lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lokusekpl
Wystarczy spokojnie. Barca Studios ma być sprzedane. Poza tym ty piszesz gwarancje są pod te Barca Studios wiec nic nie trzeba zarabiać na nie tylko sprzedać Barca Studios a po to pojechal Laporta aby to załatwić teraz. Pieniądze x Barca Studios uwolnią kasę w FFP na rejestrację Gavi. Bslde zarejestrowany wiec o czym ty mówisz.
A sprzedaż Christensen i np. Raphinha yo spokojnie z 110 mln EUR wiec na klasowego SPD Wystarczy:)
0
@Emhyr
Niekoniecznie. Sprzedaż Raphinha i któregoś SO pozwoli na taki ruch i pewnie skrzydłowego szybkiego jakiegoś
1
"harry maguire your defence is terrifying. Harry maguire la la la":)
jedna z najlepszych przeróbek:)
0
Ferran/Raphinha - kto za jednego z nich?
zakładając budżet 50-80 mln EUR (powiedzmy że z różnych sprzedaży uzbieramy tyle)
jeden z nich powinien po sezonie odejść po pierwsze aby nie ograniczać rozwoju Yamal po drugie aby zebrać jak najwięcej pieniędzy na skrzydłowego lewego z dryblingiem
na ten moment łatwiej byłoby sprzedać Brazylijczyka bo więcej wart i większe zainteresowanie
0
@priest9999
I 29 Kimmnicha dodam
ktoś z ŚO na pewno będzie sprzedany (bardziej pewnie Duńczyk) , tak samo jak ktoś z 2 Ferran/Raphinha
i sądzę że to pójdzie na dobrego ŚPD i może z jakiejś reszty sprzedaży Dest, Lenglet, Romeu i innej kasy uzbiera się na sensownego skrzydłowego
obstawiam że DPŚ jak już to kupią dobrego
0
@bartekvisca wszystko to zawsze kwestia szczęścia i umiejętności, poza tym to też zależy co uznajesz za bycie bogatym
mi mówiono ucz się i będziesz miał w życiu dobrze i mam w życiu dobrze, ale są tacy co się nie uczyli a też mają dobrze itp.
musisz być w czymś dobrym i już powinno być jakoś OKI, dobry prawnik, finansista, lekarz ale też np. stolarz czy dobra fryzjerka będą mieli w życiu łatwo
jeśli nic nie robisz i liczysz na szczęście itp. to może ono nigdy nie nadejść
0
Araujo
sporo osób pisze że wczoraj kilka baboli, ostatnio dosyć często mu się zdarzają
pewnie słabszy okres i tyle
ale z innej beczki czy po sezonie sprzedalibyście go Bayernu żeby podreperować budżet i móc się wzmocnić - kupić DPŚ i jakiś skrzydłowy szybki?
powiedzmy że byłyby 3 opcje na przyszły sezon:
1) nie mamy kasy i sprzedajemy tylko Dest, Lengelt, Romeu i kupujemy jakiegoś średniego DPŚ (do 20 mln EUR, który albo się sprawdzi albo nie)
2) sprzedajemy j.w. + Christensen, Ferran i kupujemy tylko jakiegoś DPŚ za 50 mln EUR + wykupujemy Cancelo
3) z pkt 1 sprzedaże + sprzedajemy Araujo (za 100-120 mln) i Ferran, kupujemy jakiegoś DPŚ (Kimmnich, Onana, Douglas Luiz itp) i skrzydłowego szybkiego dosyć robiącego różnicę, wykupujemy Cancelo
pytanie brzmi czy jeśli byłaby niebotyczna oferta za Araujo to bylibyście skłonni go poświecić aby kupić porządnego DPŚ (w normalnym wieku) i szybkiego skrzydłowego przy jakiejś sprzedaży jeszcze, tak aby wzmocnić zespół tam gdzie są braki
0
@koksik2700
z jakiego filmu scena
0
jak wczoraj zagrali, ze skrótów widać że wyglądało to całkiem oki, ale czy rzeczywiście gra się poprawiła?
cieszy niezmiennie na 0 z tyłu, może to pora aby grać Kounde-Araujo-Christensen-Cancelo jako podstawa? wydaje mi się że tak wyglądalibyśmy najlepiej
S.Roberto jakoś daje radę w pomocy?
0
@Toretto @Allbi
ale czemu tylko z przodu a nie wszystkie? i z czego to wynika z wieku auta? trochę to dziwne bo widzę i duże starsze auta co ludzie mają problemy z uruchomieniem silnika itp przy takich mrozach ale nie z drzwiami
wiesz wymieniłem zamki bo w warsztacie stwierdzili że to zamki, a problem jest dalej
ja czasami śmieję się że się obraził jak pojawiło się drugie auto a ten poszedł w odstawkę ale teraz mnie to już nie śmieszy a irytuje, niby potrzebne mi tylko jako drugie auto do pracy ale ten problem na kilka dni mnie irytuje
0
ZAMARZAJĄ KOMUŚ DRZWI W AUCIE?
mam 2 auta z 2020 i 2012 roku (2 auto rocznie jeżdżę nim ca. 1,5-2 tys. km, ale sprawne musi być). Nowy wiadomo zima mrozy jak stanę na zewnątrz żaden problem wchodzę jadę
natomiast tez z 2012 roku (nomen omen moje pierwsze auto od nowości też) miał problemy z zamarzającymi zamkami ostatnio - drzwi się nie otwierały albo jak otworzyły nie zamykały jak było zimno (zamek centralny), jakieś 2 miesiące temu wymieniłem więc zamki,
co się okazało przyszły mrozy znów i drzwi się nie otwierają, przednie (kierowca i pasażer - tam wymieniałem zamki), tylnie owszem się otwierają, o co więc tu chodzi?
zaprowadzam więc do tego warsztatu co to robił i niech poprawiają, ale zastanawia mnie co to może być -nieszczelne uszczelki przy drzwiach i leje się tam woda do środka?, a sentymentalnie jeszcze nie chce się go pozbywać ale chyba wkrótce trzeba będzie
0
@pt9
to co ty masz za auto że takie niesprawne? u mnie na zewnątrz minus 15 i bez problemu, skrobania też żadnego bo szyby grzane:)
drugie natomiast z 2012 i wczoraj drzwi zamarzły i się nie otwarły więc dziś poszedł do garażu podziemnego, także mój wniosek taki pora wymienić na nowy bo wtedy nie ma problemów, czy jest mróz czy nie
0
@barteq
Ile Christensen? xD inaczej twojej wypowiedzi nie skomentuje.
Liczę tylko ze rodzice ci szybko zabiorą dostęp do neta
2
@Tom0VeB
o sprzedaży Christensen już się mówi, ma go zastąpić Riad
Ferran/Raphinha - jeden z nich też na pewno odejdzie bo za malo dają aby takich 2 utrzymywać a na Raphinha są chetni m.in z Arabii
bez przesady i za jednego i drugiego z 50+mln EUR to można wyciągnąć a za ca. 100 mln EUR masz DPŚ porządny i Cancelo
niestety w pomocy mamy za mało piłkarzy a w ataku nadmiar podobnych piłakrzy, w obronie na środku też nadmiar o tej samej klasie
więc chyba takie kroki trzeba będzie podjąć
0
@barteq @Tom0VeB
ale tu nie chodzi aby sprzedać 1:1
Christensen, Ferran/Raphinha (pewnie Raphinha bo ma większą wartość), Fati, Lewy (jeśli będzie taka możliwosć) - tych piłkarzy pewnie klub będzie starał się sprzedać- zakładając że byłby to Raphinha to za nich po kolej można liczyć 50 +60+30+30 (Arabia) - czyli 170
więc wpadnie jednak za nich trochę kasy
+ Dest, Lenglet, Romeu, Alonso odejdzie
i za nich wystarczy tak na prawdę kupić DPŚ dobrego i skrzydłowego przebojowego za to co wymieniłem wyżej spokojnie można kupić 2 dobrych graczy i tyle, do tego odkupić na stałe Cancelo i Felix wypożyczyć jeszcze
mamy natłok w ŚO i piłkarzy z ataku co są coś warci ale nie wiele dają, to oczywiście przy założeniu że Vitor Roque się sprawdzi
co więcej uważam że jakby pojawiła się oferta np. 120-130 mln EUR za Araujo to klub poświęci go zamiast Christensen aby kupić DPŚ i skrzydłowy
trzeba pamiętać też o tym że może coś podróże z Dubaju przyniosą
0
@AlwaysBlaugrana
sprzedaż sprzedaż i jeszcze raz sprzedaż zawodników niepotrzebnych aby kupić kluczowych, innej rogi nie ma
0
Vanitas Vanitatum et omnia vanitas
tak w jednym zdaniu można określi grę naszych piłakrzy żeby w rywalizacji z 3,4? ligowcem nie wygrac conamniej 2,3 bramki i stracić 2 bramki to wsytd straszny
0
@TheNekro94
Możliwe że zarówno jeden i drugi zdobędą po 3 KK. Jeśli Ryoyu w tym roku nie dogoni Krafta to za rok będzie miał duże szanse bo widać u niego tak stabilność i wygrywanie KK co 3 lata. Wygrana KK potem 2 lata przerwy i znowu. Więc jak w tym roku nie wpadnie to obstawiam że za rok będzie w swojej mega formie i wtedy wygra KK.
Czy w tym roku wygra KK? Będzie ciężko przed TCS nie wyobrażałem sobie tego ale z drugiej strony widać że pomału wchodzi na swój najwyższy bieg. Z drugiej strony ma za konkurenta Krafta czyli najwyższą półkę.
Dużo będzie wiadomo po kolejnych 10 konkursach jeśli Ryoyu się jakoś zbliży na powiedzmy ca. 100 pkt to będzie to realne.
W sumie sądzę że Kraft jest też przed jakimś spadkiem formy bo nie da się cały sezon skakać dobrze, kryzys kiedyś przyjdzie.
Ale ogólnie uważam że albo jeden albo drugi wygra w tym roku KK bo innych faworytów nie widzę. Kraft imo największym faworytem na razie ale sezon jeszcze bardzo drugi i Ryoyu pokazuje też swoje szanse.
Ciekaw jestem też MŚwL - bo w sumie obaj mogą powalczyć o mistrzostwo ale jest też cała zgraja świetnych Słoweńców w lotach a i Lansiek jak jest w formie to lata nieźle.
1
SKOKI
Brawo Ryoyu 3 TCS w ten weekend wpadł do Japończyka:)
niby nie wygrał żadnego konkursu ale 4 razy 2 to też świetny wynik i tak na prawdę do zwycięstwa brakowało często niewiele i decydowały pojedyncze bomby przeciwników czy to Krafta czy Hoerl czy Lanzisek
ale cóż sądzę że Japończyk zacznie wygrywać w końcu:)
Jednocześnie awansował on na 3 miejsce klasyfikacji generalnej:) do Krafta sporo/nie sporo traci. Podczas TCS odrobił 80 punktów do Austriaka, liczę więc na jakąś pogoń za nim zwłaszcza że Kraft miał świetny początek więc w końcu zacznie puchnąć bo nie da się tak cały czas, vide Kubacki z zeszłego roku.
Trochę to dziwny sezon dla Krafta gdyż zazwyczaj bylo odwrotnie i cięzko wchodził a dobrze kończył sezony.
Na pewno w zasięgu jest już Wellinger którego sądzę że Japończyk wkrótce przegoni.
Teraz cel to wygrywanie kolejnych konkursów wreszcie i MŚwL.
Jeśli Ryoyu włączy swój najwyższy bieg to może być ciekawa walka z Kraftem.
Konkursy w Polsce - czego oczekuję przede wszystkim walki naszych o TOP 10.
0
@pikass14
po prostu zrób jak najszybciej szafę w zabudowie, w czym problem?
a tak to kładź może na ręczniku lub kocu na podłodze lub kup taką metalową garderobę do wieszania niektórych ubrań i tyle
0
dziś kwalifikacje do ostatniego konkursu TCS
oby jutro Ryoyu po zwycięstwo i 3 Orła:)
0
Ferran, Raphinha
nie można mieć 2 takich piłkarzy po sezonie jeden z nich powinien być sprzedany po prostu bo są inne pozycje gdzie wymagane są wzmocnienia jak DPŚ, albo zamiast jednego z nich szybki skrzydłowy
to samo tyczy się 9 albo Lewy zacznei grać albo ławka i w lato szukanei mu Arabii lub USA
po wczorjaszym meczu dobitnie widać jak potrzbena jest taka ruchliwa 9 jak Vitor Roque i to on pomimo mlodego wieku i wchodzenia do zespolu powinien grać
0
@Linghunter88
czy Casameiro chciał odejść? wątpię
zresztą jak Raphinha nie będzie grał to spokojnei i tak w jakimś Newcastel czy Chelesae dostanie taką kase że odejdzie
ja wiem że piłakrze to nie przedmioty ale musi być jasny komunikat sprzedajamy cię i tyle
chyba że Raphinha się ogarnia to wtedy Ferran na sprzedaż- ale jednego z tych 2 na pewno trzeba sprzedać
3
SPRZEDAWANEI ZAWODNIKÓW
My po prostu musimy nauczyć się sprzedawać aby mieć kasę i uzupełniać skład.
Real jakoś nie bał się sprzedawać Varane, Casameiro czy Odegaard jak były okazje.
i My w lato nie powinniśmy się bać sprzedawać piłakrzy za których są oferty a sądzę że i Raphinha i Christensen były by dobre oferty za ich 2 i już z 100-110 można by przutulić - byłoby na Cancelo i DPŚ jakiegoś dobrego a nie substytut jak Romeu
Fati w Anglii też sądzę że spokojnie może być opchniety do jakiegoś przecięntego klubu za 30 mln, spróbować też można sprzedać Lewego jak Vitor będzie grał dobrze
pozbyć się Lenglet, Dest, odejdzie Alonso, Romeu
i powalczyc o jakiegoś na prawdę dobrego skrzydłowego jak Rafael Leao
po prostu musimy przestać bać się sprzedawać jak na kogoś są oferty w myśl myślenia a nóż się coś zmieni i będzie grał lepiej
0
@AlwaysBlaugrana
i tak i nie
Lewy, Raphinha, Fati i Christensen pewnie do sprzedania latem - mimo wszystko przyjdzie z nich sporo kasy, na prawdę sporo
odejdą Alonso, Romeu
wróci Riad, Julian Araujo i trzeba się skupić tylko na jakimś dobrym skrzydłowym i DPŚ i tyle
w obronie na środku z Araujo, Kounde, Inigo, Riad dadzą radę
Cancelo, Balde, Julian Araujo na bokach też
pomoc jak przyjdzie dobry DPŚ to mamy de jong, pedri, gundogan, DPŚ, Fermin, S.Roberto
atak- Vitor Roque (jeśli będzie tak dobry jak obstawiam że będzie), Ferran, Felix (znów wypożyczony), Yamal, skrzydłowy
trzeba tylko skupić się na na prawdę dobrym skrzydłowym (Leao??) i DPŚ też bardzo dobrym i tyle
i nie mieć sentymentów i zacząć zarabiać na piłkarzach co się nie sprawdzili jak - Lewy, Raphinha, Fati i dla ratowania budzetu chyba Christensen
z nich spokojnie może być 150-180 mln EUR, Real jak ma okazje to nie boi się sprzedawać i Casameiro i Odegaard aby mieć kasę
a oferty za Christensen czy Raphinha są, Fati w Anglii też spokojnie byłby sprzedany, a za Lewego też sądzę że coś by się odzyskało
3
VITOR ROQUE
Zagrał bardzo krótko ale wrażenie zrobił jak najbardziej pozytywne
wreszcie był napastnik który wychodził do piłek i robił trochę ruchu w przodzie, po nawet takim krótkim graniu widać jak bardzo Barcelonie brakowało w tym sezonie takiej 9
Lewy gra ostatnio okrutnie słabo i zdecydowanie czas na ławkę, mam nadzieję że Xavi ma jaja i tak zrobi
2
A przede wszystkim ruchliwość. Felix Yamal Roque wszyscy oni byli ruchliwość a nie czekali na podanie. To jest Club dzisiejszej piłki
3
I Balde tez zdecydowanie nadaje się na ławkę. Cancelo na lewa obronę a na prawej Kounde. Taka powinna być podstawa.
Pilkarze bez formy powinni walczyć o miejsce w 11 a nie mieć zagwarantowane jak Balde czy Lewy
2
Może Roque nie wykorzystał sytuacji ale gral fajnie wychodzil na pozycje walczył. Zagral o niebo lepiej niż Lewy.
Na ten moment chyba powinni grac
Felix-Roque- Ferran i Yamal z ławki.
Jakby się udało sprzedać Lewy i Raphinha i kupić za to jakiegoś kozaks jak Rafael Leao to byłaby bajka.
1
@pioz123
mam podobne podejście jak Ty, kocham zwierzęta i psy, ale niektóre rasy są po prostu zagrożeniem dla ludzi bo jak im odbije to mogą zabić nie tylko małe dziecko ale też dorosłego człowieka
piszę tu o pitbulach, amstafach itp.
dla mnie takie rasy powinny być zlikwidowana dla dobra ludzi
@VegetaPolska - jak wyżej nie będę Ci odpisywał osobno