lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Barcelona
Mam nadzieję że Xavi to szybko ogarnie bo ten zespół ma potencjał duży i potrafił ładnie grać. Tylko nie może być takiego marazmu bo ostatnio mam wrażenie że piłkarze wychodzą na boisko za karę z niechęcią, chaosem w głowach.
Kadrę ma dobrą więc to jego chwila prawdy jako trenera.
Visca el Barca:)
3
@wawrzyn1
w pytę:) takiej gry zespołu do krwawienia oczu oczekuję co tydzień:)
0
@Messibestplayerintheworld
a ty dalej nie kumasz
Kounde-Araujo-Christensen-Balde
a w drugim meczu
Kounde-Araujo-Christensen-Cancelo
to jak odpocznie i jeden i drugi po jednym meczu czy nie?
czy dalej nie rozumiesz?
wpadła ci literówka klasowego ofensywnego pomocnika:) więc jak wypadnie Pedri to może grać Fermin albo mogą grać Gundogan-De Jong-Gavi
także jest trochę tych opcji, tak samo jak Ferran spokojnie może grać na 9
nie wszystkie wybory są złe, ale widać dobitnie że nie potrafi zarządzać strategicznie, planować
nie było środków to trzeba było kupić DPŚ i inny profil skrzydłowego a na 9 pozostać z Auba który mimo wszystko sobie radził
a i pewnie teraz w to lato byłaby kasa na Grimaldo (na jego pensje) jako zastępstwo za Balde
każdy ci praktycznie powie że ta kadra to jest TOP, nawet eksperci nas stawiają kadrowo w gronie faworytów LM
2
@Messibestplayerintheworld
wycenowo i pewnie w umiejętnościach TOP 8-10 kadr na świecie, ale wg Ciebie bez szału xD
Cancelo aby odetchnąć w niektórych meczach może zastąpić Kounde, Balde natomiast Cancelo grajac na lewej stronie, także odpoczynek zarówno dla jednego i drugiego może spokojnie być
Raphinha, Felix, Yamal - to dla Ciebie słabi zawodnicy?:)
lewemu odpocząć może dać Ferran, za chwilę przychodzi Roque
pomoc możemy grać gundogan-de jong-pedri
a na ławce gavi i fermin - to chyba całkiem fajna obsada
a teraz meritum, Lewego i Raphinha za ponad 100 mln EUR kupił Xavi, teraz pytanie czy za to kasę mógł lepiej wydać mając odpowiednie planowanie?
a no mógł - mógł w zeszłym roku kupić za tą kasę Brozović, Zubimendi czy kogo on tam widział na pivocie w swojej wizji
na skrzydło zamaist Raphinha mógł kupić Doku, Kubo czy jakiegoś innego skrzydłowego
na 9 mógł zostać spokojnie z Auba i Ferran na opcji, czekajac na Roque
ale tak to jest jak się nie planuje i myśli że Busi będzie grał do 40
to są wszystko decyzje i wybory Xaviego a jak widać środki były, tylko trzeba było nimi mądrze i strategicznie dysponować
1
@fart
właśnie pokazuje siłę ekip jako nazwisk a nie zespołu i wpływu trenera
jest to na podstawie iluś tam symulacji komputerowych
1
@Messibestplayerintheworld
a co słabą mamy kadrę wg ciebie?
1
Xavi
dobra śmieszki śmieszkami ale mam nadzieję, że Xavi mimo wszystko coś zmieni szybko w tym zespole, gdzieś do nich dotrze że żarty się skończyły, że kur..nie mogą grać jak amatorzy a zespół wygra teraz z Alaves 3-0 i powróci po przerwie całkiem inny
on ma na prawdę dobry skład i mimo tego że na razie jako trener idzie mu średnio liczę że to się zmieni szybko, tylko trzeba zapierdzielać na boisku i Romeu wrzucić do lodówki na kilkanaście meczy
1
Xavi
Czyżby jego bilans w Europie to 7-6-7 brzmi jak bilans jakiegoś PSV itp:)
@Rewolucja123 jakie tłumaczenie tym razem dla Xavi?
0
@Rewolucja123
Nie z taką gra.
Nie w futbolu może się wszystko zdarzyć ale jak coś sobą reprezentujesz mas styl koncepcje taktykę. U nas tego niestety nie ma właściwie od końcówki poprzedniego sezonu.
Oby się obudzili ale prognostyk marny na to.
3
@Firestone
Valverde przynajmnij był mistrzem w pragatyźmie, a Xavi w sumie nie wiadomo w czym
bo patrząc na nasz zespół z niczym nie kojarzy mi się nasz styl, może jedynie z nijakością
0
@Warte
drugi mecz z rządu wina piłkarzy? brak pomysłu, schematów, automatyzmów taktyki to wina pilakrzy?
oki
8
@Rewolucja123
niesamowite jak można lubić taki futbol, takich trenerów i być jednocześnie kibicem Barcelony, to się w ogóle nie łączy
6
@Firestone
tu zgoda lepszy pragmatyk:) futbol okrutny ale chociaż Valverde wygrałby taki mecz jak wczoraj z 1-2, 0-2 śpiąc na ławce
11
@Rewolucja123
z jakich względów ty jesteś kibicem Barcelony to nie kumam?, lubisz siermiężny futbol to chyba lata temu nie był synonim Barcelony
5
Gundogan
powiedział prawdę i zespół się obraził, tak to wygląda:)
serio jeśli po przegranym klasyku ktoś przeglądał w szatni telefon i się śmiał to nie dziwię się Niemcowi z powodu braku ambicji i sportowej złości
można przegrywać ale trzeba pokazać charakter na boisku
1
@AmigoBlancos
też tak uważam że zostałby zrównany z ziemią, 2 ostatnie mecze to był dramat
wyglądaliśmy jak zespół z ekstraklasy
tu nie chodzi nawet o wynik ale o styl gry i rywala, to był Szachatar gdzie większość składu uciekła z powodu wojny i grają głównie młodzi ukraińcy
0
@AmigoBlancos
wiesz kibice Barcelony patrząc na kadrę oczekują czegoś wiecej niż wyjścia z takiej grupy i takiej gry jaką Xavi na prezentuje
chyba sam przyznasz że gra pod Xavim wyglada z roku na rok coraz gorzej niestety
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@barcanawieki
ciekway jaki ogólny bilans, na pewno 3 porazki z bayernem, 1 z interem, 1 z szachtar, jedna z United, 1 z eintracht to już siedem
wiec chyba mega bilans 7-6-7:) no nie ma co wielki trener
1
Komentarz usunięty
1
Xavi
powiem tak kibicuje mu bardzo, ale im dalej w las tym coraz gorzej to wygląda i chyba tylko zaślepieni fani nie przyznają że jest trenerem co najmniej średnim
kadrę ma na prawdę fajną w tym roku, wreszcie ma prawego obrońcę z prawdziwego zdarzenia, ma pomocnika na zmianę, na Felixa a gra od kilku spotkań to po prostu wola o pomstę do nieba
powiem inaczej to co gra obecnie Barcelona pod wodzą Xaviego to jeden wielki wstyd, tyle chaosu, braku pomysłu na mecz, zero agresji, zaangażowania, pressingu, klepki,
oni nawet nie potrafili utrzymać się przy piłce z Sociedad, o czym my więc mówimy
tak na prawdę Xavi najlepszy swój czas miał po przyjściu gdzie były goleady z Atletico, Napoli, Real, gdzie grali ładnie i z polotem
jakbym był młodym kibicem w obecnej Barcelonie ciężko byloby mi się zakochać, bo ten klub to zawsze był coś więcej niż wygrane ale też ładny ofensywny futbol
a my wczoraj z Szachtar w pierwszej połowie oddaliśmy ile 3 strzały? zero celnych?
przecież to brzmi jak statystyki jakiegoś średniego klubu z Polski
ile Real potrafi oddawać ładnych dobrych strzałów z daleka? bellingham, touchemeni a u nas czasami felix coś uderzy a reszta? nie umie celnie kopnąć z 20 metrów?
kadra jest na prawdę mega mocna i wierzę że będziemy lepiej grali ale z Xavim pomału tracę nadzieję
i dorzucę coś jeszcze do ogródka @Rewolucja123 który oczywiście wyzwać innych potrafi ale ligiki w jego wypowiedziach ze świecą szukać
Niby Xavi tak ważny pivot, skrzydłowi szeroko ustawieni - to dlaczego w zeszłym roku przewalil ponad 100 mln na Raphinha i Lewy? wie że Busi ma 35 lat na karku, wie że nie miał skrzydłowych szybkich to po co kupować piłkarzy co widocznie nie pasują mu?
gdzie tu myślenie perspektywiczne, planowanie kadry, przewidywanie
w zeszłe lato za to kasę miałby pewnie i Brozović czy ktoś taki i jakiś Doku i jeszcze kasa by została a w ataku miałby Auba, który wcale taki zły nie był
a miałby to co chciał DPŚ i szybki skrzydłowy i spokój na kilka lat
w to lato był też Grimaldo do podpisania za darmo
cokolwiek inaczej mógł zrobić ale to się nazywa planowanie którego u Xaviego nie ma a przy takich ograniczeniach finansowych jest niezbędne
a takto ma Romeu, co bez de Jong jest po prostu beznadziejny, żenująco beznadziejny, o ile Holender maskował jego mankamenty tak bez niego on nie powinien ruszać się z ławki
Barcelona to nie ciułanie punktów i gra po 1-0 i męcznie były ale piękny ofensywny futbol a na dziś to odechciewa się oglądać ten zlepek piłakrzy pod wodzą Xaviego bo zespołu to on na ten moment niestety nie ma
1
@Kidd
mam dokładnie to samo, nie mam ochotę i nie chce mi się oglądać Barcelony bo taka padaka nei przystoi takiemu klubowi a są tu ciągle obrońcy Xaviego
1
@Rewolucja123
Ale koles o jakich schematach ty piszesz granie na ścianę serio? Obiegi? Stary obejrz sobie Bayern to zobaczysz jakie są obiegi klepka wyjścia na pozycje i wolna przestrzeń do rajdu. U nas obiegi polegają na obiegnięcia w strefę pilnowana przez rywala z czego nic nie ma.
Pppatrz jak Bayern wyprowadza piłkę i podaje w wolne przestrzenie prostopadle piłki.
Mówisz Romeu i brak trójkątów to po nim grasz? No po co kur... tlumasz Xaviego jak za przeproszeniem połamany. Wybral Romeu to albo jest świadomy braku trójkątów albo kupując piłkarza nie wie co gra.
A trójkątów miedzy piłkarzami brak. Ma ktoś piłkę i brak ruchu do piłki tworzenia opcji.
I sorki ale nie podpieraj sobie du.. Pepem bo Peo mówił że doprowadzi piłkarzy dobpola karnego a jego wykończenie akcji zależy od piłkarzy. Z czym porównujesz skoro Xavi nie potrafi doprowadzić piłkarzy do pola karnego. My nie tworzymy okazji. Nie potrafimy zdominować bardzo słaby Szachtar. A gra była o 3 mln EUR.
I widzę juz powtarzasz głupia wymówkę Xavi o mentalności.
To chyba jego rola jest aby piłkarze byli zmotywowani na taki mecz bo niczym na razie nie zasłużyli aby osiąść na laurach. Po prostu trzeba zapierdzielać.
A juz pozycja Lewgo w meczu z Sociedad to kryminał ale tu pewtez będziesz bronił Xavi. Jakbyś wiedział Pep kazal swoim piłkarza kiedyś trzymać pozycję widocznie Xavi tego nie przejął.
Na ten moment Xavi jak trener jest przeciętny i tyle. A co gorsza rozwoju drużyny brak pomimo tylu wzmocnień. I kur...każdy ci to powie A ty jak zacięta płyta...
2
Xavi
Albo popprawi grę albo powinien mu podziękować. Taka padają nie przystoi Barcy w meczach z tak słabymi rywalami. Można przegrać sle w jakimś stylu.
A Xavi serwuje nam ostatnio styl niegodny Barcelony.
1
@Rewolucja123
Ale jakiego czasu stary 2 lata trenuje zespół i nic żadnej poprawy. Zero schematów zero obiegow trójkątów
Zero schematów na różne. Ogólnie praktycznie nic. Ma dobrych piłkarzy to wygrywamy czasami mecze. Przyjdzie zmierzyć się z kimś wybiegsnym walczącym i kaplica. A jak już jest ułożony taktycznie to w ogóle kaplica
0
Komentarz usunięty
0
@parpe
Stary ale oni grali z Szachtarem. Który z powodu wojny u siebie nawet nie gra. Zreszta kto jest odpowiedzialny za przygotowanie fizycznr jak nie Xavi
0
@Firestone
Dokładnie gra jak za Koemana a kadra z 3 razy gorsza. Nic nie wiadomo po tym zespole zero rozwoju zero stabilizacji no jedynie euro kompromitacja co roku to jest stabilne
2
@Herato
Chyba ty żartujesz? On nawet z tej grupy moze odpaść