0

@zmiter912576
A co mają placki ziemniaczane do zarobków? Bo nie kumam?
Nie mogę jesc cos co mi smakuje bo to może smak dzieciństwa. Nie mogę jesc bo ty tak mówisz tylko kawior itp mam jesc
Ubrania tez tylko Balenciaga?
Albo jak niektórzy Armani itp. A później wsiadać do 15 letnich rzechow pod sklepem.
Koles płytki jestes strasznie.
Poza tym opinia w czyims poscie o tym jakie placki się lubi to nie chwalenie się tylko opinia.
Bez odbioru

0

@zmiter912576
A co jest złego w plackach ziemniaczanych z cukrem i śmietaną:) dla mnie jedna z najlepszych potraw. To co mam pisać o krewetkach czy kawiorze według ciebie tylko?

Koles płytki jestes strasznie

0

@zmiter912576
Koles nie masz się czym chwalić. W Polsce zarabiam wiecej niż ty na tej swojej Islandii a życie kosztuje mnie z 4 razy mniej. A ty widze tu odkilku dni próbujesz się pochwalić a jestes zwyklem chłopem nawiązując do 1670

2

Xavi

jeśli rzeczywiście wydarł się na piłakrzy w przerwie meczu z Almerią, to wreszcie mi zaimponował Xavi, wreszcie pokazał się jako cules z krwi i kości

nie było wreszcie wymówek- pech, dobra gra, błędy sędziowie, tylko konkretna ruga na piłkarzy, bo ja tez jako cules tego od nich oczekuje zapierd..na boisku

oczywiście Xavi ciągle nie widzi też problemu jaki ma - czyli źle funkcjonująca obrona - nie słaba bo to mega dobrzy piłkarze, ale widać że coś tam nie gra i trzeba nad tym popracować bo goli można się śmiać ale nam nie brakuje i mimo nieskuteczności strzelamy te gole, ale organizacja gry w obronie to według mnie clue do lepszej gry naszej

obrona, obroan i jeszcze raz obrona bo Gironą, Antwerpią, Valencia i Almerią - strzeliły nam 10 goli w 4 meczach, czyli 2,5 gola na mecz - żenada z taką obroną - tutaj jest duży problem - ustawienia, nastawienia, nie wiem czego i nawet jesli błędy inwidulane to duża część to jak popełnia je każdy piłkarz z obrony to raczej kwestia organizacji gry niż inwidualnych błędów

czy mu się uda, coraz bardziej wątpię, kibicuje żeby tak bylo ale wątpię

a Romeu? dla mnie koleś do wywalenia, to już lepiej chyba dać szansę Cassado

@Rewolucja123 często masz inne zdanie o Xavim ale jak to widzisz teraz po tych ostatnich meczach? ciągle w niego wierzysz? pytam tak normalnie po ludzku, bez szydery, po prostu jestem ciekaw jak takie mecze jak z Gironą, Antwerpią, Valencia i Almerią wpłynęły na obraz zwolennika Xaviego

2

Ajax - skąd ten upadek

nie da się grać samą młodzieżą

wczoraj zespół sięgnał dna i odpadł z czwartoligowcem 3-2, jak można z 4 ligowcem stracić 3 bramki, Ship w Australii na ślubie syna a tu pod jego nieobecność takie cyrki

no ten rok jest przełomowy bo takiej degrengolady w tym klubie dawno nie było, w lidze co najwyżej powalczą już o 3 miejsce tylko więc były nadzieje na walkę o Puchar chociaż a tu taki psikus

w zimę na już trzeba sprowadzić 2-3 doświadczonych i dobrych piłkarzy, nie przeciętniaków, bo niestety w tym momencie za dużo młodziezy jest a za mało doświadczenia w zespole

co by nie mówić ŚO stanowią Sutalo (23 lata) i Hato (17) - kazdy może sprawdzić ich wiek, o bokach obrony już nie wspominał, gdzie bryluje Martha (20) i Rensch (20 lat)

a pomoc Tahirović (20), Hlynnson (19), Kenneth Taylor (21), Vos (18) - przecież to średnia wieku 20 lat:) jedynie kontujzownay van den boomen ma 28 lat

atak z tego wszystkiego- brobbey, akpom, bergweijn, berghuis wygląda najlepiej

historia to pokazała musi być odpowiedni balast wiekowy zwłaszcza w pomocy i obronie i doskonale rozumiał to Overmars, a bez niego jakby o tym zapomnieli

Quo Vadis Ajaxie?

0

@adi7adi8
Ale na jakiej niby podstawie nie wchodzimy? Licząc miejsca dla Europy wchodzimy

1

Ja pierd... żenada.

Kompromitacja
Po prostu mam juz dość Xaviego. Xavi out

0

@Rewolucja123
Listopad gorszy. Grudzień jest oki bo jest juz magia Świąt. Szkoda tylko ze bez śniegu na razie.
A takto święta, co roku to okres podwyżek, potem wolnego do Nowego Roku gdzie można złapać reset:) fajny okres wg mnie

1

@adi7adi8
Jak to jest ze Porto ma pewny awans?i widze na ten moment wchodzimy

0

@Lionel_Messi10

??? żę co bilans meczy 8-5-3 dla nas i Ty to nazywasz ciężko? przecież Inter to swiatowa ekipa to jaki chciałeś bilans meczy 14-2-0?

to jedna sprawa a druga że zazwyczaj włoskim ekipą ciężko wpakować 4,5 bramek więc wygrywaliśmy ja już coś 2-0, 2-1

z Valverde wygraliśmy oba mecze grając na śpiocha w rewanżu młodzikami:)

ale obecny Inter to dużo mocniejsza ekipa a my słabsza

kadrowo mamy lepszą kadrę ale oni mają lepszego trenera a co za tym w obecnej formie lepszy zespół jako kolektyw

0

@Lionel_Messi10
koleś a znasz historię naszych rywalizacji? bo z tego co kojarze to bilans jest na naszą korzyść i to dosyć zdecydowanie

1

Wczoraj bardzo Szkoda wyniku.
Mniejsza bylaby frustracja gdyby poprzednie mecze nie były przegrane.
Ja nie wiem co jest z tym zespołem ale tyle sytuacji i nie wygrać potem jeden strzal przeciwnika i gol.
Polkarzy mimo wszystko uważam że mamy dobrych.
Może to kwestia aby ten zespół wygral z kimś dobrym przekonująco potem by podniosły się morale i jakoś by poszło.
Niestety Xavi nie pomaga i jest co najwyżej średnim fachowcem.
Polkarzem byl wielkim ale to nie ma znaczenia.
Mam ogólnie nawet wrażenie że sami piłkarze coraz bardziej watpia w Xavi i to wszystko nie pomaga. A jak masz taki flow w zespole bezradności zwątpienia to niestety jak brakuje szczęścia to takich meczy nie wygrywasz.
Z drugiej strony byl świetny mecz a Atletico a i tak to nie pomogło.
No cóż trzeba czekać na poprawę nadzieje na jakikolwiek sukces w tym sezonie zmalały do zera bo jednak nie widać światełka w tunelu. Kadra wg mnie dobra. Czekam tylko z niecierpliwością na tego Roque i posadzenie Lewego na ławce.
A potem na 2-3 nazwiska latem i raczej nowego fachowca ale konkretnego bez DNA itp.

0

Xavi

Chyba czas mu juz podziękować. Bo zaraz za rok nie będzie nas w LM.
Dzis mecz juz lepszy ale kolejny przegrany bo można było odrobić do Atletico.

Ciekawe jak teraz będzie miał wymówkę.

0

@Roobo
Czekaj chwile a kto kup Ferran Lewy i Raphinha nie ten sam Xavi?

Ile straciliśmy goli z Girona i Antwerpię 7 goli

0

@arasz1819
Dzwignal z dna mozna powiedzieć ale aktualna sytuacja w tabeli bez kontekstu tego ze bylo gorzej to i tak tragedia ciagle. Oby było tylko lepiej:)

1

@FCBparasiempre
Super ciekawostka:) fajnie ze takie newsy tu piszesz:)

3

SKOKI ENGELBERG 2023

kwalifikacje za nami
1. Lanzisek
2. Wellinger
3. Ryoyu

faworyci chyba wyżej wymienieni + ewentualnie Kraft i Geiger, choć mama nadzieję że będzie jak w kwalifikacjach daleko (25 miejsce)

niezły wynik Zyly - 7 miejsce, Kubacki (21), Stoch (22)

2

@Rewolucja123

jak tam twój idol Xavi? nadal chcesz go n trenera

poniżej materiał od Ćwiąkąły z którym się w 100% zgadzam, w Barcelonie obecnie nie widać ręki trenera i kolektywu, przestrzenie między piłkarzami są ogromne, zespół kolektywnie nie potrafi bronić ani wyprowadzać piłki, nie ma schematów, pressingi

jednym słowem dramat


0

@Gaz
no i? rozumiem że obecnie nasza gra i wyniki cię satysfakcjonują spoko, ja tam nie jestem masochistą ale jak lubisz twoja sprawa

3

@Deviler
placki ziemniaczane śmietan i cukier - MEGA, jedno z lepszych dań

3

@Gaz
Czekaj 20 łatkami w pomocy?
Gdzie w pomocy gra Gundogan ilo 34 letni de jong ile 27-28 letni i tylko Pedri 20 letni. No grubo pojechałeś teraz.

Najgorszy % zwyciestw lepszy tylko od Koeman. Styl i stabilizacja taka ze kolejny mecz nie wiadomo czy wygramy 1-0 czy przegramy 2-3 z kimkolwiek byśmy nie grali.

Xavi jako trener jest po prostu slaby to juz eole Marquez na pol roku zanim ktos normalny nie przyjdzie. Gorzej nie bedzie

0

@adrianrtf
A co z Girona mieli te kontuzje obrońcy? Dzis z Antwerpii?
Schematy tak- wiesz jak się poruszać po boisku wiesz jak wychodzić na pozycje obieg itd. U nas nic nie ma

0

@adrianrtf
ilość traconych bramek w lidze czy brak schematów to też wina piłkarzy? strzelili przedwczoraj 2 gole, gdyby dobrze grali to mogli nic nie stracić i wygrać

także tak Xavi niestety się nie nadaje

0

Skoki

wreszcie wygrał ktoś inny niż Kraft, choć szkoda że to Geiger, szkoda zwłaszcza wczoraj że nie wygrał Deschwanden

Ryoyu z coraz lepszą formą 2 wygrane kwalifikacje ale jeszcze 3 skoków równych nie oddaje ale to pewnie kwestia jednego, może 2 weekendów i smok znów będzie wygrywał:)

cieszy też zwyżka formy Lanziska

ogólnie Austriacy już słabiej, czekam teraz na zniżkę formy Niemców, która też nastąpi

Nasi - ciągle blado i słabo, ale czego oczekiwać po 33 i 36 latku, a młodych nie widać

0

Xavi

nie wiem jak Wy ale ja mam pomału dosyć Xavi "GDYBY" Hernandez

ma taką pakę a dobre mecze można na palach jednej ręki policzyć, słaba Girona wpakowała nam 4 gole u siebie - żenada

ogólnie zdziwiła mnie statystyka że to drugi najgorszy trener pod katem % zwycięstw w ostatnich 15 latach po Koeman - dla mnie trochę niewiarygodna

@Rewolucja123 wierzysz nadal w Xavi?

0

@HighestInTheRoom
oby Alkmaar wygrało a potem dojechało Legię:) a dziś oby Aston ich rozbiła - pytanie tylko czy będzie się AV chciało bo jak tak to Legię dziś czeka lanie

1

@Tomek54321
marzę żeby tak było

kadrowo na prawdę fajnie wyglądamy, oby tak było marzy mi się MH i daleko zajść w LM - np. 1/2 - na ten moment tego nie widzę ale licze ze sie zaskocze pozytywnie

1

@Rewolucja123
nie zrozum mnie żle czasami cię neguję bo jesteś strasznie uparty w swoich osądach

wiesz to że jadę teraz po Xavim to nie znaczy że go nie lubię czy mu nie kibicuje
bo jak dla mnie trenerem mógłby być nawet Miki Mouse i też bym kibicował

ale widzę w drużynie teraz duży kryzys i winię za to Xavi bo on jest kapitanem tego statku

nie ma ani schematów, ani pressingu a i fizycznie wyglądamy słabo
spodziewałem się po 2 latach jego trenowania znacznie więcej
a najlepiej wyglądało to zaraz po objeciu posady gdzie aż chcialo się ogladać zespół

jedyną nadzieję mam w tym że może awans teraz zrzucił jakiś kamień z serca, że może były jakieś inne treningi i fizycznie zaczną lepiej wyglądać

zobaczymy na ten moment jednak wygląda mi na tą kadrę co ma i powie ci to praktycznie każdy jakby to była za duża para kaloszy dla Xaviego

0

@MysticCat
z jednej strony niestabilność, z drugiej niezależność bo sam sobie jesteś szefem

najlepiej mieć wysoko płatny etat, ale tam dochodzi czynnik stresu i odpowiedzialności też i ciągłego wykazywania się:) takie życie

pozdrawiam

1

@MesQueUnClub_87
1. Blade Runner
2. Hannibal
3. Gladiator

u mnie tak, ale ogólnie same hity u niego:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?