8

Jakbym miał narzekać, to o straconą frajersko bramkę na 1:2.
Najpierw Kounde z Yamalem nie potrafią zatrzymać Płaczka.
Potem Militao dośrodkowuje do stojącego samotnie, jak stara prostytutka na dawnej gierkówce Jude, a w międzyczasie Huisen (czy jakoś tak podobnie) wkłada łokieć w szuję Cubarsiego

Dawno stracony gol nie podniósł mi tak ciśnienia...

1

@JJ77 Dlatego piszę, że zagrał słaby mecz. Dramatyczna była pierwsza połowa, w drugiej było lepiej. Ostateczna ocena - słaby.
Poza tym - czego oczekiwałeś, widząc, w jakiej jest formie po powrocie z kontuzji ?

1

@PeRRy
Czyli musisz przyznać, że NIE powoływałem się na to samo badanie ?
Warto sprawdzić następnym razem, kiedy w dodatku komuś zarzucisz, że nie przeczytał artykułu.
{czytam ze zrozumienie z szybkością 800 słów/min, taki kurs zafundował mi mój poprzedni pracodawca)

56 do 31 do błąd statystyczny ?
Prawda jest tak, że żałują tego - być może dostrzegli to, co przytoczyłeś.
To pewna nauczka dla innych państw.

7

Nie zasługiwała.
Nie bądźmy prześcieradłami, które teraz płaczą, że jakby nie sędzia, to byłoby 4:1.
Żal takich ludzi...

1

@Peciak Akurat wtedy się po nas przejechali. Lata ci się pomerdały...
To było za Xaviego...
Trochę wstyd...

2

@Sebolinho Otóż to. Ja obawiałem się kompromitacji, a gdyby Kounde lepiej przyjął ciasteczko Lamina, to moglibyśmy zamknąć im mordy.
Nie udało się, ale mam y jeszcze czas do czerwca i rewanż na CN>
Na notatniku świętują, jakby zlali nas, tak, jak my ich rok temu.

1

@korn234 To, że jest zajechana teraz, nie oznacza, że będzie tak w grudniu, czy styczniu. Nie raz było tak, że graliśmy koncertowo na jesień, a potem przychodził początek roku i przepie...śmy ligę, czy LM.
To jest październik, prześcieradła też dostaną zadyszkę do czerwca

2

@JJ77 Słaby, ale nie dramatyczny. Jego ciasteczko w 2. połowie do Kounde mogło dać nam remis.

15

Pedri sobie teraz odpocznie, a potem zaczynamy jazdę po lidera !

8

Tak jak pisałem przed meczem - nasza forma, skład personalny i rachunek prawdopodobieństwa przemawiał przeciwko nam.
Co może cieszyć ? Ze nawet, jak jesteśmy w tak kiepskiej sytuacji, to biali nie potrafią nas upokorzyć.
1:2 można wziąć na klatę, warto wygrać na Camp Nou wyżej, żeby mieć lepszą sytuację na wypadek finiszu z taką sama ilością punktów.
Jest październik, jeszcze kilka rotacji na pozycji lidera nas czeka

1

@Jakchcesz Taka hiperbola niespecjalnie pasuje do tej sytuacji.
Równie dobrze można uznać za błąd, ze nie podyktowął karnego za faul na Juniorze

0

@MichAll993 Na Eleven OK

2

Yamal człapie, Kounde nie potrafi zgasić Vinicjusa - naszej prawej strony nie ma

0

Garcia tak zjada Militao ??

14

Rok temu klasyk graliśmy z Peną na bramce i szerzej nieznanym Casado w podstawie.
Casado rozegrał świetny mecz, więc nie ma co skreślać młodych chłopaków z ławki. Pamiętajcie, że w większości to wychowankowie, cules którzy , jeśli wejdą na boisko, to z nożem w zębach !

10

Jprd, ale ławka :)
Araujo i same łebki , większość ze szkółki.
Jestem ciekaw, czy w historii Klasyków ktoś miał niższą średnią wieku na ławce :)

Rok temu po Klasyku kumpel, kibic PSG pytał mnie - co to za jeden, Casado ?
A teraz on jest jednym z najbardziej doświadczonych na ławce

2

Nasza ławka słabsza ale byłoby idealnie, jakby jakiś młody wszedł i ustrzelił coś w debiucie w Klasyku...

0

Tak naprawdę, oprócz prawej obrony (na której Valverde radzi sobie dobrze) nie mają innych ubytków w składzie. Ławka też lepsza.

2

@Ilka Rok temu o tej porze podchodziłem do Klasyka bez specjalnych oczekiwan i miło się zaskoczyłem.
Teraz z jednaj strony fajnie byłoby kontynuować passę zwycięstw nad białymi, z drugiej strony wiem, że nasza forma, kontuzje i zwykły rachunek prawdopodobieństwa nie przemawiają za naszym zwycięstwem

1

@PeRRy Pomyśl, zanim zaczniesz stukać w klawiaturę.
Artykuł przeczytałem, Twoja zdolność jasnowidzenia zdaje się nieco zabawna.
Nie przytoczyłem Twojej statystyki, bo trochę procenty się nie zgadzają.
Poza tym w artykule pisze się o najnowszyym sondażu, a Twoje dane były ze stycznia. Nawet w czerwcu YouGov opublikowało nowsze dane...
https://yougov.co.uk/politics/articles/52410-nine-years-after-the-eu-referendum-where-does-public-opinion-stand-on-brexit
Dwa różna badania, ale podobny wniosek
Wyszło ci to trochę zabawnie - no, ale zdarza się


Ale dobrze, jako zewnętrzni obserwatorzy - czy możemy zauważyć, żeby Wielka Brytania po zrzuceniu kajdan EU jakoś przyśpieszyła swój rozwój ?
Czy jest może europejskim tygrysem ?

0

@PeRRy "Dlatego śmieszy mnie to gadanie „znawców z internetu”, którzy czerpią wiedzę tylko z własnej bańki i są przekonani, że „wszyscy Brytyjczycy żałują Brexitu”. Prawda jest taka, że mają teraz dużo poważniejsze problemy, niż rozpamiętywanie wyjścia z Unii Europejskiej."

A to brexit nie rozwiązał ich problemów ?
Tu masz świeżutkie dane :
https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-brytyjczycy-zaluja-brexitu-obywatele-wskazali-kto-jest-winny,nId,8034647

Najlepsze to zdanie:
"Zwolennicy opuszczenia Unii Europejskiej przekonywali, że brexit przyniesie krajowi nową suwerenność, ograniczy napływ imigrantów i pozwoli przeznaczyć miliardy funtów na służbę zdrowia"

Jakbym to już gdzieś słyszał...

0

Careras też czasem sprawia wrażenie nieogarniającego, jego szczęście, że Lamine daleki od topowej dyspozycji w zeszłego roku.
Wszystko jest możliwe - nie zdziwię, ze jak, przytnie Yamala parę razy, nie zdziwię się, jak Lamine objedzie go w spektakularny sposób,
Dyspozycja dnia....

17

Piękna. Lepsza, niż wszelkie zielone, łososiowe wynalazki

9

@PatrychoO "to raczej powinieneś sobie zadawać pytanie, co jest z ludźmi nie tak, że od wielu kadencji wybierają na przemian rządy PO i PiS, które ten kraj niszczą. A nie o Brauna co ma 6%."

Tak nas niszczą, że:
https://executivemagazine.pl/finanse-ekonomia/polska-wsrod-trzech-panstw-najszybciej-rozwijajacych-sie-w-unii-europejskiej/
https://konkret24.tvn24.pl/polska/polska-druga-najszybciej-rozwijajaca-sie-gospodarka-na-swiecie-po-1990-roku-wyjasniamy-st8264669
https://notesfrompoland.com/2025/07/07/how-poland-shook-off-its-past-and-became-europes-growth-champion/

Na czym polega owo "niszczenie" Polski ?

10

@OBSERWATOR2021 "Nie chce zeby Polska byla kolonia amerykanska, ruska republika czy landem eurokolchozowym.



- Tak samo jak Braunowi marzy mi sie przede wszystkim taka Polska, ktora bedzie w pelni niezalezna, niepodlegla, suwerenna oraz wolna od wplywow, decyzji USA, niemiec, izraela, eurokolchozu."

To jest utopia, bo nie da się być (gospodarczo, militarnie) zupełnie niezależnym od tych trzech tworów.
Nie ma znaczącego państwa w Europie, które odniosło sukces i jest "W pełni niezależne" od tej trójcy

2

@Foton Patriotyzmem kraju nie nakarmisz.
PS: znalazłeś to info o 40gr do eksportowanego kg ziemniaków w DE ? .

4

@Arkon Kiedy mój syn miał roczek, spędzaliśmy wakacja nad Gardą, pod namiotami.
Mieliśmy tam mały gazowy palnik turystyczny, głównie, żeby małemu coś przygotować.
Ostrzegaliśmy małego, że nie wolno dotknąć palnika, bo będzie "ała, ała.."
Oczywiście dotknął i był płacz
Wyborcy Brauna zachowują się tak samo...

1

11mln...
A na stole było 120 ? 150 ?

23

No i to jest fajna, wyważona opinia, uwzględniająca naszą obecną sytuację i wzmocnienia u rywali

2

Jeśli wygramy dzięki jego pomocy to będzie giga chadem, a kibice białych będą znów mieli ból doopy.
Gorzej, jeśli jego występ będzie rozczarowujący...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?