0

Romeu

czemu Xavi w ogóle nie daje szans Casado tylko gra ten klocek Romeu

na miłośźć boską tacy piłakrze jak Casado, Fort właśnie w takich meczach muszą grać

2

@ranger3120
tak jesteś na czarnej liście jak ja:)

1

jednak Real można spokojnie pokonać

może nasi niech obejrzą sobie mecz Atletico - Real z PK i zobaczą że można walczyć, może taka pierdoła ich natchnie

0

SPORTOWO

jaki my paździerz gramy że sportowo ostatnio największą radość sprawia mi powracający pomału do wielkości Ryoyu i porażka Realu

jako zespół chyba sięgnęliśmy dna

0

Jordan Henderson piłkarzem Ajaxu:)

super!!! teraz jeszcze tylko z 1-2 takie transfery zimą i można odrabiać do czołówki, oczywiście PSV i Feyenoord poza zasięgiem ale 3 miejsce jak najbardziej:)

0

LM 2023/2024

na szczęście ZAKSA udało się odwrócić losy meczu z beligjskim zespołem i wygrać 3-2 i zagrają w play off z Halkbank Anakara

przeciwnik trudny bo w skaldzie ryawla N'Gapeth, Abdel Azis, Micah Ma'a

Jastrzębski za to pewnie awansował już do ćwierćfinały gdzie czeka ich Gas Sales Piacenza z Lucarelli, Leal, Brizard, Simon czy Yuri Romano

szykują się ciężkie mecze polskich ekip

do boju:)

1

PŚ w skokach - SZCZYRK 2024

No zgodnie z prognozami wiatr uniemożliwił rywalizację, a szkodą bo znając prognozy mogli przesunąć zawody z pół godziny wcześniej.

No cóż, ale podniecanie się w studio TVP wynikami Polaków gdzie najlepsza 10 dopiero miała skakać nic nie przebije:) do tego wynikami w mega loteryjnym konkursie.

oj pewnie w niedzielę się lekko zdziwią w Zakopanym jak walka o TOP 10-15 to będzie nasz max

0

PNA 2024

Wasi faworyci i komu kibicujecie?

0

@pioz123
Pena - już nie przesadzajmy takie bramki jak z Realem to nie ma szans bramkarz, jak mial to obronić jak obroan zostawila autostradę do bramki

brak DPŚ oki ale może tam grać i Gundogan i de jong razem i powinno to fajnei wyglądać w ataku ma jednak kto kreować

osobna kwestai jest to że chyab większą bolączką jest obrona - 4 bramki z Realem, 2 z 4 ligowcem!!!, 4 z Grioną, 3 z Royal - na milość boską przecież to wola o pomstę do nieba taka gra obronna

a środek pomocy gundogan, de jong, pedri jest chyab na tyle dobry technicznie aby przejac kontrolę na meczem w meczahc z takimi zespolami jak Royal, Las Palmas czy nawet Girona

no szanujmy się

ale jak widzę to strasznie dużo gry chodzonej, zero wyjścia po pozycje, biegania, trójkątów, wszystko takie toporne i chodzone to o co tu chodzi

co jest z przygotowaniem fizycznym zespołu?

oglądasz City i aż się chce oglądać bo jest beganie, pialkrze nie boją się w środku minąć rywala z piłką i zrobić przewagę

u nas tego nie

0

@priest9999
czyli jednak tych liderów mamy tak jak mówisz Gundogan, Inigo. MATS
wg mnie Gavi i Araujo też wg mnie mają predyspozycję

ale modrić i kroos w tym sezonie nie wiele znaczą dla Realu, to nie są ich liderzy już

lekkie treningi - mowisz, to co za problem przycisnąć piąłkrzy, chyba rolą trenera jest aby grali dobrze, trenowali mocno, byli zaangażowani

jak im się nie chce grać to powinien wpuszczać wychowanków co będą oddychali rękawami za barwy

a ja w ogóle nie widzę ruchu piałrkzy podczas meczu - z czego to wynika? taktyka, złe przygotowanie fizyczne?

0

@Mow_mi_Douglas
auris, corolla, octavia III, golf, mazda 3, focus

jest sporo aut tylko patrz raczej w tych normalnych markach a nie jakieś BMW bo skoro chcesz ekonomicznie to lepiej auto nie z tych tzw. "wyższej półki", nie premium bo dla mnie premium to inne marki a nie BMW itp. bo za tyle to kupisz leciwe auta co co chwilę bedzię się coś psuło i będziesz miał koszta duże napraw

a zasadniczo szukaj im młodsze auto tym lepiej, chyba że strasznie rozjechane z przebiegiem

a najlepiej spróbuj jakieś nowe auto z salonu to będziesz miał spokój na lata - nie wiem jak z awaryjnością ale od 60 tys. PLN masz już FIAT Tipo na otomoto nowe

0

@priest9999
ale człowieku jakich liderów? o czym ty mówisz oni zarabiają miliony i co potrzebują jeszcze mentora aby grać? nei bądź śmieszny to może w ogóle nie powinni grać w piłkę bo potrzebny im lider:)

Gundogan, Lewy, Araujo, Mats, Iinigo - kazdy z nich może być liderem tego zespołu więc trochę ich jest

a Real jakiego ma lidera?
trzeba po prostu grać a nie patrzeć czy ktoś krzyknie na ciebie

0

@Rust_Cohle

wiesz uważam podobnie, nie jest to na pewno zły sklad, na pewno w TOP10 na świecie jest, a gra jest wręcz okrutna, wyglądają jak zlepek piłkarzy kazdy z innej parafii bez pomysłu, bez wiary, bez biegania

po prostu nic nie ma, a obrona - dramat, i nie są to błędy indywidulane tylko złag gra całej formacji

Xavi za taką grę mimo całej sympatii do niego powinien wylecieć

realnei jest spora szansa patrzac tylko na kardę i formę Napoli na 1/4 LM i sporą kasę tak niezbędna, pytanei tylko czy Xavi to udźwignie, bo ja po tym meczu to w sumei nei wiem czego się spodziewać bo to ogromna zagadka

0

@sokot
no jeszcze ter stegen i masz 10, nie podawałem pełnej 11 bo nie wiadomo kto na drugie skrzydło ale jak chcesz to Raphinha mogę tam podać i już masz 11

Gavi kontuzjowany i masz 12

Inigo, Balde, Ferran, Vitor Roque, Yamal, S.Roberto - dodajac ich masz 18 piłkarzy co najmniej solidnych, więc nie jest źle

owszem potrzebny DPŚ i za Ferran/Raphinha ktoś lepszy an skrzydlo ale ogólnei ta kadra jest duzo lepsza niż gra więc problem jest gdzieś w przygotowaniu fizycznym, taktycznym, mentalnym zespołu

0

Ajax Amsterdam

jeśli ktoś jeszcze lubi stad ten klub to widzi że idzie to ku lepszemu, jest już 5 miejsce w lidze z coraz mniejszą stratą do miejsca 4 a potem może nawet 3

w grze wciąż dużo niedostatków, ale to jest tak jak gra się opiera na młodych tylko - to zły model musi być odpowiedni balans jak kiedyś

do Ajax ma przyjść Jordan Henderson już w to okienko, jak dla mnie super bo doda umiejętności i doświadczenia w pomocy

tylko tu jeden feler - aby wrócić do świetności potrzeba jeszcze z 2-3 takie transfery i mam nadzieję że coś jeszcze ruszy w tej materii, podwaliny pod zespół są ale zwłaszcza w obronie i pomocy są duże braki doświadczenia

liczę żę bezie lepiej i chociaż jeszcze jedne taki transfer ogarną zimą oprócz Henderson:)

0

SKŁAD

Ter Stegen
Kounde- Araujo-Christensen-Cancelo

Pedri- Gundogan-De jong

Raphinha-Lewy- Felix

abstrahując od Gavi co ma długą kontuzję to mając jeszcze Balde, Inigo, S.Roberto, Fermin, Yamal, Vitor Roque, Ferran

no nie wierzę że nie można więcej wykrzesać z tego nomen omen całkiem fajnego składu, to nie są jakieś kaleki, to są na prawdę dobrzy pilakrze i nie chodzi tu o to aby bić Real co mecz 3/4-0 ale aby grać dobrze walczyć i podjąć rękawice

chodzi o to aby taki zespół jak ostatnio graliśmy w PK pokonać 3/4 golami i szybko przygotowywać się na kolejny mecz

a tu znowu te same słowa - lekcja, poprawa, brak lidera

kur...jakiego lidera serio zarabiają tyle kasy i jeszcze potrzeba im motywatora, jak to człowiek czyta to nóż się w kieszeni otwiera,

przecież zwykły kibic z ulicy oddał by więcej za ten klub niż ta banda milionerów na boisku co myślą że wielce dużo wygrali

zaangażowanie i serce - chyba żaden kibic nie oczekuje nic więcej, a z takimi umiejętnościami wyniki i lepsza gra musiałaby przyjść prędzej czy później

a jak nie ma serca do gry to nie ma niczego, a jak Xavi nie potrafi tego wykrzesać to znaczy że też się nie nadaje

0

Siatkówka LM 2023/2024

dziś bardzo ważne mecze o być albo nie być polskich zespołów w LM, ZAKSA aby mieć 2 miejsce w Grupie i grę w play-off musi wygrać z Knack Roeselare i liczyć na to że Ziraat pokona Olymiakos, 3 miejsce w Grupie prawdopdobnei nei da przepustki do play off

Resovia natomiast zagra na wyjeździe z Ites Trentino i prawdopodobnie odaadnei już w Grupie w LM

pytanie czy ZAKSA - 3 krotny z rzędu zwycięzca LM ostatnio już po fazie grupowej pożegna się z możliwością obrony tytułu?

Jastrzębski natomiast pewnie zmierza do ćwierćfinału LM

0

SZCZYRK 2024

oby dziś jak wczoraj w kwalifikacjach wygrał Ryoyu:) fajnie jakby Kos był wreszcie na podium

pytanie tylko czy pogoda pozwoli rozegrać dziś zawody, a jeśli tak czy nie za bardzo wypaczy wyników

0

@sokot
w czym niby prawdziwe?
tu akurat pieprzy głupoty
że skład słaby niby?

Cancelo, Araujo, Christensen, Kounde, de jong, pedri, gundogan, Lewy, Felix - to są bardzo dobrzy piłkarze

i tu nie ma wytłumaczenia, po prostu nie ma

dobry trener z tą kadrą las palmas czy tego 4 ligowca wygrałby spokojnie 2,3,4 bramkami albo przynajmniej byłby mega ofensywny futbol

tu nie ma dosłownie nic

0

@clyde dokładnie trzeba do tego podejść na luzie, skoro oni zarabiają miliony i im się nie chce, albo w większości zaangażowanie słabe to po co trwonić nerwy

0

@karolup
oglądaj inne sporty:) siatkówka, skoki narciarskie:) teraz są też MŚ w piłce ręcznej

0

@RoberDzik
kiedyś trener TOP z Bordeaux i PSG robił robotę, ostatnia przygoda z Lyon średnia, ale kto w Lyon ostatnio sobie radzi, nikt

kiedyś go chciałem na trenera u nas, dziś nie mam zdania

5

Vitor Roque

koleś ściągnięty za spory hajs jak na nas, gra dobry meczw lidze by potem w nagrodę w SPH nie powąchać murawy? WTF?

to ma być kolejna zabawka bez pomysłu na niego?

0

Xavi

kompletnie nic nie ma. Gramy nijako, bez zęba bez charakteru bez werwy i jakiekolwiek wiary

ja mam wrażenie że sami piłkarze już nie wierzą w wygraną jak wychodzą na boisko

sezon pewnie do zapomnienia, oby jedynie utrzymać się w TOP4 La Liga, dojść do półfinału PK i jakimś cudem do ćwierćfinału LM (dla kasy, Napoli jest równie żałosne w tym sezonie i to możliwe) i tyle

pytanie tylko czy z Xavim czy Marquezem tymczasowo do końca sezonu i tyle

@Rewolucja123 - jak tam Twój trener, nadal wierzysz?

0

@Stinger_
Dokładnie niecałe 2 tygodnie zostały:) co do Norwegów bym się nie nastawiał po prostu.

co do reszty się zgadzam:) a masz jakiś skoczków oprócz naszych co im kibicujesz?

@michal26 Stoch na MŚwL dla mnie max TOP15:) bez przesady do najlepszych w tym sezonie dzieli go przepaść

już bardziej na medale mogą liczyć Słoweńcy w tym sezonie też bez formy ale będący dobrymi lotnikami jak Zajc, Domen Prevc itp., ale że Stcoh się zbliży do czołówki nic nie wskazuje, już prędzej Żyła może skończyć gdzieś w okolicach TOP10-15 bo jest lotnikiem

0

@Stinger_
lepsze wyniki Polaków miałem nadzieję na TOP10 któregoś z naszych:) nic więcej
i może kolejnych 2 w top15:)
jasne że jak ktoś w formie to skaczę wszędzie dobrze, chyba że jakaś skocznia wyraźnie nie leży to może być odrobinę gorzej

MŚwL - faworyci tak jak wymieniłeś i chyba spodziewam się walki Ryoyu, Krafta i Lanziska, Zajca, może nawet Petra Prevca z nimi. Wellinger też będzie w czołówce a Norwegowie? jedynie może Forfang powalczy, bo Tande bez formy a Lindvik i Granerund nigdy nie byli wybitnymi lotnikami, owszem Lindvik jest MŚ ale wtedy był w formie a Granerund jak jest w formei to wygrywał a takto jakoś specjalnie lepiej na mamutach mu się nie skacze niż gdzieś indziej. Z naszych to wiadomo jedynie Żyła co lubi mamuty.

1

PŚ w skokach 2023/2024

Jak pewnie wielu fanów skoków wie wczoraj wygrał Ryoyu:) w formie nadal Kraft i Wellinger a zapasem MŚwL:)

ale ciekawa sytuacja będzie miała miejsce w środę gdzie w ramach konkursu Polskeigo zawody będę w Szczyrku:) i uwaga nigdy nie odbywały się tam zawody PŚ:) także to będzie swego rodzaju debiut tego obiektu na takich zawodach i nijako skoczkowie będę musieli się nauczyć tej skoczni, to może być lekka przewaga Polaków:) zobaczymy czy nasi spiszą się lepiej, kiedyś zawody festiwalu młodzieży wygrywał tam Peter Prevc może więc odżyją jego wspomnienia z tego obiektu

@Deviler i inni fani skoków

0

Brawo Ryoyu:) fajnie ze wreszcie zwyciestwo. Oby teraz przyszły kolejne seryjnie i MSwL:)

Dobrze ze chociaż japończyk sportowo daje radość bo piłkarze pod wodza Xaviego to jakaś masakra.

1

Dzisiaj po zwycięstwo:) Vamos Barcelona:)

0

@Emhyr
W lato chyba też moglby odejść ? U nas teraz kwestia to załatwienie zaległego Barca Studios. A taki ruch na klasowy DPS to rzeczywiście tylko latem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?