icon3520
Dołączył/a: czerwiec 2018
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W 100% popieram wypowiedź kolegi. Cou i Suarez dostali już wystarczającą ilość szans do wykorzystania i poprawy, jak nie było tak nie ma nadal, a Malcom wciąż siedzi na ławce, a potem jak wejdzie i zagra słabo to hejt na niego bo jest beznadziejny i już do sprzedaży, a kiedy ma złapać rytm i formę skoro ciągle siedzi kosztem kolejnych szans dla Cou i Suareza?
6
A Malcom znowu przesiedzi mecz na ławce, bo nie ma opcji, żeby zmienił Messiego.
1
Nie tylko Ty chciałbyś taki skład, ale chcieć każdy może, a rzeczywistość każdy wie, jak wygląda.
8
Nie dość, że Suarez znowu gra to jeszcze Cou gra kosztem Malcoma i tym bardziej kosztem Dembele. xD Przy takim składzie jest pewne, że Malcom nie wejdzie, ponieważ Cou zmieni tylko Dembele.
3
Po co kolejny pomocnik? Lepiej byłoby dołożyć do tych 110 mln i kupić 9 -tkę i de Ligta.
1
Jeżeli Cou od długiego czasu gra piach to czemu nie? Jeżeli Malcom za Cou wypali to wniesie coś do gry, a jak nie to wyjdziemy na zero bo Cou również by nic nir wniósł.
0
Dobrą to on dał rok temu. Od dłuższego czasu Cou jest bez formy i nie wiadomo kiedy się to zmieni, a Malcom może coś wnieść do gry.
7
Jeżeli w tym meczu Cou zagra kosztem Malcoma i chłopak wgl nie wejdzie lub Waldek wpuści go łaskawie na ostatnie 10-15 minut to brak mi słów.
1
Wszystko fajnie tylko Malcom za Cou.
1
To tym bardziej trzeba de Ligta sprowadzić. :)
2
Moim zdaniem priorytetem jest kupno 9-tki oraz de Ligta. Wiadomo, że obecnie mamy dużą ilość stoperów, ale do lata daleko, a nie wiadomo co będzie się działo z Umtitim oraz Vermą, który za chwila łapie kontuzje oraz swój wiek ma. Ponadto Pique młodszy nie będzie, a jeżeli odpuścimy de Ligta to wówczas nie dość, że potem będzie nie do kupienia to damy wzmocnić się innej drużynie.
0
Jeżeli nie zaryzykujemy to się nie dowiemy. Malcom albo zagra dobry mecz i zyskamy albo zagra gówno, jak w Cou i wyjdziemy na 0 w tym wypadku.
0
I oczywiście ponownie Cou z gównianą formą wyjdzie kosztem Malcoma, który mógłby spokojnie pograć z Dembele na skrzydłach.
1
Komentarz usunięty
4
Jeżeli chodzi o grę bardzo dobrze. Co tam było dobrego? xD
1
Nie tylko Ty, ale cóż. xD
0
Nie przegrany mecz jest jedynym pozytywem w całym meczu. xD
0
Ja nie widzę innego sensownego powodu, żeby Malcom po dobrym pokazaniu się z RM, nie zagrał nawet 10 minut w następnych trzech meczach. Nawet mimo piachu na treningach powinien zagrać choć w jednym meczu.
1
Ale weź im to wytłumacz. :)
3
Tutaj małe podsumowanie dzisiejszego meczu z mojej strony. :)
https://www.blasty.pl/upload/images/large/2018/12/niby-czlowiek-wiedziol_2018-12-10_19-04-31.jpg
5
Takie małe podsumowanie dzisiejszego meczu z mojej strony. :)
https://www.blasty.pl/upload/images/large/2018/10/niby-czlowiek-wiedziol_2018-10-06_18-36-37.jpg
0
Ciekawe czy są tu jeszcze osoby, które sądzą, że Malcom nie gra bo pewnie nic nie robi na treningach. xD Przejrzyjcie w końcu na oczy ludzie. xD
4
Dalej ludzie brońcie tego gówno trenera. :)
0
Kolejnym błędem jest wpuszczenie za niego Cou, który podobnie, jak Suarez jest gównem od dłuższego czasu.
1
Tak jest! Po co ma wchodzić Malcom, niech Vidal wejdzie!
0
Dobry ten Cou. Takie nie za dobry, taki za słaby. Taki w sam raz.
3
A waldek zamiast zrobić dobre zmiany to tylko rękami rusza i minę robi. xD
1
Szkoda szczępić ryja. Malcom niech spierdziela z klubu.
1
Może Waldek boi się ściągać Suareza bo go ugryzie?
0
I Malcom kolejny mecz spędzi na ławeczce. ^^