0

W drugiej od razu Pjanic za FDJ i Dest za Roberto

0

Frankie chyba do zmiany ????

0

Frenkie chyba do zmiany :(

0

Na obecną chwilę to Koeman jest dla mnie kozakiem. Oczywiście to dopiero początek i czas zweryfikuje ale światełko w tunelu jest. Ciekawi mnie jedynie czy posadzi on kiedyś Messiego na ławkę na kilka meczy w ciągu sezonu lub czy będzie go ściągał pod koniec czy jednak Leoś będzie grał wszystko po 90 min jak dotychczas.

6

@MESSIah16 Niech dalej robią z czarnych takich boroczków skrzywdzonych przez białych itp to niedługo będzie to porządek dzienny

3

Kto obecnie ogląda G2? :)

0

@patry295 Podanie do FDJ np było całkiem masne

0

Sędzia przestań mi piłkarzy prześladować

1

Pedri co piłunie zapodał FDJ

6

Ale teraz poleci marketing pod pojedynek Messiego z Ronaldo

1

@MESSIah16 Jeśli Messi będzie dalej strzelał brameczki jak przez ostatnich kilka meczy to jest szansa, że prześcignie Penaldo

0

Dzień bez płaczków na LR dniem straconym. xD

0

Niestety temat bardzo ciężki. Z jednej strony Dembele jak chce i może to potrafi zagrać w gałe, ale nikt sobie nie da tu uciąć pyrtola, że nie dostanie kolejnej kontuzji na pół roku.

3

Kupmny teraz Desta i Depaya, a w zimie zgarnijmy Garcię za pół darmo.

1

@BarcaInfo Koeman przestań mi amigosów treningami prześladować!

0

Jak nie teraz uda się sprowadzić Erica to w zimie za połowe tej kwoty. Wtedy City będzie musiało się ugiąć, żeby za rok nie odszedł za darmo.

2

Pjanić już robi więcej niż Buskets xD

11

Grizu zrobił robotę przy dwóch golach a ludzie dalej piszą, że nic nie robi i wgl dramat xddd

0

Ma ktos linka z dobrą jakością i bez ścin?

3

@Jakchcesz A inni i tak napiszą, że Griziu do wyjebania, nic słabiak nie robi itp.

0

Ma ktoś dobrego linka bez ścin?

2

@Dr_Cabasisi A gdzie ja napisałem, że to przypadek? Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Napisałem, że teraz strzelił 2 bramki i zaliczył asystę i chwała mu za to, ale np. w kolejnych spotkaniach może nie strzelić nic i potykać się o kopyta.

0

@toretto724 Masz shota?

1

Z dnia na dzień coraz gorzej czyta się Wasze wypociny. Suarez w 1 meczu strzelił 2 gole i zaliczył aystę i duża część LR spuszcza się nad tym, jakby dokonał nie wiadomo czego i narzeka, jak to mogliśmy oddać takiego strzelca. Zapewne ta sama cześć do niedawna narzekała na brak rewolucji i na możliwy pobyt Suareza na kolejny sezon u nas. Nie zrozumnie źle, nie ujmuję Luisowi ładnego debiutu, ale dziś strzelił dwie bramy, a przez kolejne spotkania może kopać się po czole i nie strzelić jednego gola. Nie wiadomo, a Wy już bawicie się w proroków, że Suarez będzie królem strzelców, że odżyje i nam skopie dupe.

4

@PatrychoO Gothic!

1

Siemano! Mam pytanie do osób po ślubie. Mianowicie za jakieś 2-4 miechy mam brać ślub i nadal mam lekkie zakłopotanie odnośnie tego, jak będę zwracał się do przyszłych teściów. Rodzice od narzeczonej kazali mówić sobie po imieniu, a w szczególności jej mama, ponieważ jak to ona mówi "matkę ma się jedną", ale no jakoś nie mogę się przekonać do tego. Z charakteru jestem taki, że do ludzi starszych ode mnie i nie z mojej rodziny zwracam się zawsze per Pan/Pani i nie mówię cześć tylko dzień dobry. Nawet w robocie przez jakiś czas ciężko było mi to zmienić. Także pytanie jest proste, jak Wy zwracacie się do swoich teściów? Po prostu "teściowo/teściu" czy po imieniu itp?

0

@Pilka_jest_okragla Ale +500 ma kijowe logo. :C

2

Człowiek już nie może doczekać się niedzielnego meczu.

14

Koeman kocham cie

2

@BARCA_FOR_EVER Największym błędem byłoby odejście np. Fatiego, a nie 33 letniego Suareza, który prócz strzelania bramek raz na jakiś czas nie wnosił już nic do naszej gry. Jedynie co to x mniej biegania, x więcej pretensji i machania rękami oraz x więcej potykania się o nogi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?