0

@kuz A co Twój komentarz wnosi do mojego wątku?

0

Pewnie połowa osób, która teraz płaczę za Suarezem i pisze tutaj smętne komentarze jeszcze jakiś czas temu cisnęła po nim równo i chciała jego odejścia. xD

1

@Jakchcesz Zdecydowanie A. Pozbyliśmy się już 3 dziadków, więc jest git. Miejmy nadzieję pozbyć się jeszcze Umtitiego teraz i Busiego w zimie lub za rok w lecie.

0

Niech jeszcze pozbędą sie Umtitiego i będzie masno fest.

1

A jeszcze 2-3 dni temu połowa forum płakała, że nie będzie rewolucji bo odszedł Rakitić, a Vidal i Suarez pewnie zostają.

6

@patrykzmc2000 Najważniejsze, żeby pozbyć się Suareza i Umtitiego.

0

@Bartek22 Nie strzela, a tym bardziej nie próbuje strzelać za pola karnego - źle, próbuje strzelać za pola karnego - źle bo nie trafia. xD

0

@RosjaninBut Można krytykować za złe mecze, ale skoro zagrał dobrze to jak można mówić, że zagrał najgorzej?

28

Ja wiem, że można nie lubić Griziego, ale jak można mówić, że wczoraj po raz kolejny był najgorszym piłkarzem na boisku? Albo oglądałem inny mecz albo macie ludzie po prostu wodogłowie. Antek wczoraj strzelił bramkę, dzięki której wygraliśmy, posyłał ładne piłki np. jak ta do Roberto, próbował strzelać zza pola karnego itp.

10

Grizu strzelił gola, dobrze posyłał piłki, próbował strzelać zza pola karnego, a i tak jest do dupy i sprzedać od razu. Uwielbiam czytać komentarze na tym forum. xD

0

Kurna ciekawe co z tym Puigiem. Ciekawe kiedy jakieś info.

0

@ObiektywnyKibic121 No dobra, ale no jest lepiej niż wcześniej więc cieszmy się z tego, a nie dalej plujmy jadem. Poczekajmy kilka meczy.

1

Jezu ludzie co wy żeście się tak dojebali tej gry, a w szczególności Griziego? Gra wygląda póki co dużo lepiej niż za Valdka i Setiena. W końcu jest klepa, budowanie fajnych akcji, bieganie, długie podania itp. Wiadomo, że nie jest idealnie, ale dajcie kurła temu czas. A co do Griziego to zagrał całkiem fajnie, zaczął grać do przodu, fajnie dziś podawał, próbował strzelać za pola, a Wy jeszcze sapiecie. xD

0

Grizu w końcu biega z piłką i zagrywa do przodu a nie do tyłu, to jest to!

6

Podoba wam się na razie meczyk? Mi tak. W końcu nasi biegają i klepio tą piłkę jak trzeba. Póki co Cou, Messi i Grizu na raz dają radę.

3

@masq Gruby pewnie jak zwykle pod górkę robi. Jak nie piłkarzom bo macha rękami i ma wąty to klubowi i kibicom

0

@Shapiro Tak samo jak nasza xd

0

Jedni twierdzą, że Grizu wczoraj zagrał słabo, drudzy, że zagrał całkiem dobrze i komu to wierzyć? Jak żyć?

2

Po wczorajszym pokazie młodych, człowiek już nie może doczekać się środy.

0

Koeman chyba zadowolony z młodzieży.

6

Koeman proszę Cię, nie zmarnuj Trincao!

6

Messi się łapie za głowę i myśli jak młodzi mogą tak dobrze grać. xD

0

@masq Spoko, potem Dembele się połamie i Kondrad wróci. xD

0

Cou co by wykminił.

5

Już mi się Trincao podoba. :D

5

Ten Kondrad ma większą brodę w wieku 17 lat niż ja brodę i wąsa razem w wieku 21. xD

8

Grizu broni zamiast busketsa i obrony. xD

5

Jak Wam się podoba na razie Pedri?

2

Jezu ludzie przestańcie siać zament. Buskets gra bo Koeman sam powiedział, że zagra każdy po 45 minut, więc w słowie "KAŻDY" jest również on.

5

@Chakalaka A kogo wgl interesuje żużel? Przecie to nudne jak nw.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?