kamyk_23
Dołączył/a: styczeń 2015
Wolbrom
20 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Janiama Moim marzeniem jest czyste konto Marca... 0:2
0
@kamil295 Konkurs dunków nie dla mnie, wyłączyłem, czekam co jutro pokaże DeMark DeRozan, za niego trzymam kciuki:-)
1
Szacun dla K.A.Towns'a, że przy takim wzroście te trójki mu tak wchodzą!
Oglądam na TNT i tyle czerni, co wylewa się z reklam, to ja pierdziu. Nie ma reklamy bez czarnego, białych mało widać:-(
3
@kamilop Nigdy nie wypychałem go z klubu, chciałbym (jak Ty) żeby podpisał nowy kontrakt na warunkach klubu.
0
@arasz1819 Różnimy się tylko w kwestii ryżego "trenera":-)
0
@Transu96 ...ja pukam, Ty nie przeszkadzasz:-)
0
@arasz1819 Źle mnie zrozumiałeś, przeczytaj jeszcze raz co napisałem (miałem napisać - po wpisie arasza?)
0
@Azi Jeśli po wpisie @arasz1819 sądzisz, że On głosuje na PiS, to współczuję:-(
0
@FCB24 Przecież to nie były gwiazdy NBA tylko celebryci:-)
1
@FC1899Barca Mam w planach na 40-to lecie ślubu. Tylko 6 godz lotu do Honolulu:-)
2
@Kusco15 Gimby bronią Konfy jak niepodległości... tylko głosować jeszcze nie mogą:-)))
2
@IronSanHybrid Prawda jest taka, że gdyby Republikanie wystawili innego kandydata niż Trump, to mogli wygrać w cuglach te wybory.
Amerykanie zagłosowali przeciwko Trumpowi... i mamy to, co mamy... ból:-(
0
@Don-Corleone Jak zwykle wyczerpująco, to takie pismo obrazkowe dla myślących, że Konfa - jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki uzdrowi Polskę i Polaków.
Odniosę się jeszcze do wpisu kolegi @JohnA - dobrze się chłopie zastanów, zanim coś palniesz, bo Twoje wpisy to dopiero odklejenie - poziom hard.
0
@JonSnow Ciekaw jestem, czy powiedziałbyś mi to prosto w oczy? Tutaj Ty i Tobie podobni napinacze internetowi, to są mocni, oj mocni. Niestety życie weryfikuje szybciutko takich dupków!
2
Konfa od Lewicy różni się tylko niewiele programem. Jedni i drudzy do zaorania!!!
0
@JonSnow Bredzisz chłoptasiu... i dla takich jak Ty, to Pan Tusk!
0
@barcowy1899 Z nim, czy bez niego, Konfa do zaorania!
0
@MESSIah16 Co to jest - konkurencję???
0
@JackH Nie dopisałem "prawie" (było 3 min do końca), w sumie stuknęli ich prawie 50-cioma pkt !!!
0
@BartqRKO ... ależ ich wyjaśniają, koniec III kwarty i prawie 40 pkt różnicy!!!
1
Clippersi puknęli na luzie GSW. Jeśli Tyronowi Lue uda się wejść rezerwowymi do play-offów, to szacun.
1
@DaPidejpi Skąd leciałeś? Czyżby LOT wznowił połączenie? Gdzie zamieszkasz, może się spotkamy?
0
@Encore Żeby kacapy się nie przeliczyli, bo Ukraińcy nie wypadli sroce spod ogona, różnie może być:-(
1
@Colon Pisałem o tym zaraz po śmierci Iana, musiałeś przeoczyć. Polecam też piękną płytę nagraną z Giles'em z 1971 roku:
1
@Joe_Pesci Miałem 2 razy, NIC nie pomoże, musi samo zejść w pięty:-)
2
NBA
Mam dzisiaj wolne, więc zrobiłem sobie dzień z NBA, starym NBA, gdzie nie było 80-90 rzutów za 3 pkt, liczyły się wejścia pod kosz, rzut z półdystansu i nie była dopuszczalna obrona strefowa.
LeBron pobił rekord Kareema i chyba długo pozostanie liderem. Czy sądzicie, że gdyby nie "odwaliło" Michaelowi z tym baseballe'm i do końca kariery zostałby w Bykach, to wyśrubował by tak rekord, że nikt nie byłby w stanie go ruszyć?
0
@Arkon MJ w jego wieku grał jeszcze w lidze akademickiej a Ja możliwości ma ogromne żeby osiągnąć szczyty. Zobaczymy jak jego kariera się potoczy. Życzę mu sukcesów.
1
NBA:
Czy myślicie, że Ja Morant pójdzie w ślady MJ... czy będzie takim drugim D. Rose?
34
Klasa... dobrze, że przyszła refleksja.
2
Wiem o tym, że jest tutaj wielu koneserów piękna, łapcie: