icon3520
Dołączył/a: czerwiec 2018
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Pstryk Jak 30.06.2021 Messi pójdzie w pizdu, to będą moje najgorsze urodziny. :(
0
@Ogorinho1974 Dziecko xD
0
@Kwiatek67 @avexavi @nyggative @Kamiloza91 Bardziej chodzi mi o to, że jak dalej będziemy grać taki piach i będę nadal się denerwował to szkoda mi koszulki bo mogę przypadkiem popsuć. xD
0
Miałem sobie w nowym sezonie po raz 1 kupić koszulkę Barcelony, ale teraz już średnio to widzę. xD
4
Nigdy się nie spodziewałem, że to napiszę, ale tęsknię za Valdkiem. :(
7
Już chyba wolę jak Grizu odda piłkę do tyłu niż jak Fati próbuje dribblingu i traci piłkę.
3
Mecz bez karnego dla realu meczem straconym
4
Villarreal wierzę!
2
@Ratamahatta A zapewne skończy się tak, że wróci na 1 mecz i się znów połamie na pół roku.
0
@przemo1402 Na zasadach ogólnych
0
@gustav111 @przemo1402 Ale co mi z dotacji, których nie dostaję? Niby nie płaciłem ZUS'u przez 3 miesiące, ale co mi to dało? Dodatkowe 300 złoty podatku dochodowego. xD Zaoszczędziłem na tym być może około 400-500 złoty, więc jest co szaleć, a co mnie bardziej rozśmieszyło to te śmieszne ubytki z podatku dochodowego, kiedy coś kupię na firmę. Taki przykład, kupiłem myszkę za 300 złoty na firmę i ile zaoszczędziłem dzięki temu na podatku dochodowym? Całe 30 złoty. xD Ponadto dokładnie wczoraj z wypłaty 5,5k musiałem oddać 2500 na ZUS i podatek za maj oraz czerwiec, więc po opłaceniu mieszkania i innych rachunków zostanie mi z 800 złoty na cały miesiąc do życia. xD
1
@gustav111 a co takiego mi dał PiS? Jedno wielkie gówno. Mam 21 lat, własną działalność i na start dostałem po dupie od super rządu, który podatkami zabiera mi połowę wypłaty. :)
1
@Triv44 czyli na lepszego kandydata będę nadal oddawał połowę wypłaty w podatkach. Rzeczywiście lepszy kandydat :)
0
Siemka! Pytanie do ludzi znających się na prawie i bankowości. Planuję z narzeczoną wziąć kredyt na działkę i budowę domu, ale obecne kryteria bardzo nam to utrudniają. Wpadłem więc na pomysł pożyczki od osoby prywatnej. Mianowicie narzeczona w rodzinie ma człowieka, który jest bardzo bogaty i pomysł polegałby na pożyczeniu od niego takiej sumy, jak w przypadku banku i spłacenie jej w ratach na podstawie podpisanej umowy i pytanie czy jest coś takiego możliwe, wgl czy jest to dozwolone itp. Taka opcja załatwiłaby nam problem z kasą na kupno działki i budowę domu.
0
@kkbarca Ja na przykład widziałem moje 2500, które musiałem dziś oddać Pisowi w podatkach. ????
0
@LuisSalvano trzeba było nie odchodzić za kaską i fejmem to by nie musiał wracać.
5
Strasznie słabo że zmienił Griziego od razu w drugiej połowie. Może go to jedynie bardziej zdemotywować
0
Czy mi się wydaje czy znowu do Griziego nie podają. Wiem, że zwalił dwie akcje, ale no
0
@kuz A moje dwa koncerty przełożone na za rok, fajnie. ????
3
Real w trzech ostatnich kolejkach, 3 karne. xD
1
Ansu nie ma i Arthura, a ten bierze trzeciego bramkarza zamiast Collado czy innego młodzika.
0
@V e B 96 oj tak tak byczku +1
0
Jeśli Bayern trafi na Barce i przegra to lewy raczej nie zdobędzie złotej piłki
13
To jest niewiarygodne, jak Messi rządzi w tym rankingu. O.O
1
@RomanHoffer A kto to wgl Saka
1
Albo Cou i Dembele, który łapie ciągle kontuzje albo nie dla sprzedawczyka
0
Ale mi się dziś Grizu podoba. Oby tak dalej.
0
@CZAJUN_119 ale to grizu zrobił
0
Ma ktoś shota z 1 gola?
0
Ma ktoś shota z 1 gola? I kto strzelił?