2

Rozsądnie postępują z Pedrim

3

Jak to dobrze, że Yamal nie wygrał :)
Szanse na regułę 1:1 zostałyby zmarnowane :)

0

@Marusek "niektóre moje słowa były nieprzemyślane"
I w sumie o to chodziło

0

@Transu96 Randomowa dla większej części populacji.
Popełniłem gdzieś błąd ?

Edit: Stonesów obserwuje tylko 3.8 mln. I co to zmienia ?

1

@18|FCB|99 Co za czasy, internet płonie, serwery się rozgrzewają, bo jakaś randomowa dla większej części populacji laska zjadła schabowego w randomowym barze...

0

@Marusek No cóż, rozmowy w tym stylu niespecjalnie mnie zajmują, więc wracam do nich dopiero, kiedy mam naprawdę dużo czasu.
Uczepiłem się clou sprawy, bo ona zdeterminowała całą wymianę zdań.
Oczywiście wiem, że są ludzie, którzy nie przyznają sie, że palneli bzdurę, czy nawet grubo przesadzili. Widzę, że właśnie poznałem kolejnego z nich

0

@Marusek Ja już dawno przestałem, jak tylko przyznałeś że zdanie "Wolne, karne tylko dla niego" tyczy jednej sytuacji i to bez jakieś spiny o te sytuację na boisku

3

@Trojanek23 "ja po prostu staram się zrozumieć ten fenomen, że większość ludzi na świecie czuję potrzebę posiadania psa i nie rozumiem za cholerę jaki jest tego powod"

Najwidoczniej nie potrafisz zrozumieć, czy też poczuć emocjonalnej więzi, jaka może powstać na linii człowiek-pies.
Na pewno nie rozumiesz, spłaszczając to do kwestii czy "ludzie mają potrzebę, żeby ktoś ich słuchał w sensie wykonywał ich polecenia i to jest dla mnie jedyne wytłumaczenie"

Ale OK, ja tak mam na przykład z religią i też tej wiary, uniesienia z nią związanego pojąć nie mogę. Ale nie uważam, że jest bez sensu

"posiadanie psa jest bez sensu z mojego punktu widzenia oczywiście"
A co na to Twoja partnerka ?

0

Młodzi się sypią to i nie dziwota, że stary też.
Ależ będziemy poranieni przed tym Klasykiem...

0

@Marusek
Ach, bo juz myślałem, że to nagminne.
Okoliczności i i samego karnego wiedziałem
Obrazy boskiej nie bylo, tym bardziej, że etatowego wykonawcy jedenastek też nie.
Czyli to "tylko" to tylko jedna jedenastka i jeden rzut wolny ?

0

@Marusek No to moment, jak się to ma do:
"" zaczął rozwalać hierarchię. Wolne, karne tylko dla niego."
xD
No właśnie to ILE ma znaczenie, szczególnie, że napisałeś "TYLKO dla niego"

0

@Marusek no to powiedz mi , ile tych wolnych było, jak na boisku był Rapha i Lewy?

0

@Marusek Acha, czyli znalazłeś jednego karnego ?
No a co z tymi wolnymi ?

1

@Marusek „ Wolne, karne tylko dla niego”

Serio, wskoczył przed Lewego i Raphe w tej hierarchii ?

0

Yamal i tak nie był gotów do gry przez 90 minut, więc jaki problem z pozwoleniem Flickowi na wystawienie go w 2. osłowie ?

1

I super, po 30, 45 minut w kolejnych meczach i pełen gaz przeciwko białym.
Pedri mam nadzieję, też nie będzie tego grał od 1. do 90.

0

@PatrychoO
Zapętliłeś się.

0

@PatrychoO Przepraszam, a "populista" to jakieś wyzwisko ?
Jak ktoś obiecuje (w kampanii PREZYDENCKIEJ) że obniży VAT i cenę en. elektrycznej to nie populizm ?

", co napisał Myto oznacza, że woli być nazywany tępym przez takich jak Comentateiro niż głosować na PO. "

I zgodnie z tym życzeniem @pax tak też go podsumował.
Jakiś problem ?

2

@PatrychoO
Comentario pisał tylko o propagandzie (z czym się zgadzam, a oprócz K13grudnia, bardzo podoba mi się jeszcze "reżim Tuska")

Myto do tego nawiązał spersonifikował to sam i napisał, że woli być tępy, niż głosować na PO. Zaakceptował ten stan.
Pax też do tego "nawiązał", gdzie ty widzisz problem ?

@RafiVeB masz swój związek przyczynowo-skutkowy


0

@Czyhrynski " Napisał o stylu życia podobnym do Neymara. O dziewczynach, zabawach a wy się spruliście tylko o ten helikopter XDDD . No i wspomniany kolega ma w 100% rację. Neymar był rozrywkowym gościem i w wieku w którym CR7 był niemal w prajmie, on skończył w Santosie. Ronaldinho też lubił dziewczynki, "


O jakich "dziewczynkach" piszecie, skoro Yamal ma od dłuższego czasu jedną partnerkę ?

6

@PatrychoO "to już taka normalność, że redaktor portalu wyzywa użytkowników od tępych? Co to są, standardy notatnika?"

Jak można kogoś zwyzywać, używając jego słów ?

2

Jakaś plaga z tymi kolanami w tym sezonie...

7

@LeszekFCB Trump zapowiadał, że zakończy wojnę na Ukrainie w dwa dni po objęciu urzędu, Nawrocki łgał, że obniży ceny energii i VAT...
Tego nie widzisz ?

Jesteś tak małostkowy, że nawet, kiedy Tusk ogłosił pozytywną informację w temacie, który jest chyba nr1 w debacie publicznej, to nie stać Cię nawet na milczenie - bo o pozytywnym komentarzu nawet nie myślę.
Już pomijam ten fakt, jak bardzo kompromitujący był Twój pierwszy komentarz

3

@LeszekFCB A co ma do tego prezydent ? To rząd załatwił, Tusk ogłosił.
Nawrocki dzięki temu się o tym dowiedział

0

Wole Fermina, który w Klasyku włoży głowę tam, gdzie Olmo nie włożyłby nogi.
A gdyby jakimś cudem włożył, to zaraz nadawałby się do zmiany.
Olmo ? Cóż, Czas rozglądać się za kupcem...

0

@Lokusekpl To myślisz, że Rodrygo by do nas nie przyszedł, jakby Barca bardziej się postarała ?
Mastuonto, czy Guler to nie są kontrkandydaci dla Mory, bo to nie ta strona boiska. Raczej Zółw, Vinicjusz i wspomniany Rodrygo

0

@Lokusekpl
No to jak chcesz pozyskiwać wonderkidy z zewnątrz ?
Poza tym jak ma trochę oleju w głowie, to na Madryt nawet nie spojrzy, bo to ślepa uliczka dla niego

1

@Uukasz_93 A gdzie mówi o tym, że chce 10 ?

5

@partymaker Tak silnie mamy obsadzone lewe skrzydło ?
Zbędny, to on jest może dla Realu, który ma tam nadkomplet dobrych piłkarzy

6

Dobre staty ma Diaz.
Szkoda, że nie jest 4 lata młodszy, bo lepszy już raczej nie będzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?