3

Vitor Roque zarejstrowany jednak jako transfer a nie wypożyczenie:)

to znaczy że jest normalnie zarejestrowany a nie do czerwca 2024

przydałby się w zimę jeszcze jakiś pomocnik nawet ten Alex Garcia bo Romeu kompletnie się nie nadaje

choć ja po cichu liczę na Arthur Vermeeren, oby Laporta załatwił szybko tą kasę w Dubaju:)

0

@tadzik447
oby tylko skakali chociaż tak jak Żyła i będę zadowolony:) pamiętam czasy Roberta Mateja i Skupnia

0

SKOKI POLSKIE

jakbyście określili polskich skoczków pod względem dokonań, mówię o becnie skaczących?

Stoch - to wiadomo klasa światowa jak Małysz, jeden z najlepszych w historii
Kubacki - tu raczej 2 klasy niżej niż Stoch, dobry skoczek, ale nie bardzo dobry, nie ma ani jednego pudła w klasyfikacji generalnej PŚ, choć rok temu długo prowadził, ale raczej nikt go nie wymieni w jako bardzo dobrego skoczka historycznie, w Polsce na pewno TOP3
Żyła - tutaj wg mnie skoczek średni, mniejsze osiągnięcia niż Kubacki, ratują go te MŚ, ale liczba zwycięstw w zawodach nie powala
Kot - przeciętny skoczek, choć ma 2 zwycięstwa PŚ, choć poza naszym krajem egzotyka
Wąsek, Zniszczoł, Wolny - słabi po prostu, niczym nie zasłynęli i poza naszym krajem raczej egzotyka

może za sezon albo już ten to ostatni Żyły i Stocha i co dalej?
Kubacki też ile 2-3 lata poskacze?
niestety młodych nie widać, chyba niestety powrócimy do mizerności jak za czasów Mateja i Skupień

2

@Kessie
Pięknie:)

0

@Culer9002
bo jest normalny, bo to największy talent i najlepszy skoczek ostatnich lat

to skoczek o takich możliwościach jak Małysz, Schlirezauer, Nykenen

1

szkoda że nie zwycięstwo ale tak Ryoyu liderem TCS:) brawa, teraz pora na zwycięstwo w kolejnym konkursie:) i w pogoni o KK 2023/2024:)

8

Ryoyu Ryoyu brawo!!!!

0

@LM10GOAT
jakby prowadził Kraft to już by anulowali 2 serię:) a konkurs mocno ciężki przez wiatr chyba to jedyna dobra decyzja anulować i przyjąc wyniki 1 serii

2

@VegetaPolska
a od kiedy husky są agresywny?

wszystkie pitbulle, bultelierry, dobermany itp. tak, te rasy powinny wyginąć dla dobra ludzi

jeśli tak jak tu pies pogryzł 2 miesieczne dziecko to coś nie tak

owszem i janmnik może byc agresywny ale ze względu na swoją wielkość większości ludzi nie zrobi krzywdy

ty masz coś z psychiką?

kocham zwierzęta ale dobro dzieci, normalnych ludzi jest dla mnie ważniejsze

0

@Mezocyklon87 a Wellinger dostaje noty za styl z czapy ostatnio 4,5 pkt więcej niż Japończyk a stylowo tyle się nie różnili, zresztą zwycięski Lanzisek nawet tyle nie dostał za styl

1

@panczo
w 100% popieram takie itp. rasy powinny być przeznaczone do wyginięcia i utylizacji bo to tykające bomby

0

@HypeR
no nie powiem fajna sprawa mieszkać w Barcelonie

mi mimo że żyje się w Polsce OK, to żona co pewien czas mówi ze fajnie byłoby mieszkać gdzie jest więcej słońca i ludzie są mili

jakoś w głowie mi chodzi aby może kiedyś też uderzyć do Barcelony, napisz proszę trochę jak ci się tam żyje, czy ludzie są spoko? czy duże korki są, ogólnie tak czy jest bezpiecznie itp. byłem kilka lat temu ale wycieczka na kilka dni to nie to samo co życie na codzień?

0

Romeu nie ma prawa wyjść juz w barwach Barcelony. Koles jest fatalny.
Mam nadzieję że Laporcie uda się ogarnąć tego Alex Garcia zima i go przetestować do lata.

0

@zaky274
Tak jak ostatnio rozjechali? W czym niby lepsi?

0

@HypeR
No to gratuluję. Jak szukałeś pracy w Barcelonie?

0

@Criss18Barca
Oby tylko szwacze z Niemiec i Austrii poleglii i będzie oki:)

0

@ArterkHD jaka przeppasc:)? Na korzyść ligi hiszpańskiej to tak zgadzam sie:)

1

@LM10GOAT
Yerry Mina to Kolumbijczyk. O Neymar w 2013 roku zapomniałeś?

1

@Herato
Ochlon

0

@Macio93
Pogrzało cie 4 napastników

0

@Rewolucja123
Chyba żartujesz stawiając Xavi ponad Guardiola

6

@AFA90
Boze ale trzeba mieć zryty beret aby tak uważać jak ten Gala

0

@pt9
Oj widze nie znasz się. Dorociński top

1

@Rewolucja123
Dla mnie idealny kandydat to Rafael Leon a drugi wybór Salah bo on też zrobiłby ogronns różnice

U nas problem to przede wszystkim brak organizacji gry w obronie i pomocy. Bo tyle bramek co tracimy z przeciętnymi zespołami to żenada i ogromny kamyk do ogrodka Xaviego

0

@FCB_dimiC
Jakby byl bardzo tani to czemu nie.
Jak dla mnie ze skrzydłowych chciałbym tylko u nas jego i Rafael Leon.
Sane i Conan średnio lubie.Słucham jakie ty masz pomysły

0

Salah

Wiem ze juz bedzie 32 lata na karku ale czysto teoretycznie chcielibyście go kiedyś zobaczyć w Barcelonie?

To wreszcie skrzydlowy co ma na prawdę liczby i prawdziwy gamę changer

Dla mnie to pilkarz co wreszcie podniósłby atak i nazwisko wreszcie nawiazaloby do naszych wcześniejszych ataków jak grali Villa, Etoo, Henry itp.

Jaka Wasza opinia?

0

@Senior6
Taki sam przykład właśnie. Tez wydawal się nie do ruszenia a jednak pozegnali go bez mrugnięcia okiem mimo ze sam nie chciał odchodzić.
A chyba nie muszę dodawać kto jest agentem Rafael Leao. Milan mimo wszystko pewnie znow bedzie potrzebował kasy.
Laporta szuka juz dodatkowej kasy w Arabii. Nie mówię że to się wydarzy ale to bylby sensowny ruch

0

@Emhyr
Ja Mbappe nie lubie wirc bym go tu nie chciał. Z City nie pisałem bo to tez science fiction. Kimmnich niby tez moglby być:)

a czy Leao tak nie do wyjecia? Czy ja wiem. Tonali tez nie byl na sprzedaż. Nie mówię że nasz stac teraz ale jakby jakas extra kasa bylo to sadze ze jest on do wyjecia za ca 100-110 mln.
Ze skrzydłowych tylko on lub Salah znacznie podnieśli by jakos naszych sskrzydeł

0

@Emhyr
Pisałem o czym bym marzył:) a nie czy to realne.
Rafael Leao Salah to chyba jedni skrzydlowi z Top których bym chciał. Z napastników wiadomo Latauro ale w Roque wierzę

0

Marza mi się 2 transfery Onana i Rafael Leao przy spędzać Ferran i Raphinha i zobaczyć w przyszłym roku Barcelona w takim składzie.
3-4-3

Ter Stegen
Kounde Araujo Inigo Martinez
Pedri Onana Gundogan jong
Cancelo Roque Rafael Leao

Ławka: Pena, Christensen, Faye, S.roberto, Gavi, Fermin, Lo Celso, Balde, Yamal, Lewy.

Salah tez byłoby fajnie kiedyś zobaczyć ale juz za stary niestety

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?