lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kubsoleon
czy gorzej to tego nie wiemy. po czym niby wnioskujesz z Marquez byloby gorzej?
zespół z taką kadrą gra taki piach że oczy bolą
2
Xavi
najlepsze są gadki że ma piłkarzy którzy mu nie pasują jak Ferran czy Rpahinha, ale uwgaa on sam ich kupił, nie dostal ich w spadku na atak wydał ponad 170 mln EUR
Ferran, Raphinha, Lewy to 170 mln EUR, grubo, abstrahując już z tym Lewym, ale zastaanwiam się czy równei dobrze nie mógł zostać z tym Auba i za 170 mln EUR miałby i DPŚ (np. Brozović) i skrzydłowego jakiego by chciał a może nawet 2
tylko tak to jest jak się nie planuje kadry i opiera się grę na 35 letnim Busim, który oczywiście bedzie grał wiecznie i kupuje skrzydłowych bez dryblingu jak Ferran czy Raphinha a chce się skrzydłowych szybkich robiących wiatr
zaraz ktoś napisze ale miał Dembele - tego samego co w poprzednim sezonie na wiosnę i go nie było:)
@Rewolucja123 to jak umie Xavi planować czy jednak nie? bo bronisz go, ale widać braków ma sporo
obiektywnie jednak kadrę mimo wszystko ma mocną Xavi, może na inną grę trochę ale dobry trener by mógł z tych piłakrzy stworzyć fajny ładnie grający zespół, a teraz ndeszły 3 mecze prawyd dla Xavi wóz albo przewóz
żeby nie było ja mu kibicuje, niech ten zespół zacznie wreszcie choć odrobinę dobrze grać i wygrywać
3
@Rewolucja123
człowieku weź ty się obudź jaką rzeczywistość?
mamy jedną z najłatwiejszych grup LM jak jutro nie wgramy to Xavi się kompletnie skompromituje, ma teraz 3 mecze prawdy u siebie i musi 3 wygrać a zespół w końcu dobrze grać
dostał dobrych pilkarzy o jakich Koeman nie mógł marzyć, a co lepsze Xavi sam sobie wybrał Ferran, Raphinha, Lewy - uwaga wydal na nixch ile 170 mln EUR? a ty piszesz i go bronisz że nie pasują mu do koncepcji, stary ty czasami czytasz co piszesz
170 mln EUR powtarzam
0
@Rewolucja123
Oj kolejne przebakiwanie potłuczonego widzę. A kto sobie wybral Ferrana i Raphinha do ataku? I 35 letniego Lewego nie Xavi? Ile wydał na tych 3 piłkarzy grubo ponad 150-160 mln. Czy nie można było wybrać za ta kwotę nawet 2 piłkarzy pasujących mu do koncepcji.
Jasne ze mógł. Mimo wszystko każdy ci powie ze kadrę ma lepszą niż rok temu a gra coraz gorsza. Wręcz żenujący słaba
2
niby jutro mecz ale ostatnio Xavi tak obrzydził mi oglądanie Barcelony że jakoś nie czuję tej ekscytacji po przerwie reprezentacyjnej
1
@Essos
nie ma czegoś takiego jak chyba w takim wieku tyle
dużo osób w takim wieku np nie zarabia bo studiuje
skup się bardziej aby robić coś co lubisz albo coś gdzie będziesz się rozwijał
bo co z tego że zarabiasz np. 27PLN/h jak górna granica potem w tym co robisz będzie np. 35 PLN/h i tyle, nic więcej
0
@Homeopata8989
Krysztalowa kule w tym sezonie bierze Ryoyu:) nie ma innej opcji.
0
@stone80
po kilku latach 5-6, każdy w tych zawodach jest specjalista, także to nie specjalny wysiłek aby być specjalistą jako prawnik, analityk czy w IT i wtedy są w większości przypadków już pieniadze spoko
więc tak to zwykli pracownicy
1
@Kidd
ja jestem fanem:) spoko akcja u mnie właśnie wpadło 1000 Barcelona i 500 miasteczko nadmorskie we Włoszech:) też Trefl
1
@Bobo25
ale Brazylia wczoraj też zagrała słabo, w statystykach prawie różnicy nie ma a trochę masz narracje jakby to było 25 do 2 strzałów
mecz okropny bo mecz walki i oba zespoły skupiły się na faulach, przeszkadzaniu a nie graniu w piłkę, ale ostatnio to typowy klasyk między tymi reprezentacjami
co do Brazylii mimo wszystko ja tam potencjał kadrowo widzę mimo wszystko ale potrzebny jest dobry trener
też tęsknię za pięknym futbolem i joga bonita ale ostatnio ogólnie trochę tego mało a zwłaszcza w wykonaniu piłkarzy Barcelony niestety
już wspomniane AM ostatnio gra ładniejszą piłkę o zgrozo
0
Argentyna a tak miała sie skończyć według znawców tutaj a ciągle ładnie punktuje:)
Brazylia natomiast jak na taki potencjał fatalnie wygląda, trener jednak w piłce ma duże znaczenie
0
@Rust_Cohle
ten de la cruz robi robotę, ogólnie Urugwaj ma fajny skład
0
@Mixtape
ja nie pamiętam który rok ale to bylo jeszcze przed Małyszem lekko pamiętam czasy Diter Thoma, Goldberger a później właśnie czasy Funaki, Kasai, Małysz i Ahonen
obecnie na nasz poziom nie ma co narzekać obecnie z ery Małysz i przed byli Mateja i Skupień co jak się dostali do 30 to był sukces
teraz obecnie oprócz Stoch co oczywiście jeden z najlepszych w historii Żyła a zwłaszcza Kubacki nieźle skaczą
gorzej będzie za 2-3 lata bo następców nie ma
ja też czekam już na sezon oby tylko Granerund nie wygrał
ja kibicuje Ryoyu, Kubacki, Lanzisek a ty?
jakie typy na sezon? wg mnie 1. Ryoyu 2. Kraft 3. Lanzisek 4. Kubacki 5. Granerund no i zaraz za Tschofening 6
0
@stone80
a co to nie są zwykli pracownicy? nie piszę o menadżerach, dyrektorach takich działów ale już specjaliści mają spoko kasę w firmach na tych stanowiskach
0
@Emhyr
wraca de jong, była przerwa może to dobrze na nich wpłynie
0
@stone80
U nas tez zwykli pracownicy dobrze zarabiają już np prawnicy, analitycy, infornatycy itp. Mnie śmieszy jak ktoś mówi ze trzeba wyjechać żeby dobrze zarabiać bo nie trzeba. Chyba ze dla ciebie pod pojęciem pracownik biurowy jest urzednik to się zgodzę ake specjaliści ogólnie u nas sa doceniani
0
@Linghunter88
wątpię:) na prostych pracach tak ale już menadżerowie itp. w niektórych miejscach w Kielcach mają kupę siana, już nie mówię o większych miastach
3
@DaPidejpi
xd to chyba ty jako osoba tu na stronie jesteś
de paul, enzo, julian alvarez grają bardzo dobrze w swoich klubach nie wiem więc do czego się przyczepiasz
zresztą emiliano też dobrze broni, o co więc kaman?
6
@DaPidejpi
chłopie ale w którym momencie zweryfikowani?:)
przecież oni ciągle prowadza w Grupie el. MŚ i wygrali praktycznie wszystkie mecze po mundialu:)
chłopie ocknij się bo się zesraleś
9
@zadafcb
nigdy nie mieszkałem za granicą dłużej, ale najbardziej mnie śmieszą niektórzy znajomi co myślą że za granicą zarabia się więcej, otóż nie specjaliści, menadżerowie, dyrektorzy zarabiają w Polsce na prawdę fajne pieniądze już i na pewno większe niż za proste prace za granicą
0
@szymonekk
brzmi rzeczywiście śmiesznie:) mogłem napisać niedoświadczony:)
Gavi mimo że młody jednak doświadcozny
0
@Criss18Barca
zwycięstwo Ryoyu i będzie pieknie:)
0
mega szkoda Gavi ale z tym nic się nie zrobi, oby wrócił jak najszybciej do pełni formy
dobrze ze chociaż wraca de Jong to środek pola będzie teraz Gundogan- De Jong-Pedri
gratuluje pomysłu tym co chcieli aby Xavi miał grać 4 pomocników:) mając 4 dobrych pomocników jak jeden ma kontuzje to zostaje młody Fermin i przeciętny Romeu
3 pozycje jakie trzeba zaklepać zima 23/lato 24 to zdecydowanie wykup Cancelo, rejestracja Roque i zakup środkowego pomocnika
0
@FcPortoFan1999
gdzie oglądasz?
0
młodzi dostają już 3-0, a mieli być tacy mocni
0
@FcPortoFan1999
chyba nawet już 3-0
0
@Mezocyklon87
trochę tak odejście Fabregas i Cindrić zrobiło swoje, ale z drugiej strony to wciąż kadra TOP, 2 dobrych bramkarzy dobrych, Mem, Wanne, Aleix Gomez, N'guessan, Frade, Janc, Richardson to bardzo dobrzy zawodnicy
to że pokonali teraz tylko 3 bramki nie znaczy że za tydzień nie wygrają 6 lub 7
ogólnie widać mały dołek w zespole bo niedawno też przegrali z Veszprem u siebie, a jak byli w gazie potrafili też rozbić Magdeburg 12 bramkami
na pewno potencjał ciągle jest i to TOP na świecie obok Magdeburg, Veszprem (wzmocnione fajnie w tym sezonie- czyżby to wreszcie ich sezon), TKW Kielc i Kielc:)
5
SKOKI 2023/2024
Już za tydzień rozpoczęcie sezonu w śnieżnej Ruce:)
Faworyci sezonu: Kratf, Ryoyu, Granerund, Tschofening i może Kubacki, Lanzisek.
Nie spodziewam się aby ktoś spoza tego grona zdobył KK.
Ja trzymam kciuki za Ryoyu:)
@Deviler
2
LM piłka ręczna 2023/2024
Barcelona pokonała Wisłę Płock 28:25 i jest na prowadzeniu w swojej grupie LM:) dodatkowe brawa za pokonanie nafciarzy:) za tydzień rewanż
Nafciarze z 2 pkt na przedostatnim miejscu w Grupie, choć Grupa bardzo mocna bo oprócz Barcelony, Veszprem i Magdeburg który po słabym początku odżył - na ten moment to chyba 3 najmocniejsze zespoły w Europie.
W drugiej Grupie niestety tylko remis Kielc w Zagrzebiu czym skomplikowali sobie pozycję w Grupie - obecnie 5 miejsce 8 pkt (3-2-2 bilans), w Grupie Prowadzi TKW Kiel z 10 pkt, który jednak w tym tygodniu przegrał u siebie z Aalborgiem aż 18-27, zresztą faworyzowane PSG też przegrało w tym tygodniu z Kolstad 36-31.
Jak widać w tej grupie faworyci nie potrafią utrzymać, złapać formy i praktycznie każde rozstrzygnięcie jest możliwe.
https://ehfcl.eurohandball.com/men/2023-24/standings/#group-phase
3
@AFA90
dla niektórych ancymonów jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz:)