0

@Arkon Królestwo niebieskie. :D

6

I na ciul nadal trzymać szklanego Dembele. Wróci na kilka treningów i zaś poleci na kilka miesięcy na ławę bo dostanie kolejnej kontuzji.

5

@Midast Typo chce Messiego wywalić. xD

1

Oby plotki się sprawdziły.

0

@CulesBarcelion Właśnie, dobrze, że napisałeś "jak nie będzie się łamać". To jest jak loteria, która póki co dla Dembele jest niekorzystna. Mija już 3 rok odkąd u nas jest, zagrał jedynie 2995 minut xD 3/4 pobytu u nas przesiedział w klinikach lecząc kontuzję, więc nie ma co się łudzić, że być może przestanie mieć kontujze. To jest ten sam typ gracza co Umtiti czy Vermalen, którzy jak dostaną kontuzję to już będą ją mieć cały czas co skutkuje brakiem zawodnika i pobieraniem kasy za nic

4

@CulesBarcelion i zostawić Dembele, który się cały czas łamie niż Griziego który praktycznie nie łapie kontuzji i coś robi xd

0

No to go nie sprzedamy tylko stracimy kolejne miliony na wypłacie za leżenie w szpitalu xd

0

Siemka forumowicze. Ciekawi mnie Wasza opinia na temat sytuacji koncertów w Polsce. Czy jest szansa, że do końca maja zniosą obostrzenia i będzie można wybrać się na koncerty swoich ulubionych zespołów (mam taką nadzieję bo sam mam bilety na koncerty w czerwcu i lipcu). Ponadto czy np. obowiązkowe posiadanie rękawiczek i maseczki na danym obiekcie + wszelkie środki ostrożności typu sprawdzenie temperatury czy dezynfekcja osób na wejściu tak, jak to widziałem w telewizji w którym kraju dałaby radę?

0

Sprzedać za 25 mln młodego grajka i odkupić ogranego za więcej piniendzy. xD

0

@Zoker Kolega chyba nawąchał się mleka w proszku.

0

@MichVeB +1 dla kolegi

0

@Rogalson no lepszy grajek siedzący cały sezon na trybunach niż grający piłkarze

1

@MarioVeB! Zostaje by kolejny sezon przesiedzieć w szpitalach, trochę słabiutko.

1

@MarioVeB! Wow 1 gol, no jest czym się chwalić. xD \

1

Komentarz usunięty

8

Po co oni nadal chcą trzymać tego Dembele, boże..... Ja wiem, że on ma jakiś tam potencjał, ale prośba. Większość czasu u nas spędził na wylocie albo grając miernie.

3

@Pstryk Póki co to pokazuje on więcej serca na boisku niż większość graczy w podstawowej 11. xD

3

Wara od Griziego!

0

@Bagsik88 A wasz Demuś nie dość, że połowę/większość meczy miał słabych i plątał się o własne nogi to 2/3 kariery w Barcy przesiedział na leczeniu. ^^

1

@Chakalaka +1 dla kolegi

0

@fhero Polecam nauczyć się czytać ze zrozumieniem.

6

A gdyby tak udało się sprowadzić Sane zamiast Neymara.

0

@FDJ niby tak, ale na razierazie prócz niego i DJ nie mamy za bardzo nikogo lepszego w pomocy z tychzewnątrz młodszych. Chyba że Puig lub Collado, ale wątpię.

1

Może nie znam się za bardzo na bazowej pozycji Griziego, ale gdyby tak już sprowadzić tego Neymara (sam nie jestem za tym transferem, ale jeżeli już go chcą sprowadzić) wzamian za Cou i Dembele i przesunąć Griziego na pomoc wraz z Arthurem i De Jongiem.

0

@tadzik447 Czemu prócz trójki?

0

@patryk355
1. Gothic (Wszystkie części prócz Arcani)
2. Lol
3. Fifa
4. Heroes
5. Need for speed (od Undergrand 1 do Carbon)

0

Właśnie oglądałem z ciekawości kompilację goli Griziego z Athletico i zastanawia mnie, dlaczego nie próbuje on sstrzałów za pola karnego jak w poprzednim klubie?

0

@pepulinho Skończyłem czytać po 1 punkcie tak, jak większość zapewne.

4

@Avatarr ja bym płakał z tej wymiany, więc nie mów, że nikt. :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?