0

Po staremu, Real na fuksie, nawet z Arabami…

0

Jak tam biali ? Pykają sobie rekreacyjnie, czy pocą się na serio ?

0

@barcelonaLM Nie „tylko” na niekorzyść Trzaskowskiego, ale najczęściej na niekorzyść Trzaskowskiego .
No, ale to nie może dziwić -komisyjne cwaniaczki swojemu druhowi pomogły…

0

@Lokusekpl
Agencja ratingowa ma gdzieś, gdzie gra klub, czy jaki ma planowany budżet, bo bada jego stan finansowy tu i teraz.
Jeśli po obsuwie terminu przejścia na CN wystawił taką notę, to oznacza, że kiedy wreszcie CN będzie generowal normalne zyski sytuacje tylko się poprawi

0

@SelloutCrowd Zmień przychodnię, bo sknerzą.
U mnie krew-mocz kontrolnie co roku bez łaski.
W tym roku odpuszczę bo 40+ robiłem

1

Ja stawiałam na Ardę Gülera....

7

A już niektórzy wieszczyli plajtę na skutek dźwigni, czy sprzedaży części praw na ładnych parę lat do przodu

0

@Kgorecki2500 Przecież można je umyć :)

13

Tak grał na siebie, ze w ciagu trzech lat ugrał man 2 mistrzostwa LL
Każda dobra „9” powinna grac pod siebie - bo wówczas jest skuteczna

8

Duża strata, Polska właśnie straciła garniturowego trendsettera…

0

Jest szansa, że jak awansujemy na Mundial, to więcej się będzie mówiło o grze reprezentacji Polski, niż garniturach jej trenere

42

Oceniając, to taktycznie to najlepsze, co zrobił od dwóch lat

0

@michal26
Na tę liczbę składają sie domy w mało atrakcyjnych wioskach i miasteczkach, gdzie występuje odpływ ludności i lokale na wynajem krótkoterminowy.
https://rynekpierwotny.pl/wiadomosci-mieszkaniowe/ile-mieszkan-stoi-pustych-w-polsce/6395/

Jakoś nie słyszę o problemach deweloperów ze zbyciem nowych lokali.

Widziałeś film „Zupa nic” ?
Obejrzyj i sam sobie odpowiedz, kto dziś tak mieszka.

1

@michal26
A to ile mieszkań jest pustostanami aktualnie ?

A co budownictwa indywidualnego, to większość domów mojej rodziny znajomych powstało albo w latach 60/70/80 (i to była krwawica wtedy), albo po 2005 i tu budowa nie była juź takim trwającym lata wyrzeczeniem.

Ja wybudowałem w 2015 i to był lajt, w porównaniu z tym, co musieli znieść moi rodzice na przełomie 60/70 ubiegłego stulecia

0

@Kgorecki2500
Jak masz 22 lata to jakie masz obawy ? Przecież masz mnóstwo czasu by zgromadzić kapitał
Martwic się może 50-latek, który dopiero kilka lat temu zorientował sie jaki % otrzyma

1

@pluszek
"Proszę pana, Donald i inwestycje - sztandarowy przykład zwijania wszystkiego - CPK!!"

Aha...
https://www.rynek-lotniczy.pl/wiadomosci/cpk-oglasza-postepowanie-na-budowe-terminala-24226.html

0

@pluszek Gdzie Tusk obiecywał, "że w sklepach będzie taniej" ?

4

Halo... Piotrek?
Tu Czarek Kulesza.
Piotrek, bo wiesz, taka głupia sprawa z tą opaską wyszła...

2

Jakby kiedyś Probierz szukał pracy i chciał zareklamować swój kunszt taktyczny, to może zawsze sięgnąć po brankę na 1:2 z Finlandią

29

To może być ostatnie 20 minut przerwy Lewego od reprezentacji :)

1

I to była bramka w prawdziwie polskim stylu..
Specjalność zakładu :)

6

A mógłby mieć człowiek spokojny, wtorkowy wieczór to nie - mecz reprezentacji wymyślili...

0

I znowu u białych pęknie parę doop

1

@misterio Bo czasem musi być gorzej, żeby później było lepiej

0

@4drian0 Nie każdy musi to udostępniać, bo jest ograniczona ilość takich przesylek

3

Jeśli Probierz ma wrażenie, ze w kadrze cos źle funkcjonuje, to niech podsunie Kuleszy pomysł na zmianę trenera.
Większa szansa na pozytywny efekt, niż wymiana kapitana

4

Rabiot też mocno lokciem poszedł
Jak dla mnie powinien zaliczyć

0

@GTBTP a dlaczego miałby trafić ?
Dostał się do Unii przez Polskę ?

0

Dobry, ale kruchy.
Jakby tak ugrać 10mln za niego - niezgorsza opcja

3

Jeśli zarejestrujemy Garcie, a Flick zakomunikuje MATSowi jasno, że to nie on będzie pierwszym wyborem, to uważam, że właśnie Mundial pomoże w tym, żeby podjął decyzje o zmianie klubu na taki, gdzie będzie cały czas pod grą.
Bo w jego wieku nie może pozwolić sobie na ławkę w klubie i ryzyko ławki na Mundialu

Swoją drogą -w ostatnich latach włosów mu przybyło, ale najwyraźniej kosztem rozumu...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?