1

A co gdyby jutro Setien postawił na 1-4-3-1-2 z Vidalem/Busquetsem/FDJ (bo niestety nie wierze, żeby wpuścił Puiga od 1 minuty), a przed nimi Grizu, który by rozgrywał bo ma dobry przegląd pola i wracał im pomagać, a w ataku Leoś z grubym?

0

@Hiacynk Szkoda, że u nas Setien nie pozbywa się szrotu.

0

@Transu96 Nie trzeba mieć matury by dużo pinionszków zarabiać. Boom.

1

@LuisSalvano ok nie nie byczku. Już wolę Grizmanna niż sprzedawczyka

0

Oczywiście nie życzę nikomu źle, ale gdyby tak połowa składu Bayneru nagle kontuzji dostała. :C

2

Messi wierzę!!!

12

@xavi890 Gdyby nic nie potrafił to nie przeszedłby do Atletico gdzie był kluczowym graczem i nie byłby powoływany do reprezentacji i nie został mistrzem świata

0

Czyli pomoc taka, jaką obstawiałem.

5

No i to jest zawodnik, który się godzi na zalecane środki medyczne klubu, a nie jak bezużyteczny Umtiti, który się buntuje i chodzi do szamana.

0

Skład Napoli jest zacny, ale na papierze kadra Barcy powinna rozwalić Napoli, jednakże wiemy jaka jest rzeczywistość. :C

1

@VamosRakieta Dokładnie

3

@BarcaInfo Czyli pomoc prawdopodobnie Rakieta/Roberto/FDJ

0

@A_Gomesinho_21 Racja, nie pracowałem za czasów PO tylko się uczyłem i nie mogę porównać, ale wiem jak jest teraz i jest do dupy. Muszę oddawać 1/3 mojej wypłaty na ZUS i podatek mimo, że jestem samodzielny i pracuję na siebie. Fajnie tak być nagradzanym.

0

Ma grać w 1 składzie czy w Barcy B?

0

Na bank ustawione. Trzeba zgłosić somsiada na milicję.

2

@A_Gomesinho_21 możemy się cieszyć że nadal będziemy okradani :)

1

Kiedy mają do nas trafić Pedri z Trincao aby zaczęli się ogrywać na treningach?

0

@tadzik447 17 czerwca i 12 lipca, więc wtedy kiedy już wszystko było pootwierane.

1

@tadzik447 Fajnie, że tu koncerty mogą się odbyć a moje dwa zostały anulowane. :)

1

@BarcaInfo Kiedy przyleci z Pedrim do Barcelony?

0

@jeyx77x +1 byczku

0

@Pilka_jest_okragla Gdyby ansu upchać gdzieś indziej a w jego miejsce wcisnąć Messiego. Wówczas grafika byłaby idealna i aż chciałoby się mieć taki plakat *.*

0

@Hiacynk i pomyśleć że trafi do Realu :(

0

@BarcaInfo Szkoda gadać. Gość chciał grać w Barcelonie, jeszcze nawet nie wszedł do szatni, a już go sprzedają.

0

@Sherem I tak skończy się na tym, że wróci na LM i w pierwszym meczu lub drugim dostanie kolejnej kontuzji. Trzeba być realistą po takiej liczbie kontuzji.

0

Jeżeli nie będzie chciał odejść dobrowolnie to zwolnić i pożegnać. Szkoda będzie pieniędzy, których na nim nie zarobimy, ale lepsze to niż trzymać bezużytecznego typa, który nie słucha się klubu z kontuzją, nic nie wnosi, pobiera kasę i jeszcze się buntuje z sprzedażą

0

Gdyby Messi tak pograł jeszcze 3 lata to ma szansę na 10 trofeów Pichi. :D

1

Kiedy Perdi i Trincao mają przylecieć do Barcelony?

0

@BarcaInfo ale piła do Suareza ????

0

@BarcaInfo Wielka szkoda, że mu ta brama nie weszła. Wgl Suarez nie próbował lobować bramkarza mając 1vs1...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?