0

@LeoMessiiBarcaPepa "ie mam złudzeń, to wszystko ma na celu osłabienie społeczeństwa, propagowanie negatywów typu właśnie otyłość,"

Zdjęcie ćwiczącej osoby z nadwagą jest "promowaniem otyłości", czy może zachętą do aktywniejszego trybu życia dla nich ?

0

@Kgorecki2500 Z czego to cytat ?

0

@Comentateiro "Za komuny nie zginął Twój syn, ale Polacy pod ruskim butem, wykończyli wielu innych synów."

Zważ, że piszesz do dwudzietokilku latka

1

@Kgorecki2500 "Powtórzę się - nie byłbym szczęśliwy gdyby obcy żołnierze zastrzeliliby mi syna w armii pod pozorem "wyzwolenia"

A jeśli zrobiłoby to ZOMO pod Wujkiem, to byłbyś szczęśliwszy ?

2

@Arden Wąsik, jakby pieniądze w ETS nie szły na badziewne Tarcze Ochronne, to przez 8 lat można byłoby z nich postawić 1/3 EJ.
Woleli wywalić kasę w Ostrołękę II

3

No tak, nie da się grać tak intensywnie dwa sezony z rzędu.
Ale można wejść na ten poziom w drugiej części sezonu na decydującą pucharowe mecze

12

Nie wiem, czy na świecie jest ze trzech pomocników, potrafiących zastąpić Pedriego :)
Ale jak wyciągną takiego z naszych rezerw, czy wręcz Juvenilu, to będzie mistrzostwo świata

A swoją drogą, to sądziłem, że Bernalowi najbliżej do tego, by grać teraz zamiast Pedriego

2

Brać. Hallanda i Alvaresa tu i tak nie będzie, a 30 mln może okazać się promocją

7

Kontuzja z gatunku ciągnących się przez pół sezonu

0

@bulo Tu nie chodzi o "topienie" kogokolwiek, tylko chłodna ocenę sytuacji.
Z doświadczenia wiemy, że jak klub pisze o 4 to tygodniach to skończy się na 6.
Jak Pedri potrafił wracać po kontuzjach pokazał sezon 2023/24
A jest kluczowy


0

To się nam sezon może szybko skończyć…

0

@WiernyKibic111 Może lepszy kandydaci im się skończyli xD

0

@Rupert_Haubica Nie wiem, czy fit-batoniki Anki miałby tam wzięcie :)

1

@usztafik
W życiu trzeba być bystrym, a nie chytrym.
Jak jedna oferta wybija się spośród morza innych to lampka powinna się zapalić.

A KNF zawiadamiała prokuraturę w sprawie AG.
Wytłumaczysz mi za co rozumiesz przez sformułowanie "nie WYMUSIŁA żadnych działań na prokuraturze" ?
Jakie ma narzędzia, by "wymuszać" działania prokuratury ?

Tak, prokuratura zachowała się opieszale i można tu mówić o niedopełnieniu obowiązków.

A co mógł zrobić UOKiK ?
Tyle?
https://www.newsweek.pl/uokik-amber-gold-klienci-bankructwo/ztlp8rn

5

@usztafik Jakich zzaniedbań ?
Akurat w tym czasie sprzedałem mieszkanie, a uzyskane pieniądze miały mi w 50% sfinansować budowę domu.
Do rozpoczęcia budowy pozostało mi 6 miesięcy i pamiętam, jak dziś, kiedy siedziałem nad różnymi porównywarkami lokat, żeby wrzucić tę kasę i wszędzie wybijał się Amber Gold z grubym, dwucyfrowym oprocentowaniem na 6 miesięcy.
I kusił bardzo
Wszedłem na stroną KNF i ostrzeżenie przed Amber stało, jak byk.
Podziękowałem, 5 miesięcy później piramidka upadła.

Do dziś dziękuję KNF

Proszę, artykuł z 2010 (!) r
https://www.bankier.pl/wiadomosc/KNF-ostrzega-przed-firma-pozyczkowa-AmberGold-2120754.html
przypominam, że AG upadł w 2012


1

Albo gruba kasa u Arabów (gdzie Anka nie chce, bo za baciattę zamknęli by ją w karcerze), albo klub emerytów za połowę kasy.
Jakoś trzeba ze sceny zejść...

4

Taka prawda, Mbappe jest przekozakiem w tej części sezonu i w dodatku grał przeciwko drużynie stawiającej wysoko linie obrony - a on to uwielbia
Do tego farfocel naszej obrony przy drugim goli i to tyle...
Co do Pedriego i FdJ zgadzam sie z każdym słowem

Jak jeszcze weźmiemy pod uwagę słaba dyspozycję po kontuzji Ferrara i Yamala, brak Lewego na którym można by zawiesić grę z przodu, to nie mogło wyjść inaczej.
Wyjechaliśmy na tarczy, ale bez kompromitacji.
Trzeba przepracować dwa miesiące, później SP w Arabii, gdzie będzie okazja zebrać im sprzed nosa [pierwsze trofeum

0

@Zurcelona Pomyśl nad tym, co chciałeś przekazać, albo wróć do tego, jak wytrzeźwiejesz, bo widzę po 2:1 cały czas Cię trzyma.
W sumie, po zeszłorocznych gwałtach nawet po 2:1 się nie dziwię :)

3

A kto tam gra z realu w tej reprezentacji ?
Huisen od czasu, do czasu ?
Bo Carvajal ma ze kwartał przerwy, zresztą on już więcej z kulą biega, niż z piłką

1

@KaczorDonald Kibic białych, nieważne, ile będzie miał lat, nie dorośnie do tego, by to dostrzec.

4

@Faro No tak - to oni przegrali poprzednie cztery Klasyki, mają nowego trenera, do tego nakręciła ich publiczność, no i Yamal swoimi wypowiedziami przed meczem.

7

BellingCham znów z knajackim zachowaniem ?
Stare, znałem...

Serio, po sprowadzeniu tam Vinicjusza i BellingChama trudno nazywać ten klub "królewskim"
A... i jeszcze ten zyeb Rudiger, co wczoraj na ławce, po końcowym gwizdku, szukał już torebek z lodem xD

14

Za ostro do Yamala wystartował po meczu.
Już nie te lata na takie rajdy...

6

Na kiblu złapał tę kontuzję ?
To jest niewiarygodne.

8

Może i Getafe ma bardziej chamskich piłkarzy, ale kibiców najwyraźniej real...

4

Był zabawny, kiedy schodził :)

2

@PeRRy haha, chłopie szacun, za zmarnowanie tyle czasu za bezproduktywną pisaninę z której wynika, że nawet, gdyby wliczyć umarlakow, to obecna społeczeństwo WB zagłosowałoby za wyjściem xDD

Czyli - z umarłymi żałują wyjścia, a bez umarłych żałują jeszcze bardziej.
Tyle wystarczy

1

@sylwa-3 Akurat w drugiej połowie zajwiększe zagrożenie pod bramką realu powstało po podaniach Yamala

1

@PeRRy OK, czyli 20% społeczeństwa biorącego udział w referendum i głosujących za Brexitem umarło.
No to Ci się udało xDDD

Wynika z tego, ze state dziadki ułożyły życie wnukom i się zawinęły z tego świata.
Ale dobra, jestem dość analityczny.
Frekwencja w referendum wyniosła 71%. 27 mln osób
za brexitem zagłosowało 52% osób, czyli 15mln.
Teraz ich liczba stopniała do 31%, czyli 8mln

Twierdzisz, że wod głosowania umarło 7mln btytyjczyków popierających brexit ?
Sprawdźmy w ChatGPT...

"Jeżeli przyjmiemy, że liczba zgonów rocznie w UK w latach 2016-2024 oscylowała między ~590 000 a ~620 000 (co wydaje się rozsądnym przybliżeniem: np. w 2023 dla Anglii i Walii było ~570 845 zgonów).
Office for National Statistics
+1

To przez 8 lat (od połowy 2016 do połowy 2024) można oszacować:
~ 600 000 x 8 = ~ 4 800 000 zgonów w całym UK.

Zatem z grubsza około 4,5-5 milionów osób mogło zmarć w UK od czerwca 2016 roku."

Nie spina Ci się narracja

1

@PeRRy 56 do 31
Tylko 31% uważa, że jest OK.
No to chyba jednak część głosujących za Brexitem zmieniła zdanie, bo teraz nie wygraliby już referendum

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?