icon3520
Dołączył/a: czerwiec 2018
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Jeżeli tacy zawodnicy jak Suarez, Vidal, Busi, Rakitić czy Roberto nie będą chcieli odejść po dobroci to obniżyć im pensję i niech grzeją ławę lub zagryźć zęby, stracić kasę na ewentualny transfer i zwolnić. Przynajmniej zaoszczędzimy na pensjach.
0
Jak nie będą chcieli odejść to stracić trochę kasy na tranferze, ale zwolnić i tyle
0
To teraz jeszcze stare krowy z 1 składu i pięknie będzie.
1
@Lordzi A kto powiedział, że chce wgl widzieć w Barcy VDB i Lautaro? Jak już to dla mnie Dembele prędzej do odstrzału, ponieważ póki co to cały czas leżał w szpitalu, a już nie wierzę, że kontuzję go ominą.
4
@Lordzi Gościu zostawia Roberto i Suareza, a sprzedaje Griziego. xD
2
Komentarz usunięty
8
@BarcaInfo A inni powiedzą, że gra obronna Griziego nic nie robi. :D
0
@monsterrize Grizu lub Messi
0
@D1OS Czyli dobrze, że sie go pozbyliśmy :)
21
Oj nie nie byczku. Żadne Neymary sprzedawczyki, a zwłaszcza nie za Griziego.
0
Jeszcze przeżyję zostanie Alby czy Pique, ale niech Rakitić, Umtiti, Suarez, Roberto, Busquets i Vidal zrobią WON.
0
@SelloutCrowd I to brzmi jak dobry plan.
0
Teraz te dziadki bez ambicji powinny za karę trenować od jutra bez żadnych wakacji.
1
Jak każdego może ponieść tu woza fantazji to i mnie również może. O to, jak widziałbym nasz skład w przyszłym sezonie.
Mats
Emerson - Araujo - Lenglet - jakiś ogarnięty LO
Puig - De Jong - Pjanić (pedri na zmianę)
Messi/Trincao - Grizu - Fati (oraz dembele jeżeli nie dostanie kolejnej kontuzji)
1
Komentarz usunięty
1
@FafitFCB Młodzi na ławce bardziej zaangażowani niż te dziadki na boisku.
0
80 min i Puig dalej na ławce. Niech tego Setiena już wywalą
2
65 minuta i 1 zmiana xd Super treneiro
0
@barteq Podbijam o dwa kebaby, że puści tylko Griziego i Rakiticia.
2
Po tym meczu u Bartka na biurku powinno leżeć zwolnienie Setiena oraz transfery Suareza, Roberto i Buckeca.
0
@Shroud Co Ty. Setien nie dość, że nie ma jaj to nie ma mózgu. Grizmanna wpuści to fakt, ale prócz niego to pewnie ino Rakiticia i nic poza tym.
1
A może tak wpuścić Neto? Gorzej piłki podawać nie będzie niż dziś Marc
2
Ale kurwa wstyd. Lepiej dalej trzymać Suarezów, Alby, Roberta, Buckecy i inne stare, wolne i wypalone gówna.
0
@SzahMatt chyba oglądamy dwa inne mecze bo druga bramka z winy roberto
5
Roberto powinien wylecieć już za ten błąd
3
@Deraxium Jak za co? Za nazwisko.
0
Czyli tak jak myślałem. Dno i jezcze raz dno
1
@chudymc Dobry szefu
0
@PatrykBarca Jeżeli Leoś wracałby do obrony to jasne, ale jeżeli by człapał to nw czy nie wolałbym tam Griziego.
1
A co gdyby jutro Setien postawił na 1-4-3-1-2 z Vidalem/Busquetsem/FDJ (bo niestety nie wierze, żeby wpuścił Puiga od 1 minuty), a przed nimi Grizu, który by rozgrywał bo ma dobry przegląd pola i wracał im pomagać, a w ataku Leoś z grubym?