icon3520
Dołączył/a: czerwiec 2018
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Aż rzygać mi się chce jak czytam komentarze o braku rewolucji. Ludzie, Koeman jeszcze nie miał 1 oficjalnego meczu a Wy już panikę siejecie. To, że nie zmienił kapitanów to nic nie znaczy, ważne żeby skład był przebudowany i żebyśmy zaczęli wygrywać.
1
@LuisSalvano No i odkryję ją ponownie - nie dla sprzedawczyków i zdrajców.
1
@LuisSalvano Za to Neymar powinien latać od tamtego sezonu na lewym nie?
3
@LucaBrasi Jedynie bym kupił Depaya i postarał się ewentualnie o Desta a resztę sprzedać i grać tym co jest.
12
Komentarz usunięty
0
Jak patrzę na te filmiki z treningów to coraz bardziej podoba mi się Koeman i coraz bardziej nie mogę doczekać się pierwszych spotkań. To są treningi gdzie nasi mają dłuższe treningi, muszą zapierdalać, strzelać z daleka, konstruują akcje itp a nie gra w dziadka i strzały z wolnego jak za Valdka i Setiena
1
@Bobo25 19 lat to dziadek?
0
Komentarz usunięty
1
@IronSanHybrid Proszę nie strasz. xD
2
@Uukasz_93 3 mln + ewentualne zmienne za kolejne trofea, a bądźmy szczerzy, że Juventus ma bardzo duże szanse na wygranie Seria A i tam drugiego włoskiego pucharu także kolejne mln wlecą. Ponadto zaoszczędzimy ogromne wynagrodzenie także lepiej to niż za darmo lub żeby jeszcze grzał ławę za tyle keszu.
1
Ludzie dejcie spokój. Skoro dajecie po raz setny drugą szansę Dembele/Coutinho i innym zawodnikom to dajcie też jemu choć ten sezon więcej, a nie wywalacie z klubu po jednym. xD
2
@BarcaInfo Wrócił w chwale!
4
@Lucassito To będzie grał młodymi, a nieposłuszne dziady na ławkę, proste.
0
@Kengo I właśnie tu powinien grać u nas Antek, z tyłu za napastnikiem, a nie
12
Super! Intensywność już widać na treningach, gdzie ma każdym treningu muszą zapierdalać a nie grać tylko w dziadka
0
@Kuczek A czego się spodziewacie? Nie dość że duża pensja, to ciągle u szamana leczy nogę + jak wraca to gra piach. Lepiej 5mln niż darmo.
3
@FafitFCB Do boju! Po kolejną porażkę !
0
@Bagsik88 Gdzieś było, że Pjanić wybrał Barcę tylko ze względu na Messiego, choć w PSG mu dawali więcej.
0
Czyli skoro Messi zostaje to Pjanić może spokojnie przychodzić do Barcy.
2
Komentarz usunięty
0
@BarcaKings965212 Trochę za dużo tych napastników, ale to się zredukuje bo Gruby pójdzie do Juve (mam nadzieję), a Dembuś jak to on, niedługo się znów połamie.
0
@FCBKasza Szkoda chłopa. Mógł żyć do teraz nagrywając z Queen coraz to nowsze kawałki. Niestety wolał umrzeć można rzec na własne życzenie.
0
@krefi10 Wystarczy, że Suarez odejdzie. Dembele tak czy siak się zaraz ponownie połamie także miejsce będzie.
3
@BarcaInfo Bartek wierzę!
2
Szczerze to trochę zawiodłem się tym wywiadem. Myślałem, że dziennikarz zapyta Leo o jego amigos i co sądzi o ich transferach lub sam Leo przyzna, że trzeba wymiany pokoleniowej i jest to dobre dla klubu i że nie sprawdził się jako kapitan.
0
@BarcaInfo Tylko z drugiej strony trzeba na to spojrzeć tak, że gdyby Leo chciał odejść na emeryturę lub po wygranej LM odejść do jakiegoś słabszego klubu na schyłek kariery to spoko, ale gdyby odszedł teraz do City a Bartek by na to pozwolił to by go zniszczyli.
1
@LucaBrasi Metallica!
0
@Koni8M No dobra tylko ile grała młodzież, a ile oni?
0
@BarcaInfo Szkoda, że nie zarabiamy na tych co odchodzą, ale jak pomyślę, że oszczędzimy na ich pensjach, ale również, że dzięki temu pozbędziemy się emerytów to jakoś to przeboleję.
0
@BarcaInfo Daleko nie miał xd