0

@LuisSalvano I dać 180 mln za gościa, który napluł nam do ryja. xD

1

@Messibestplayerintheworld Nie można już go usprawiedliwiać po raz enty po kilku latach.

0

@Maciek069 A skąd wiesz, że rozczarowanie i pato-mecze? Jesteś jasnowidzem? Może zagramy jak początkowe 2 mecze? @MateS @Rastafarnianin Miałem na myśli niedoszłego remisu, który mógł być, gdyby Grizu strzelił lub gdyby nie było karnego z bądź co bądź winy Frankiego

0

Szkoda remisu, ale cóż no trudno. Teraz niecierpliwe czekanie na LM i El Clasico. :)

0

Kurde niby dwa mecze zachwytu nad Trincao a tu dwa kolejne mecze klapa ;/

0

Halo obrona!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

@ObiektywnyKibic121 Długo będziesz jeszcze płakać i zanudzać na temat Grizmana?

1

Na każdym treningu powinni robić dla Griza dodatkowe zajęcia z strzałów tylko prawą nogą z różnych kątów, z różnej formy podania czy dołem czy górą czy na dobieg itp

1

@BarcaInfo Czyli Grizu na 10 dziś za Cou tak, jak chciał. Zobaczymy czy pokaże, że na tej pozycji potrafi grać, i że jego ostatnia wypowiedź była uzasadniona.

2

Chciałbym jutro zobaczyć mecz z Grizmanem na 10 i Messim na ławie, który wszedłby w drugiej połowie, gdyby wynik był niekorzystny. Jestem ciekaw co Antek by wtedy pokazał grając na swojej pozycji, jak on to mówi

0

@macio_944 Podaj Dribbble bo ja również UX/UI i ciekaw jestem :D

5

Dopiero wtorek.... gdzie tam do piątku :(

0

Taki napięty, że mecz dopiero w sobotę :(

0

Kiedy kurła czekasz na mecz i uświadamiasz sobie, że jest dopiero za tydzień, a nie dzisiaj....

0

@BarcaInfo A to nie Dest trenował wczoraj mimo dnia wolnego?

0

Dembele? A To nie czasami Dest trenował wczoraj?

4

@cinero1996 Ja tam lubię Griziego i mam nadzieję, że odpali.

0

W styczniu 5-10 mln max za Garcie, a jak nie to latem za free i elo. Ponadto w styczniu np sprzedać Martina/Alenie/Umtitiego i kupić Depaya

0

@Pilka_jest_okragla Ciekawe czy to samo powiesz, jeżeli wróci do gdy i znowu się połamie na następny pół roku. Niestety nie jesteśmy wstanie tego przewidzieć, ale szansa na to jest bardzo duża.

2

No trudno. Nie przyjdą teraz to przyjdą w styczniu lub za rok za darmo, proste. Trzeba grać tym co się ma, a nie płakać na LR. Pozbyliśmy się starego szrotu, mamy młodych zawodników, którzy mogą błyszczeć także zostaje tylko czekać na kolejne mecze :#

0

@PatrykGhost Niby tak, ale lepiej mieć 15 mln niż oddać za darmo.

20

No i srał ten MC. Nie teraz to Eric przyjdzie za rok za free a oni będą 15 mln w plecy, proste.

1

@shaun Zapomniałeś dodać, że Sezony z +90 golami - tylko Messi

1

@BarcaInfo Czyli cały misterny plan z sprzedażą wpizdu

0

@justfootball Cytując klasyk "Czy Tobie czasem idiotko sufit na łeb się nie spadł"?

1

@culesjasiules Wiadomo, że Umtiti wystarczy. Będzie miał kto siedzieć u szamana kolejny sezon za innych.

0

@Fabik87 No kontuzjowanego na pewno się go nie pozbędą a jak już to za marne grosze

0

@snupson Według obecnej daty dopiero w niedzielę bo jest przerwa reprezentacyjna niestety :(

0

Grizu kolejne łądne podanie, ale znowu Roberto zjebał a potem Ansu

0

W drugiej od razu Pjanic za FDJ i Dest za Roberto

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?