icon3520
Dołączył/a: czerwiec 2018
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A co gdyby jutro Setien postawił na 1-4-3-1-2 z Vidalem/Busquetsem/FDJ (bo niestety nie wierze, żeby wpuścił Puiga od 1 minuty), a przed nimi Grizu, który by rozgrywał bo ma dobry przegląd pola i wracał im pomagać, a w ataku Leoś z grubym?
0
@Hiacynk Szkoda, że u nas Setien nie pozbywa się szrotu.
0
@Transu96 Nie trzeba mieć matury by dużo pinionszków zarabiać. Boom.
1
@LuisSalvano ok nie nie byczku. Już wolę Grizmanna niż sprzedawczyka
0
Oczywiście nie życzę nikomu źle, ale gdyby tak połowa składu Bayneru nagle kontuzji dostała. :C
2
Messi wierzę!!!
12
@xavi890 Gdyby nic nie potrafił to nie przeszedłby do Atletico gdzie był kluczowym graczem i nie byłby powoływany do reprezentacji i nie został mistrzem świata
0
Czyli pomoc taka, jaką obstawiałem.
5
No i to jest zawodnik, który się godzi na zalecane środki medyczne klubu, a nie jak bezużyteczny Umtiti, który się buntuje i chodzi do szamana.
0
Skład Napoli jest zacny, ale na papierze kadra Barcy powinna rozwalić Napoli, jednakże wiemy jaka jest rzeczywistość. :C
1
@VamosRakieta Dokładnie
3
@BarcaInfo Czyli pomoc prawdopodobnie Rakieta/Roberto/FDJ
0
@A_Gomesinho_21 Racja, nie pracowałem za czasów PO tylko się uczyłem i nie mogę porównać, ale wiem jak jest teraz i jest do dupy. Muszę oddawać 1/3 mojej wypłaty na ZUS i podatek mimo, że jestem samodzielny i pracuję na siebie. Fajnie tak być nagradzanym.
0
Ma grać w 1 składzie czy w Barcy B?
0
Na bank ustawione. Trzeba zgłosić somsiada na milicję.
2
@A_Gomesinho_21 możemy się cieszyć że nadal będziemy okradani :)
1
Kiedy mają do nas trafić Pedri z Trincao aby zaczęli się ogrywać na treningach?
0
@tadzik447 17 czerwca i 12 lipca, więc wtedy kiedy już wszystko było pootwierane.
1
@tadzik447 Fajnie, że tu koncerty mogą się odbyć a moje dwa zostały anulowane. :)
1
@BarcaInfo Kiedy przyleci z Pedrim do Barcelony?
0
@jeyx77x +1 byczku
0
@Pilka_jest_okragla Gdyby ansu upchać gdzieś indziej a w jego miejsce wcisnąć Messiego. Wówczas grafika byłaby idealna i aż chciałoby się mieć taki plakat *.*
0
@Hiacynk i pomyśleć że trafi do Realu :(
0
@BarcaInfo Szkoda gadać. Gość chciał grać w Barcelonie, jeszcze nawet nie wszedł do szatni, a już go sprzedają.
0
@Sherem I tak skończy się na tym, że wróci na LM i w pierwszym meczu lub drugim dostanie kolejnej kontuzji. Trzeba być realistą po takiej liczbie kontuzji.
0
Jeżeli nie będzie chciał odejść dobrowolnie to zwolnić i pożegnać. Szkoda będzie pieniędzy, których na nim nie zarobimy, ale lepsze to niż trzymać bezużytecznego typa, który nie słucha się klubu z kontuzją, nic nie wnosi, pobiera kasę i jeszcze się buntuje z sprzedażą
0
Gdyby Messi tak pograł jeszcze 3 lata to ma szansę na 10 trofeów Pichi. :D
1
Kiedy Perdi i Trincao mają przylecieć do Barcelony?
0
@BarcaInfo ale piła do Suareza ????
0
@BarcaInfo Wielka szkoda, że mu ta brama nie weszła. Wgl Suarez nie próbował lobować bramkarza mając 1vs1...