fotohobby
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Real ma na taki okazje Valverde, którzy huknie z daleka i albo trafi, albo wpadnie po rykoszecie - my musimy wjeżdżać do bramki.
W dodatku prawdziwa pasję i zaangażowanie widać było do momentu zdobycia bramki i potem przez ostatnie 10 minut.
Reszta przeczłapana, przekombinowana, bez pomysłu i bez sensu.
3
Swoją drogą, ten młody Ismael, co się ściął z Balde to czyste podmadrycki pies, lepszy aktor, niż piłkarzyna
0
My prędzej LM wygramy, niż LL...
12
I pomyśleć, że Alena to wychowanek La Massi, dostawał szansę w pierwszym zespole Barcelone, grał nawet kombinacyjnie, a po trzech latach nie wyróżnia się niczym na tle rzeźników z Getafe :)
A w symulkach to nawet przewodzi kolegom
1
Trochę mało dziś Raphinhi i od razu liczba sytuacji spada...
2
Żeby Leganes czasem podium w tym sezonie nie ułożyło...
14
Celta dzisiaj zgwałcona.
Szkoda, że przez sędziów...
1
Buahaha, te dodatkowe 30 minut to już mega kara dla białych za ten przekręt.
No i smród, który pozostanie
2
Sędziowie robią, co mogą, żeby białym w styczniu nie skończył się sezon...
1
Na notatniku wreszcie jakaś zdrowa refleksja:
"Gadanie o Negrirze coraz bardziej się źle starzeje, takie wałki wcale nam nie pomagają"
1
Ależ sędziowie muszą teraz pchać ten słabiutki Real, żeby w lutym nie skończył im się sezon
2
"Mówią że chcą zadać kilka pytań, o czym myślicie w 1 kolejności?"
Czy będę miał możliwość pójścia do toalety i zażyć kapsułkę z cyjankiem ?
5
Ma w sobie urok manekina...
0
Dzisiaj wszystko się zgadzało, nawet FdJ, który kilka razy rozbudził trybuny..
Prawa strona chodziła dziś TOP - z małym minusem za spalone :)
1
@GeneralXavi To, że ma złożone dłonie nie oznacza, że się modli.
Tak samo wyglądam, kiedy Żona przyjmuje księdza po kolędzie, on kropi z kropielnicy, po zmówieniu modlitwy.
To postawa wtrażająca szacunek.
A jeśli nie ma tablicy pamiątkowej (swoją drogą, ciekawe) to wybrano to miejsce, choć ja osobiście poszedłbym jednak na cmentarz
0
@LatajacyHolender Dokładnie tak. Na jednego w czterech kapitanów, po tym jak dwóch jest bliskich odejscia
8
A najzabawniejsze, że wczoraj na notatniku pluli, jak można było tyle przegrać "z takimi plackami, jak Gavi, Casado, Balde"
Jakby ich Francuziki ze środka pola to były jakieś wielkie gwiazdy :)
1
@B4rtos
A to ci nie wyjaśniło sytuacji ?
„ale przepisy zostały zmodyfikowane, żeby zapobiec sytuacji, że sankcja nie zostanie zrealizowana, jeśli gracz nie wróci już do rozgrywek organizowanych tylko raz w roku”
3
Ładna postawa - z jednej i drugiej strony.
Mam nadzieje, ze to dotrze do niektórych tzw kibiców białych, którzy wyjątkowo jada sobie po Gavim.
1
@Coutinho007 I pięknie, ale przydałby się ktoś w LL :)
0
@Tridente2015
Nie kopmy leżącego...
0
@Szmulek
Tak działanie ma zimny prysznic. Otrzeźwia.
2
Barcelona od początku sezonu pokazuje, jak trzeba grać z Madrytem, dlaczego inni tego nie podłapią ?
Wiem, inni to nie Barcelona, no, ale też nie nalegam, żeby ładowali białym po 4-5 bramek :)
30
Real TV nie zgodzi się z tą oceną :)
Pewnie wg nich gwizdał na wyjątkowo wysokim dla siebie poziomie :)
11
Właśnie spoglądam na poziom whisky w butelce i zastanawiam się, czy ja czasem nie porzebuję urlopu na żądanie na jutro ...
:)
0
@martiniloca
W pełnym składzie ? Z Yamalem ?
Wątpię, żebyśmy przez ponad pół godziny byli tylko raz pod bramką białych.
Byłaby okazja bić ich kontrami, jak przy bramce na 5:1
4
Interwencji Wojtka szkoda o tyle, że po bramce na 5:1 białytm nie chciało się już nawet biegać, było widać tylko ich rosnącą frustrację.
Tu poszłyby kolejne gole dla nas, a może i jakieś czerwo dla białych.
To mógł być historyczny wieczór, a tak, "tylko" standardowa wygrana jakich już kilka było :)
1
Jak dla mnie - po słynnym 6:1 z PSG, to drugi z najlepszych mecz w przeciągu ostatnich 10 lat.
I to tylko dzięki Wojtkowi, bo w 55 to było już dość nudno :)
0
@MicuOOL
Ja to wiem, ale wpadła po doliczonym, tak, jak mają na stronie 45+10
Jaki masz z tym problem ?
0
@MagdJanko
Bo wpadła