ciężko.
Więc już za te dwa miesiące duży plus.
Zobaczymy co będzie po powrocie Raphinhi
5
Zastanawiam się, co nie tak jest z Bernalem, że prawie wcale nie gra ?
Przecież rok temu był wygranym presezonu i wydawało się, ze wywarł tak duże wrażenie na Flicku, że będzie podstawowym graczem na DP.
Casado grał tylko dlatego, że Bernal złapał kontuzję.
A teraz trudno nawet mówić o jakimś "wprowadzaniu" go po kontuzji, bo Bernal praktycznie nie zaistniał w tym sezonie.
4
@Ronad10
24/25: 53 mecze, 4 gole, 8 asysty. Tak to nie daje nic z przodu...
0
@pluszek
pluszku, poczekamy, zobaczymy co się zadzieje. Póki co nikt tego też nie zanegował..
9
Yamal zgasł w drugiej połowie, a ostatni kwadrans to chyba musiał mieć na twarzy "nie podawajcie mi piłki"
Jest lata świetlne od dyspozycji w poprzedniego sezonu.
Dla mnie absurd, że gra po 85minut.
4
Jeśli Barca nie wbije kolejnej bramki, to 2:1 przy naszej obronie jest siedzeniem na tykającej bombie...
1
@Prorokk "Do tego kolumbijczycy, się Lanka itp itd. nikt pontonem nie przypłynie bo nie ma skąd, ale dadzą nam tzw legalnych pracowników"
Ale przecież nikt nie zabronił Polakom rozmnażać się, wykorzystując ostatnie bezpieczne i dostatnie dziesięciolecie (i więcej)
Gdybyśmy nie zwijali się z tego kraju sami, to nikt ni potrzebowałby Kolumbijczyków.
Nikt nam ich nie wciska.
więc może mniej spiskowych teorii dziejów a trochę więcej krytycznego spojrzenia na rodaków.
4
@Prorokk I znowu błąd, bo są różnice - choćby przez to , że 3/4 rosji to już Azja. Dodatkowo ruscy mają swoje poczucie wyższości - przez ich imperium, Wojnę Wyzwoleńczą, broń jądrową. Tego w Ukraińcach brak
Poza tym - mylisz "naród" z "ludźmi"
Rosjanie to godzien pożałowania naród, łatwy do manipulowania, otumaniony propagandą. No i mają
Ale jak wyciągniesz ludzi z europejskiej części Rosji z tego systemu, , to okaże sie, że w dużej mierze są podobni do nas i gdyby musieli, szybko wtopiliby się w polskie społeczeństwo.
Reasumując - wolę milion Ukraińców, niż 300 tysięcy inżynierów z Afryki. I jeśli jest deal, z UE, że "dzięki" Ukraińcom nie będziemy musieli przyjmować pontoniarzy, to dla mnie jest to super rozwiązanie dla PL
0
@LeoMessiiBarcaPepa Moim zdaniem lepiej pokazać, że otyły też może kupić sportowe ciuchy na siebie, wziąć bidon i zacząć coś robić w dla siebie.
Jeśli tego nie rozumiesz, trudno - nikt nie jest idealny
3
@Prorokk Ech... Siłę Twojego przekazu.
Ubzdurałeś sobie, że to "może" się stać.
Ale szanse no to "może" z socjologicznego punktu widzenia są niewielkie. Już tłumaczę dlaczego.
1. Wygląd zewnętrzny - brak różnic
2. Religia - niewielka różnica, przy czym Ukraińcy nie są specjalnie religijni, a Polacy też coraz mniej
3. Brak enklaw - Ukraińcy nie mieszkają w jednym skupisku, w społeczności zamkniętej na inne
4. Edukacja - młodzi Ukraińcy nie uczęszczają do swoich szkół, lecz uczą się w polskich szkołąch z polskimi rówieśnikami
5. Kultura pracy - podobna do polskiej
To wszystko bardzo przypomina sytuację sprzed 30 lat, gdzie ponad 800tyś Polaków wyjechało NA STAŁE do Niemiec.
I też nie byli witani tam z otwartymi rękoma, też mieli łatkę pijaków, czy złodziejów (samochodów przede wszystkim)
To właśnie wtedy w DE funkcjonował "dowcip" o Polakach:
"Jedź na wakacje do Polski, Twój samochód już tam jest"
Wystarczyło 30 lat i sporo w temacie zmieniło się na lepsze.
3
@Wojtas823 Słyszę też o przestępstwach, wykroczeniach i jeździe po pijaku w wykonaniu rodaków.
Napisz więcej o tych aktualnych "specjalnych przywilejach" ?
"Oprócz tego że są fałszywi , zakłamani i roszczeniowi "
:)))
tyle to ma wspólnego w prawdą, co "każdy Polak do złodziej"
Tak mówiono o nas w Niemczech jeszcze 25-30 lat temu
1
@Prorokk "może" wyjaśnia wszystko
:)))
0
@LeoMessiiBarcaPepa OK, rozumiem. Otyłe osoby nie mogą występować w reklamach, a może i filmach bo to "normalizacja zjawiska"
xDDD
2
@Prorokk |"Będą Polacy i oni,
Bo część ma już swoje dzieci, część będzie mieć, i tak kolejne pokolenia tutaj zostaną"
I uważasz, że to drugie- trzecie pokolenie będzie się czymkolwiek różnić od Polaków ?
Drygie/trzecie pokolenie Polaków (czy może osób polskiego pochodzenia), które żyje aktualnie w Niemczech (ich rodzice wyjechali w wieku 15-25 lat w latach 90) są nie do odróżnienia od Niemców
Może tylko w tym, że potrafią lepiej, lub gorzej (a czasem prawie wcale) posługiwać się językiem polskim.
Urodzili się w DE, ukończyli tam szkoły i uczelnie, poszli do pracy weszli w związki z (rzadziej) Polakami, lub (częściej) mieszanie z Niemcami.
Już mają albo powoli zaczynają rodzić dzieci, które w praktyce sa już Niemcami.
0
@LeoMessiiBarcaPepa Tak, pewnie wzięła bidon i założyła sportowy strój w drodze od lodówki na kanapę przed TV.
Więc jeszcze raz - to "promocja słabości" czy może zachęta do zrobienia czegoś ze swoją nadwagą ?