fotohobby
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Lepiej byłoby, jakby Pique to opowiedział.
1
@mmaciass Sezonowanie steków przeprowadza się w ciągu 2-4 tygodni, więc te argentyńskie będą idealne
12
@zbyglu Jaki klepanie ? Przecież tam klepania nie było, tylko drybling Vinicjusa, który wymanewrował 3 obrońców i dobitka po słupku
12
Real jest groźny tylko w fazach przejściowych, kiedy mogą rozwinąć kontrę.
Pozycyjnie klepią piłkę bez sensu po obwodzie
3
W nieciekawym momencie ten Klasyk, ale wierzę w to, że wychowankowie dadzą z siebie 130%
Yamal jest ewidentnie pod formą i tak szybko na Wyżyny nie wróci, może to Fermin zostanie naszym bohaterem w niedzielę?
0
@Baratheon Taką sobie ta telewizyjka wyrobiła "markę"
0
@Roobo Od jakiegoś czasu PrincePolo zmieniło się w słodki syf, a XXL to było i tak niestrawialne na raz.
Wolę "Pryncypałka" w sam raz do podwójnego espresso
0
Real zaskarżył i odwołali.
Tak to sprzedadzą w ich TV
4
Wynik lepszy niż gra. Oby nie przypudrował naszej słabej Formy.
Olympiakos trzymał się nieźle do momentu czerwonej kartki, zresztą IMO niesłusznej.
Dużo szczęścia...
0
Grają, jakby mieli po cegłówce przywiązanej do łydek.
Niedziela zapowiada się ciężko, bez naszej podstawowej broni - szybkiego, agresywnego doskoku
2
Zaskarżam, oskarżam, pomawiam, szczuję - te słowa kojarzą mi się bardziej z realem madryt, niż polską polityką...
1
@Foton t
Skoro 15% to ™bardzo dużo" to jak określisz pozostałe 85% ? :))
Te 15% to sporo a nie "bardzo dużo" i w NIEKTÓRYCH lokalizacjach może znacząco wpływać na ceny.
A w niektórych wcale
5
Prześcieradła zaprezentowały się słabo, to fakt.
Ale trzeba wziąć pod uwagę, że grali z kopiącą, przeszkadzającą drużyną, która większość czasu grała w niskiej obronie.
Z nami Mbappe i Vinicjus będa mieli więcej z gry.
5
@Foton Nie rzucaj sloganami, pytanie było proste - w jakim mieście nie kupisz mieszkania od polskiego dewelopera ?
Bo liczba zagranicznych transakcji dotyczących nowych lokali mieszkaniowych to 5-15% całej puli.
Sądzisz ze przez to " mlodzi nie mają gdzie mieszkać" ?
7
@Foton A jakie to miasto, że nie ma już polskich deweloperów, od których można kupić mieszkanie ?
No i co z tymi 40gr do eksportowanych niemiejskich ziemniaków ?
10
@Foton Zaciekawił mnie temat, wiec sprawdziłem i:
"Niemcy nie mają ogólnych, bezpośrednich dopłat do ziemniaków jako produktu rolnego. Dopłaty w Niemczech są częścią Wspólnej Polityki Rolnej UE, a rolnicy otrzymują je w ramach różnych mechanizmów, takich jak płatności podstawowe (obszarowe), które w Niemczech wynoszą ok. 67 euro/ha do pierwszych 40 ha, a kolejne 40 euro/ha do kolejnych 20ha dla rolników użytkujących do 60 ha"
Czyli z 1.67 Euro na ha
Z ha masz 35 ton.
Jakim cudem wyszło ci te 40 groszy za kg ?
1
@Karol145 Haha, ale popłynąłeś... Słuchaj, jak zamierzasz dyskutować na podstawie tego, co Ci cię się wydaje, to odpuść, bo robi się śmiesznie.
Nasze wspóle zarobki są powyżej średniej, ale znów nie jakoś dramatycznie .
Ja wpadam w próg 32%, żona nie.
Co do mojego syna - wszystko to, co ma "ponad poziom" czyli iphone, te durne klapki za 5 stów, ma dzięki własnej pracy - koszeniu trawy, grabieniu liści, odśnieżaniu, ogarnianu podwórka i dwojga starszych sąsiadów.
I nie mówimy to u moim synu, tylko o jego pokoleniu i ludziach nieco od niego starszych - oni wszyscy dorastają/dorastali w lepszym świecie, dającym więcej możliwości (edukacja, własny biznes itp, itd)
Teraz pytanie, czy z tego skorzystają.
Bo wielu wykazuje taką postawę (widzę to w firmie), że wątpię
0
@Karol145 Porównujesz prowadzenie autobusu, albo pracę w hotelu do wyrobu pustaków (PO PRACY ZAWODOWEJ) i jeszcze oceniasz, że "Kolejny twój argument idzie do kosza" ?
LOL
"w obecnych bez smartfona ciężko o życie"
Oczywiście, że nie musi być za 4k na zasadzie postaw się, a zastaw się"
Albo hit pokolenia mojego syna - piankowe klapki za 550zł :))))
Mieszkania byłe tańsze ? Były.
Tylko ich nie było za bardzo
A banki zawsze naliczały taki procent
Ach, 15tys/m2 ? Nie każdy musi mieszkać w Warszawie, czy Krakowie.
Poza tym - jak 16lat temu miałęm dylemat - budować, czy kupić od dewelopera to ceny w moim mieście kształtowały się na poziomie 4tyś. Teraz 8-9tyś, ale przez ten czas zacząłem zarabiać ponad 2x więcej, nie tylko ja zresztą,,,,
"Czyli wasz syn jednak korzysta z udogodnień jakie mu daliście, czyli defacto miał łatwiejszy start w życiu, czyli jest w mniejszości,"
Jakich udogodnień i w jakiej jest mniejszości ?
Większość CZEGO nie ma ?
0
@Prorokk Ale wtedy możesz to mieszkanie SPRZEDAĆ i przenieść się do jakiegoś tańszego mieszkanka albo wziąć hipotekę odwróconą i nadal w nim mieszkać, mając dodatkową, comiesieczną ratę od banku
2
@Karol145 ""Trudne czasy tworzą silnych ludzi, silni ludzie tworzą dobre czasy, dobre czasy tworzą słabych ludzi, a słabi ludzie tworzą trudne czasy""
Moi rodzice w rozkwicie PRL budowali dom, przez 6 lat zaczynając od wyrobu pustaków - w czym brała udział moja matka. Zaproponuj teraz wyrób pustaków wytipsowanym pannom ze swojego pokolenia xD
Moi rodzice zbudowali więc dla mnie lepszy świat, ale nie idealny, bo to w końcu nadal był PRL, a kiedy w wieku 20-25 lat moje pokolenie zaczęło wchodzić na rynek pracy okazało się, że tej nie ma.
Stąd część moich kolegów pojechało poza.prdalać na Wyspy, czy do Holandii, ja mimo skończenia polibudy dostałęm pracę poza zawodem i tak już poza zawodem pozostałem.
Moja Żona rozpoczęła edukację w szkole zawodowej (musiała zacząć zarabiać, bo właśnie umarł jej ojciec) skończyła z wyższym wykształceniem cały czas łącząc naukę z pracą.
I też - wybudowaliśmy dom, biorąc 50% kredytu )i nie zarabiając się tak, jak nasi rodzice), ale też potrafimy odmówić sobie nowego samochodu, elektronicznych gadżetów, żeby nadpłacić i zamknąć wcześniej kredyt.
wielu naszych znajomych przeszło oidibną drogę
Nasz syn bez wątpienia korzysta już z tzw "dobrych" czasów" a my staramy się, żeby "wiedział, czego chce", ale potrafił to sam, bez marudzenia i roszczeniowej postawy osiągnąć.
1
@JustJiff Nie wiem, ile z tego bramek zdąbędziemy, ale wiem, ze sporo nie stracimy
6
Swoją drogą, idealne podsumowanie naszej sytuacji kadrowej.
Żeby wygrać, musieliśmy wpuścić wszystkich dostępnych środkowych obrońców :))
5
Oczywiście Pedri był świetny (choć zanotował dwie groźne straty) ale FdJ rewelacyjny. Przechwyty odbiory i ta ostatnia akcje.
Dla mnie MVP
14
Manzano, któremu wydaje się, że jest Bogiem na boisku...
Kolejny hiszpański mierd z gwizdkiem...
0
Bez Innigo w obronie to są jednak dzieci we mgle...
Wojtek chyba za jakiś amulet robi, że to im nie wpada...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jak tu gole nie padną dla nasz szybko i w i ilości co najmniej 2, to słabo to widzę, ze zmeczonym Pedrim i wracającym po kontuzji Yamalu...
0
Ciekawy skład z Pedrim przesuniętym wyżej i Casado, oraz FDJ za nim .
Mam nadzieję, że Toni zabłyśnie.
Za to maturalnie ławka nie powala...
12
No i słowem tygodnia zostało "bullshit".
Podoba mi się
12
No cóż, Messim to on już nie zostanie.
Mam wrażenie że Messi w piku swojej kariery nie dostarczał takich kontrowersji.
Jest tylko jeden D10S…