3

Jeżeli tacy zawodnicy jak Suarez, Vidal, Busi, Rakitić czy Roberto nie będą chcieli odejść po dobroci to obniżyć im pensję i niech grzeją ławę lub zagryźć zęby, stracić kasę na ewentualny transfer i zwolnić. Przynajmniej zaoszczędzimy na pensjach.

0

Jak nie będą chcieli odejść to stracić trochę kasy na tranferze, ale zwolnić i tyle

0

To teraz jeszcze stare krowy z 1 składu i pięknie będzie.

1

@Lordzi A kto powiedział, że chce wgl widzieć w Barcy VDB i Lautaro? Jak już to dla mnie Dembele prędzej do odstrzału, ponieważ póki co to cały czas leżał w szpitalu, a już nie wierzę, że kontuzję go ominą.

4

@Lordzi Gościu zostawia Roberto i Suareza, a sprzedaje Griziego. xD

2

Komentarz usunięty

8

@BarcaInfo A inni powiedzą, że gra obronna Griziego nic nie robi. :D

0

@monsterrize Grizu lub Messi

0

@D1OS Czyli dobrze, że sie go pozbyliśmy :)

21

Oj nie nie byczku. Żadne Neymary sprzedawczyki, a zwłaszcza nie za Griziego.

0

Jeszcze przeżyję zostanie Alby czy Pique, ale niech Rakitić, Umtiti, Suarez, Roberto, Busquets i Vidal zrobią WON.

0

@SelloutCrowd I to brzmi jak dobry plan.

0

Teraz te dziadki bez ambicji powinny za karę trenować od jutra bez żadnych wakacji.

1

Jak każdego może ponieść tu woza fantazji to i mnie również może. O to, jak widziałbym nasz skład w przyszłym sezonie.

Mats
Emerson - Araujo - Lenglet - jakiś ogarnięty LO
Puig - De Jong - Pjanić (pedri na zmianę)
Messi/Trincao - Grizu - Fati (oraz dembele jeżeli nie dostanie kolejnej kontuzji)

1

Komentarz usunięty

1

@FafitFCB Młodzi na ławce bardziej zaangażowani niż te dziadki na boisku.

0

80 min i Puig dalej na ławce. Niech tego Setiena już wywalą

2

65 minuta i 1 zmiana xd Super treneiro

0

@barteq Podbijam o dwa kebaby, że puści tylko Griziego i Rakiticia.

2

Po tym meczu u Bartka na biurku powinno leżeć zwolnienie Setiena oraz transfery Suareza, Roberto i Buckeca.

0

@Shroud Co Ty. Setien nie dość, że nie ma jaj to nie ma mózgu. Grizmanna wpuści to fakt, ale prócz niego to pewnie ino Rakiticia i nic poza tym.

1

A może tak wpuścić Neto? Gorzej piłki podawać nie będzie niż dziś Marc

2

Ale kurwa wstyd. Lepiej dalej trzymać Suarezów, Alby, Roberta, Buckecy i inne stare, wolne i wypalone gówna.

0

@SzahMatt chyba oglądamy dwa inne mecze bo druga bramka z winy roberto

5

Roberto powinien wylecieć już za ten błąd

3

@Deraxium Jak za co? Za nazwisko.

0

Czyli tak jak myślałem. Dno i jezcze raz dno

1

@chudymc Dobry szefu

0

@PatrykBarca Jeżeli Leoś wracałby do obrony to jasne, ale jeżeli by człapał to nw czy nie wolałbym tam Griziego.

1

A co gdyby jutro Setien postawił na 1-4-3-1-2 z Vidalem/Busquetsem/FDJ (bo niestety nie wierze, żeby wpuścił Puiga od 1 minuty), a przed nimi Grizu, który by rozgrywał bo ma dobry przegląd pola i wracał im pomagać, a w ataku Leoś z grubym?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?