fotohobby
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Karol145 no to niech kobiecy futbol szuka i znajduje chętnych do inwestycji w tę dyscyplinę.
Każdy może uważać, że gorszy produkt może kosztować tyle, co lepszy i może próbować go sprzedawać w tej cenie.
Mamy wolny rynek
2
@Karol145
Rozumiesz, że towar jest wart tyle, ile chce za niego zapłacić nabywca ?
Jeśli produkt pod nazwą „kobieca piłka nożna” będzie na porównywalnym poziomie, co męska piłka, będzie generował porównywalne zainteresowanie publiczności, a co za tym idzie telewizji i sponsorów, to będą tam przepływały porównywalne pieniądze
1
@Vegeta88 Nie histeryzuj.
Pionek w IPN nie jest prześwietlany ale kandydat na prezydenta już tak.
Gdyby był agentem, a nie zwykłem cwaniaczkiem z szemranego towarzystwa, to prezydentem by nie został
A i tak, jakiś smrodek o tym, że dostał negatywną rekomendację do dostępu do informacji niejawnych był
1
@Vegeta88 IPN to nie ABW.
A w wieku 26 lat był tam pionkiem
1
@Vegeta88 Gdyby w PL każdy uczestnik ustawki miał na karku prokuraturę, to pewnie by się tę patologię wypleniło.
Ale niestety nie i takie rzeczy się przedawniają
10
Ansu, ostatnia szansa, żeby coś osiągnąć w futbolu.
Potem już tylko Wieczysta, może Raków
1
@Vegeta88 "prokuratura coś wie na ten temat?"
Wie, ale nie zajmuje się z tym z uwagi na przedawnienie.
Zajmuje się za to papierami z przejęcia kawalerki
1
@Klejnot_Nilu
"aczej Trzaskowski z Tuskiem nie będą tego robić za darmo, a i przeliczenie 30 milionów głosów, to nie jest zadanie z którym może sobie poradzić mała grupa osób."
Jeśli na Nawrockiego głosowało 10.61 mln ludzi, a na Trzaskowskiego 10,23mln, to co stało się z pozostałymi 10mln ?
To jest dopiero gruby wał...
0
Wincyj pomocników, wincyj !
Ciekawe, czy jest lepszy od takiego Pablo Torre, który był praktycznie pozbawiony szans na grę....
1
@clyde W horrorach, kiedy czwórka znajomych w obliccu zagrożenia mówi: "rozdzielmy się"
1
Wakacje to on miał przez ostatnie 2 lata...
0
@tbas Nikt nie wyrzuca Raphinhi ze składu, sęk w tym, że Raphinha nie jest klasycznym lewoskrzydłowym, nie zaczynał akcji tak, jak robił to Yamal, czy jak będzie robił to Nico
Polecam powrót i przyglądnięcie się niektórym naszym meczom, jak rywale kompletnie odpuszczali prawą obronę bo nie było tam skrzydłowego, a Martin bywał z przodu rzadko i przez większość sezonu nie miał zaufania kolegów.
Efektem było przesuwanie bloku obronnego w lewo, żeby asekurować stronę Yamala
Jeśli uważasz, że Balde+Nico nie wniesie więcej, niż Martin + ocz czasu do czasu Rapha to w sumie nei ma o czym rozmawiać
0
Balde i Nico...
Moc wraca na lewe skrzydło...
0
Myślę, że powoli wychodzimy na prostą, a za rok kiedy CN zostanie ukończone w 100%, zejdziemy z kontraktu Fatiego, Lewego, może też FdJ to zrobi się całkiem sympatycznie w klubowej kasie
0
@DariaFCB "Dlaczego kontrolerzy lotu wprowadzali w blad pilotow informujach ich ze sa na tzw. "sciezce" gdy byli duzo ponizej?"
A dlaczego dużo wcześniej komunikowali, że warunków do lądowania nie ma ?
Dlaczego odsyłali na inne lotnisko ?
Natomiast sprzęt, którym dysponowało lotnisko w Smoleńsku nie należał do najbardziej wybitnych.
Być może kontrolerzy też.
Ale na pokładzie jest wysokościomierz baryczny i radiowy, przy czym działanie pierwszego zależy od prawidłowego ustawienia, a odczyty drugiego podawane przez inżyniera pokładowego, są słyszalne na nagraniach z kokpitu.
Ostatni to 20m podany już dość nerwowo.
0
@michal26 "może warto, by jednak nie rzucali się z budynków, nie strzelali sobie w łeb, czy nie rzucali się pod pociąg?"
Tylko ,że to spowoduje zwiększoną ilość samobójstw, bo to metoda bezbolesna i pewna i godna - nie zbierają ciała poszatkowanego przez koła pociągu.
Natomiast zacząłeś dobrze rozumować, jeśli chodzi o konieczność leczenia
0
@michal26 Rozumie,, że jak którego dnia jednemu z 1.5 cierpiących na depresję Polaków będzie się "wydawało", że jego sytuacja jest beznadzielna, to może wejść do komory i się stracić z tego świata ?
To może pozwólmy się odstrzelić też osobom w stanie nietrzeźwości (podobnie zaburzone postrzeganie świata), czy po zawodach miłosnych ?
Przedsiębiorcom, którzy zbankrutowali i "wydaje im się", że ich sytuacja jest beznadziejna ??
Oczywiście że nie można nikogo zmusić do leczenia. Ale też nikomu nie trzeba ułatwiać podjęcia decyzji, zachęcać wręcz do niej, oferując metodę bezbolesną i skuteczną - a to sa dla wielu naturalne bariery chroniące przed samobójstwem, strach przed bólem i nieudaną prowadzącą do okaleczenia próbą.
Więc komora owszem - dla ludzi, którym medycyna nie może zaoferować nic, co mogłoby zmniejszyć ich cierpienie
"Widzisz. Są też różne stadia depresji. No i nie zgodzę się z kolegą wyżej, że depresja jest uleczalna.Jak ktoś raz zachoruje, to jest amen. Można jedynie zaleczyć ją i tyle. Jak alkoholizm."
Ty się zgadzać nie musisz, zresztą Twoja zgoda, lub jej brak niewiele znaczy, bo nie jesteś ekspertrem w tej dziedzinie.
No i w czym przeszkadza człowiek z zaleczoną depresją, normalnie funkcjonujący w społeczeństwie ? Kompletnie bez śladu choroby, który jednak w przeszłości, pod wpływem czarnych myśli mógł wybrać "lekką" śmierć ? ?
0
Prawdziwy D10S !
0
@Borneo
„W meczu z interem miałeś 3 zawodników 193 i temu vs 172 martinez Cubarci 174;”
Co oznacza 172 i 174 przy nazwiskach naszych stoperów ?
0
@michal26 „depresja, to śmiertelna choroba”
Ale uleczalna.
Wielu samobójców ma tę depresję niezdiagnozowaną nawet nie podjęli próby leczenia.
Dlatego choroby nieuleczalne OK, ale depresja powinna być czynnikiem wykluczającym z możliwości skorzystania z tego urządzenia
0
@GTBTP Akurat stwierdzona depresja powinna być czynnikiem wykluczającym w możliwość skorzystania z tego urządzenia
19
Wolałbym, żeby spędzał je z Messim :)
2
@gaq Ivan de la Pena też był naszym wychowankiem, a grał z Espanyolem w finale pucharu UEFA.
3
@turhiay Albo Ivan de la Pena
9
Oj tam, oj tam...
Wygraliśmy 4x pod rząd z madrylami i od razu "potwór"...
3
@July_6_BcN To może na pozór mało istotne, ale nawet NG nakręcił o Smoleńsku odcinek "Katastrof w przestworzach". a oni bazują na oficjalnych raportach (w tym przypadku komisji Laska)
Raczej niewiele tu jest ro wyjaśniania, szczególnie, że jak się stenogramy z czarnej skrzynki przeczyta.
To ostatnie "kur..aaa" to raczej nie była reakcja na wybuch, ale krzyk człowieka, który zdał sobie sprawę, że samolotem z ponad serką ludzi wleciał do lasu...
0
Szkoda, bo może i nie dało się go upchnąć do pierwszego zespoły, ale dobrze byłoby podpisać z nim kontrakt, sprzedać za parę euro i zostawić sobie ze 20% praw do zawodnika, bo w przyszłości mogłaby znów jakaś nieoczekiwana kasa wpaść
0
@Matiasio Nie, mają punkta w końcu…
0
A jednak nie ma fuksa
::)
0
Po staremu, Real na fuksie, nawet z Arabami…