3

Argentyna

przegrany mecz trudno, gorszy dzień, Mistrza Świata jest jeden:)

Vamos Argentina:)

1

@cris27
ale czym niby koleś zgasił?
weź się może ogarnij zanim się wypowiesz?

pisze tu o planowaniu kadry przez Xaviego gdzie widoczny jest u niego brak planowania - opieranie gry na 35 DPŚ
gdzie dopiero w lato się obudzili i teraz znów chcą szukać

z drugiej strony ta kadra jest wystarczająco mocna aby grać nawet w 1/2 LM - przykład Milan czy Inter z zeszłego roku

gdzie pokazuje przykładowy skład z Gundogan-de jong i Pedri w środku, czyli bez Romeu który jest przeciętny

czy mogą tak grać igrać ładnie i skutecznie - ze skaldem co opisałem wg mnie tak, czy przydałby się dobry DPŚ - może tak ale i bez takiego piłkarza once da gala wyglada na prawdę fajnie

ale jak czytam że zespół/trener ciagle szukają DPŚ to się zastanawiam jak on planuje kadrę? jaki ma plan Xavi

w zeszłym roku wydał ile na Raphinha i Lewy - 100 mln? czy dałoby za to radę kupić DPŚ dobrego i jakiegoś Doku na skrzydło a zostać z Auba jako 9? pewnie tak

koleś masz bardzo płytkie myślenie nie potrafiąc odróżnić to co ja myślę o kadrze naszego zespołu - a sądzę że większość uważa tak jak ja że nei ma na co narzekać Xavi a tym czego szuka Xavi ciągle/ a jest pokłosiem jego własnych decyzji

żegnam

0

@Zoker
Koles ale ty jesteś gl..
Umiesz czytać w ogóle?
Nie napisałem nigdzie ze dla mnie to słaba kadra bo dla mnie z dobrym trenerem jest to kadra na 1/2 LM. Milan rok temu wcale nie mial lepszej kadry czy nawet Inter.

Pytałem się czy Xavi umie planować skoro na DPS bierze przecinaka a rok wcześniej opierał hrena Busim mającym 35 lat.

Jakbys nie zauważył podałem 11 z Romeu na ławce rezerwowych.

0

było całe lato na szukanie DPŚ to wzieli pilakrza bardzo przeciętnego a dopiero teraz czyta się o Wieffer czy Ederson - zreszta obaj dla mnie i tak nie wiem nawet czego się spodziewać bo ich nie znam, ale przynajmniej są młodzi i z ponecjalna wartością do sprzedaży

czy ten Xavi nie ma żadnego planu/ nie umie planować kadrą?

Romeu co najwyżej przeciętnie/dobrze wygląda z de jong, sam bez Holendra jest tragiczny

poza tym od kiedy w Barcelonie na DPŚ gra typowy przecinak?

0

@Rust_Cohle
Chyba w swoim mniemaniu. Jestes chociaż mężczyzna czy jeszcze nie?

0

@Rust_Cohle
odezwał się ten co niby dużo zarabia:)

0

@Sewren122
przy braku środków nie najgorszy pomysł, na ŚO pozostaje 3 Araujo, kounde, Inigo Martinez

0

@PatrykBarca
jota, diaz - nie są wcale lepsi niż Raphinha, Ferran czu Felix
Nunez to 9 nie skrzydłowy

Rogrygo prze Raphinha w kadrze? koleś Raphinha 18 meczów w kadrze, Rodrgyo 16 - co ty piep...za głupoty
w statystykach za zeszły sezon podobnie - Rodrygo 9g+8a, Raphinha 7+7 a sezon wczesniej Rodygo 4+4 a Rpahinha 11+3 w Leeds

Martinelli w tym roku na razie średnio

Real - ustalilismy chyab już że Vinicius oki, ale Rodrygo pokzaęłm ci że nie lepszy

Rashford w tym sezonie to cień samego siebie, poza tym są jeszcze 2 miejsca w ataku

Milan - Leao i co długo nic, tam też z pocalowaniem ręki wzieli by graczy Barcelony

PSG - ten Dembele? co gola nie może strzelić:) nie rozśmieszaj mnie


1

PRZERWA

Mam nadzieję że przerwa jakoś pozytywnie wpłynie na zespół i samego Xaviego, który ostatnio jako trener ma chyba najgorszy okres, a gra zespołu wygląda wręcz fatalnie

Raphinha, przed przerwa grał bardzo fajnie, mam nadzieję że wróci na właściwe tory

potencjał jest, tak jak w zeszłym roku Atletico do połowy sezonu wyglądało fatalnie tak potem zaczęło grać jak z nut, tak teraz liczę że jakimś cudem i my zaczniemy grać

może Xavi nie ma potencjału Simeone, ale widać wyraźnie że coś nie gra w tym zespole, może Xavi przestanie narzekać na media, trawę itp. i weźmie sie do pracy z myślą że nie jest nieomylny

0

@PatrykBarca
w którym klubie z TOP nie mieliby miejsca w składzie? czekam

City, Bayern i tyle, Real czy Rodygo jest lepszy niż Raphinha? ten sam poziom

w Atletico (grają2 napastników, trudno porównać, ale Raphinha by się odnalazł na whadle), Liverpool (Salah, Nunez i tyle - 3 w ataku mógłby być każdy z Barcelony), Arsenal (Saka i tyle, 2 pozostałe miejsce mogliby robić piłkarze Barcelony), Inter (tu grają 2 napastników i pewnie Felix byłby idealny obok Latauro), PSG (po Mbappe kazdy z nich mogłby grać w ataku) - tutaj walczyli by o pierwszy skład w zależności o ustawienia itp. w pozostałych klubach bez problemu by grali

0

@DonCarletto
przed przerwa nie wyglądało to źle jak teraz

1

Xavi

w 100% zgadzam się z Ćwiękałą że obecnie to najsłabszy wersja od przyjścia do Barcelony, a już wystawienie KOunde na tego napastnika podsumowuje Xaviego

mam nadzieję że przerwa reprezentacyjna pomoże mu się obudzić


0

@PatrykBarca
Jak ograliśmy jak przegraliśmy z Szachtarem? To o czym ty piszesz koles.
Boki dramat? Nawet nie wiem jak to skomentować skoro dla Ciebie Cancelo i Balde to dramat.
Pomoc de jong pedri gavi Gundogan fermin. 4 piłkarzy masz bardzo dobrych i jeden młodości obiecujący.
A jak dla Ciebie Raphinha Ferran czy Felix sa słabi to nie mamy o czym pisać. Dobry trener z takiej kadry zrobilby coś fajnego. A twój komentarz tak słaby jak Xavi jako trener ostatnio. Oby się ogarnął

0

@Rewolucja123
Koles skoncz się wreszcie ośmieszać. Kur...z taką kadra Alves do połowy u nas powinno nam strzelić 3 kur..gole.
Wstyd wstyd wstyd
A Xavi lepiej niech się weźmie za treniwanie bo jak tak dalej pójdzie pogonią ho po sezonie. Albo ogarnie zespół albo na razie

0

@PatrykBarca
Tak rozumiem ze na alaves i Szachtar bez Oedri i de jong nie ma co wychodzić:) xd

5

@Bykunn
zasadniczo dużo zmienia

czasami prawo nie działa i taki 12 latek nie jest ścigany przez policję czy dyrektorów szkół itp. a robi pewnie podobnie młodszym od siebie dzieciom

czy popieram 17 latka nie, a czy żal mi teraz 12 latka nie
dostał nauczkę to może zmądrzeje

0

@Rewolucja123
Jak kolejny mecz Xaviego? Brajuje mu tylko de jobg a gra wręcz mega slaba. Kurde żeby Atletico gralo ładniejsza piłkę ten świat powaliło

0

Ktos tu wrzucil filmik z Suarezem i az przypomniała się tamta Barcelona:) nawet za Valverde były mega wpadki ale 1/4 LM to bylo minimum.

Mam nadzieję że wygramy pozostałe 2 mecze LM zdobędziemy 15 punktów. Potem jakis w miarę łatwy rywal i znow będziemy w conajmniej ćwierćfinale LM gdzie później będzie jak bedzie ake chociaż dobrze się zaprezentujemy.
Takie małe marzenie kadrowo realne oby szybko się ogarnęli:)

0

@kamyk_23
Glaga Korei Południowej i pierwsze skojarzenia Bolo Yeung

3

@Kgorecki2500
Nie wiedziałem że borelioza taka groźna. Masakra . A Pani jako osoba jest mega. Aż bym jej wyslal teraz kasę gdyby była zbiórka

3

@TheNekro94
Buffon zdecydowanie najlepszy. To co on bronił genialny bramkarz:)

1

@Rust_Cohle
Czym niby wprowadzil?

0

@Deviler
powiesz na czym to polega, benzyniaki rozumie mogą wjeżdżać dalej

5

@Warte
koleś gdyby nie Robert dalej byłaby Anką tylko już nie Lewandowską i byłaby no name i nikogo by jej projekty nie interesowały a i na pieniądze na nieruchomości itp. nie byłoby pieniędzy

wielki mi to wyczyn

3

Xabi Alonso

fajny artykuł o tym jak dobrą robotę wykonuje w Leverkusen

Intensywność to słowo sie narzuca a u nas trochę tego niestety brakuje


0

@Rewolucja123
sorki przycięło mi poprzedni komentarz coś i nawet nie mogę edytować

tak nie będzie biegał

ale chyba sam widzi że jak rywali wychodzi 45 minut wcześniej na rozgrzewkę a jego piłkarze 25-30 minut później to coś chyba jest nie tak

poza tym skoro nawet postronny kibic widzi z trybun takie rzeczy jak wygląda rozgrzewka to i on może poprosić swoich asystentów o obserwację czy nagranie rozgrzewki itp.

i jako trener powinien powiedzieć do tych trenerów że oczekuję lepszej rozgrzewki i przygotowania albo wypad

my ostatnio fizycznie wyglądamy blado

jeśli to efekt jakiś mega cyklu pod formę na wiosnę i będzie z tego widać efekty to OKI, ale jeśli to nieudolność to trzeba to jak najszybciej zmienić, to mega proste przecież jest

0

@Rewolucja123
oki tu się zgadzam nie będzie latał

ale

2

@Rewolucja123
a nie uważasz że za to odpowiada Xavi? przecież on jest kapitanem tego okrętu i jeśli widzi ze coś jest nie takt i za krótka rozgrzewka to opierdziela wszystkich

nie szukaj innych winnych bo to Xavi jako trener powinien tym zarządzać

zresztą o czym my mówimy jak u nas od kilku lat fizyczność i przygotowanie jest pobłażane, a to już nie czasu kiedy sama technika wystarczy

0

@MesQueUnClub96
wtedy byliśmy

0



wspomnień czar:) piękny to był Ajax, szkoda że wtedy nie zagrali w finale LM a było tak blisko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?