1

@konrad1661 Ogólnie przyczyn może być dużo. Od chorób psychicznych po traumy z dzieciństwa, lata wychowań w patologicznych rodzinach itp itd. Nie znam się ani trochę na psychologi, kryminalistyce itp ale trochę na oglądałem się filmów o psychopatach, największych zwyrolach którzy chodzili po tej ziemi.

3

Początki są obiecujące. Teraz kolejnym krokiem powinno być pozbycie się Vidala, Suareza, Rakiticia i Umtitiego skoro Busi ma zostać.

0

0

Człowiek myśli, że zobaczy Barcę i być może fajny, nowy skład już 12-13 września, a tu pierwszy mecz dopiero 27.... Cały misterny plan wpizdu.

0

@Kuczek Dupcia boli

5

Jeżeli serio miałby odejść Messi i to do PSG to niech oddają Mbappe i deal.

0

@kacperFCB_ Tylko, że Cou jest słaby z lewej to może Dembele na lewą, Grizu na prawo, a Cou w miejsce Griza?

41

@vukoo1 To ciekawe jak stał się mistrzem świata i gwiazdą Atletico. xD

0

Czyli już nie zdążę pojechać na mecz Barcy i zobaczyć Messiego na żywo. Marzenie psu w dupe.

0

@LuisSalvano Mam takie samo zdanie, jednakże osobiście jestem osobą, która z charakteru jest mało cierpliwa i nienawidzi czekać, także takie czekanie jest dla mnie udręką.

0

Dla mnie najgorsza nie jest decyzja Messiego a to czekanie w niecierpliwości na oświadczenie.

0

O Messim już w wiadomościach mówią. Fejm się zgadza

0

@Sherem Dokładnie. Myślałem jeszcze nad Pedrim lub Trincao ewentualnie

0

@Pablit Jeżeli już Messi by odszedł to 10 powinien przejąć jakiś młodziak z talentem, który: a) Czułby się wyjątkowo mając 10 na plecach i byłby tym bardziej zmotywowany b) Nie splugawiłby tego numeru.

0

Trincao nie popełnił błędu na prezentacji i się nie zbłaźnił? Nie nadaje się do nas.

4

Coś mi się wydaję, że Bartek będzie musiał opuścić Hiszpanię, jeżeli Messi serio odejdzie bo na pewno znajdzie się jakiś fanatyk z zaburzeniami, który będzie chciał go zastrzelić.

0

@DonFerdinando Na pewno znajdą się kluby, które tyle zapłacą tylko po to by mieć Leo. :)

1

Ale mi nagle ciśnienie skoczyło dopóki nie przeczytałem "media"

0

@Grubson06 Mógłby w końcu zgolić włosy. :D

1

@TheMefju Chyba, że dogadają się z grubym, że odejdzie bez żadnego odszkodowania. Wówczas lepiej, żeby poszedł niż siedział kolejny rok i pobierał kasę.

0

@BarcaInfo Nie narzekajcie. Lepiej, żeby odszedł za darmo i nie pobierał dalej ogromnego wynagrodzenia niż, żeby siedział kolejny rok na dupie u nas, zajmował miejsce, wymachiwał rękami i pobierał pensję

4

@BarcaInfo To niech idzie na rok do Ajaxu, a potem do MLS i niech nie wydziwia oraz niech nie zajmuje tylko miejsca w składzie i pobiera dużo kasy.

0

Ktoś z LR składał wniosek o pożyczkę 5000 dla przedsiębiorców i może odp mi na jedno pytanko na PW?

0

@VenoM Bo jeżeli odszedłby Pique to prócz Araujo i Lengleta nie mamy innych. :(

0

@BarcaInfo Niech bierą 15 zanim Ajax się rozmyśli

0

Kiedy pierwszy skład ma wrócić do treningów?

1

Jeżeli tacy piłkarze, jak Suarez, Busi, Vidal, Rakitić itp nie będą chcieli odejść itp to zastanawiam się czy nie lepiej byłoby ich po prostu zwolnić. Jasne, że stracimy kasę za potencjalny transfer, ale jeżeli do nich nie dojdzie bo piłkarze będą utrudniać to przynajmniej zaoszczędzimy na ich pensjach.

1

@IronSanHybrid To nie miało być skierowane do Ciebie tylko ogółem. :D

1

@IronSanHybrid głosujcie ludzie nadal na PiS :)

0

@Striker Bodajżę też sprowadził mane.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?