0

Real ma na taki okazje Valverde, którzy huknie z daleka i albo trafi, albo wpadnie po rykoszecie - my musimy wjeżdżać do bramki.

W dodatku prawdziwa pasję i zaangażowanie widać było do momentu zdobycia bramki i potem przez ostatnie 10 minut.
Reszta przeczłapana, przekombinowana, bez pomysłu i bez sensu.

3

Swoją drogą, ten młody Ismael, co się ściął z Balde to czyste podmadrycki pies, lepszy aktor, niż piłkarzyna

0

My prędzej LM wygramy, niż LL...

12

I pomyśleć, że Alena to wychowanek La Massi, dostawał szansę w pierwszym zespole Barcelone, grał nawet kombinacyjnie, a po trzech latach nie wyróżnia się niczym na tle rzeźników z Getafe :)
A w symulkach to nawet przewodzi kolegom

1

Trochę mało dziś Raphinhi i od razu liczba sytuacji spada...

2

Żeby Leganes czasem podium w tym sezonie nie ułożyło...

14

Celta dzisiaj zgwałcona.
Szkoda, że przez sędziów...

1

Buahaha, te dodatkowe 30 minut to już mega kara dla białych za ten przekręt.
No i smród, który pozostanie

2

Sędziowie robią, co mogą, żeby białym w styczniu nie skończył się sezon...

1

Na notatniku wreszcie jakaś zdrowa refleksja:

"Gadanie o Negrirze coraz bardziej się źle starzeje, takie wałki wcale nam nie pomagają"

1

Ależ sędziowie muszą teraz pchać ten słabiutki Real, żeby w lutym nie skończył im się sezon

2

"Mówią że chcą zadać kilka pytań, o czym myślicie w 1 kolejności?"

Czy będę miał możliwość pójścia do toalety i zażyć kapsułkę z cyjankiem ?

5

Ma w sobie urok manekina...

0

Dzisiaj wszystko się zgadzało, nawet FdJ, który kilka razy rozbudził trybuny..
Prawa strona chodziła dziś TOP - z małym minusem za spalone :)


1

@GeneralXavi To, że ma złożone dłonie nie oznacza, że się modli.
Tak samo wyglądam, kiedy Żona przyjmuje księdza po kolędzie, on kropi z kropielnicy, po zmówieniu modlitwy.
To postawa wtrażająca szacunek.

A jeśli nie ma tablicy pamiątkowej (swoją drogą, ciekawe) to wybrano to miejsce, choć ja osobiście poszedłbym jednak na cmentarz

0

@LatajacyHolender Dokładnie tak. Na jednego w czterech kapitanów, po tym jak dwóch jest bliskich odejscia

8

A najzabawniejsze, że wczoraj na notatniku pluli, jak można było tyle przegrać "z takimi plackami, jak Gavi, Casado, Balde"
Jakby ich Francuziki ze środka pola to były jakieś wielkie gwiazdy :)

1

@B4rtos
A to ci nie wyjaśniło sytuacji ?

„ale przepisy zostały zmodyfikowane, żeby zapobiec sytuacji, że sankcja nie zostanie zrealizowana, jeśli gracz nie wróci już do rozgrywek organizowanych tylko raz w roku”

3

Ładna postawa - z jednej i drugiej strony.
Mam nadzieje, ze to dotrze do niektórych tzw kibiców białych, którzy wyjątkowo jada sobie po Gavim.


1

@Coutinho007 I pięknie, ale przydałby się ktoś w LL :)

0

@Tridente2015
Nie kopmy leżącego...

0

@Szmulek
Tak działanie ma zimny prysznic. Otrzeźwia.

2

Barcelona od początku sezonu pokazuje, jak trzeba grać z Madrytem, dlaczego inni tego nie podłapią ?
Wiem, inni to nie Barcelona, no, ale też nie nalegam, żeby ładowali białym po 4-5 bramek :)

30

Real TV nie zgodzi się z tą oceną :)
Pewnie wg nich gwizdał na wyjątkowo wysokim dla siebie poziomie :)

11

Właśnie spoglądam na poziom whisky w butelce i zastanawiam się, czy ja czasem nie porzebuję urlopu na żądanie na jutro ...
:)

0

@martiniloca
W pełnym składzie ? Z Yamalem ?
Wątpię, żebyśmy przez ponad pół godziny byli tylko raz pod bramką białych.
Byłaby okazja bić ich kontrami, jak przy bramce na 5:1

4

Interwencji Wojtka szkoda o tyle, że po bramce na 5:1 białytm nie chciało się już nawet biegać, było widać tylko ich rosnącą frustrację.

Tu poszłyby kolejne gole dla nas, a może i jakieś czerwo dla białych.


To mógł być historyczny wieczór, a tak, "tylko" standardowa wygrana jakich już kilka było :)

1

Jak dla mnie - po słynnym 6:1 z PSG, to drugi z najlepszych mecz w przeciągu ostatnich 10 lat.
I to tylko dzięki Wojtkowi, bo w 55 to było już dość nudno :)

0

@MicuOOL
Ja to wiem, ale wpadła po doliczonym, tak, jak mają na stronie 45+10
Jaki masz z tym problem ?

0

@MagdJanko
Bo wpadła

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?