icon3520
Dołączył/a: czerwiec 2018
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ma ktoś shota z 1 gola? I kto strzelił?
1
Sprzedać i pocałować rękę temu, kto by go zechciał.
0
Kiedy mają do nas trafić Pedri i Trincao? Tak, wiem że nie mogą grać w rozgrywkach, ale przynajmniej trenować już z pierwszym składem.
0
@BarcaInfo Oj nie nie byczku. Na pewno nie Grizman za sprzedawczyka. Jeżeli już miałbym kogoś włączyć w jego powrót choć bardzo nie chętnie to Cou lub Dembele, który i tak siedzi na leczeniu cały czas.
1
@itmustbejoke Oby do tego nie doszło. Jeżeli już miałbym kogokolwiek wymienić za niego to albo Cou albo Dembele, który i tak siedzi ciągle na ławie. Jeżeli te opcje odpadają to stanowcze nie dla sprzedawczyka.
0
Na pewno wielkie Nie dla Neymara, chyba że wymienić go za Dembele, który łapie tylko kontuzje i nic więcej. W innym wypadku nie dla sprzedawczyka.
0
Suarez gówno grał, a Griziego jak nie było, tak nie ma. xD
0
Trincao i Pedri przyjdą 1 lipca czy po skończonym sezonie LaLigi?
1
@Mroziu Może to, że mają w dupie to co mówią im trenerzy i jeszcze mają problemy?
26
@amanter Wydaje mi się, że ten pozer osiągnął więcej niż Ty. xD
3
Za takie zachowanie jak w ostatnim meczu to gruby i chorwat powinni nie zostać powołani lub grzać ławę cały mecz. Może nauczyliby się moresu.
2
@Rewolucja123 Oj nie nie byczku -1
2
Powinni usadzić grubego i chorwata na ławkę, aż nauczą się moresu.
2
@draxidox Od kiedy dudeł to mniejsze zło?
6
@ArdoFCB Nie dla Dudy chciałeś powiedzieć.
8
Niestety nic się w tym kraju nie zmieni dopóki starsi ludzie i madki będą mogli głosować.
9
@damianex10 Pewnie większość to starsze osoby lub madki co dostały 500 plus więc ja bym się tak nie cieszył. xD
0
@Mns21 Nie powiedziałbym, że Messi nie ma szans. Nie dość, że Messi może nastrzelać jeszcze trochę bramek to na dodatek najlepszy strzelec i asystent w LaLiga oraz liga, jak i LM się jeszcze nie skończyło. Gdyby Barca wygrała oba trofea w co bardzo wątpię, ale zawsze jakieś szanse są to wówczas raczej Messi by zgarnął.
0
@Hushovt Chcecie, żeby Suarez na zawał padł?
1
@Bykunn Ja wiem, ale mówię przez pryzmat jego pozycji, na której każą mu grać. xD
0
Fajnie, że środkowy napastnik jest najbliżej naszej bramki przy akcji przeciwnika. xD
https://imgur.com/a/7wLId7g
6
Kurczę, ale mi się Puig podoba, fajnie gra. Szkoda mi Arthura, ale no patrząc na niego, a na Puiga to nie będę za nim płakał, a mam nadzieję, że Pjanić poprawi u nas swoją grę.
18
Jedynie zmieniłbym grubego za Griziego, a tak to kozak ^^
0
@kamilop Dembele zagra 1 mecz i znowu wyląduje w klinice
7
Ale walnął bramę ???? Szkoda, że u nas nikt tak nie strzela z dystansu lub nawet nie próbuje....
14
@Valverde_In Natomiast głosowanie na PIS oznacza brak umiejętności wyciągania wniosków z teraźniejszości. xD
1
@Midast Wywalić grającego Grizmanna, zostawić niegrającego Dembele. xD
0
Ile kolejek zostało w Bundeslidze do końca? Pytam bo ja znalazłem póki co liczbę 1 kolejki. Ciekawi mnie to ze względu na klasyfikację złotego buta i ile zostało meczy Lewemu i Messiemu, aby przegonić polaka.
0
@Janiama Co z tego, że u siebie wygraliśmy nawet 4:0 skoro potem i tak przegraliśmy na wyjeździe jeszcze więcej. Xr
3
@Wittgenstein Jeżeli ten użytkownik nie jest trollem to właśnie przez takich bezmózgich ludzi odechciewa mi się pracować. Powiedz mi tak szczerze, co takiego zrobił Duda dla mnie jako młodego człowieka, przedsiębiorcy oraz innym podobnym mi osobom? Jedno wielkie gówno. Nie dość, że chcę coś w życiu osiągnąć i pracować na siebie to jeszcze muszę płacić podatek dochodowy oraz ZUS przez co na obecną chwilę muszę oddawać jakieś 900 złoty miesięcznie. Za rok kwota zwiększy się do 1500-1700 złoty kiedy skończy mi się "ulga" dla nowych przedsiębiorców. Możesz powiedzieć, że przecież mogłem mieć umorzony ZUS na 3 miesiące - tak miałem, ale co z tego skoro kwota podatku dochodowego zwiększyła się do 700 złoty, ponieważ nie mogłem wliczyć ZUS'u w koszta. xDDDD Świetna inicjatywa prezydenta oraz PiS'u. Kolejną kwestią jest fakt w co, a raczej w kogo są inwestowane moje pieniądze i tutaj posłużę się Twoim zdaniem "Chyba lepiej oddawać nasze pieniądze bezrobotnym matkom niż na bezsensowne inwestycje.", w bandę bezmózgiego bydła, jakim są zwolennicy PiS'u czyli bezrobotne matki, którym nie chce się ruszyć dupy do roboty bo po co skoro narobią sobie dzieci i dostaną za to pinionszki, niech inne jelenie na nich pracują. Dlaczego ja mam płacić na czyjeś dzieci, zamiast inwestować w siebie i w swoją przyszłą rodzinę? Rząd wprowadził ulgę dla młodych i co mi to daje skoro mnie ona nie obowiązuje, ponieważ jestem przedsiębiorcą? Niestety w tym kraju nic się nie zmieni dopóki w rządzie będzie PiS i do póki bezmózgie bydło będzie na nich głosować (czyt. bezrobotne madki i ludzie starsi, którzy dostają swoje emerytury i 13-stki, a potem muszę to zwrócić, żeby zapłacić podatek od tego, że dostali emeryturę xDDDD)