1

@OldMc84
to ty sobie koleś obejrz, tak uniesiona noga przy wykopie wysoko:) i jeszcze pozostawiona zamiast chować

1

@Rewolucja123
jak rzadko się z Tobą zgadzam tak tu masz rację

pytanie czy ty dalej wierzysz w Xavi?

1

@OldMc84
to ty jakiś pokraczny jesteś że ci noga idzie tak do góry, trzeba na prawdę być klaunowatym albo ułomnym aby tak noga szła
zreszta Rudgier też jest pokraczny pamiętając jego bieg z Japonią

zwykły przereklamowany średni obrońca - a tu w tym wypadku czerwo jak nic

0

@Borneo
i 4 awansowały do kolejnej rundy, zdecydowana poprawa względem poprzedniego roku

zobaczymy co wiosna przyniesie

0

@MysticCat
oki, to ciekawe, myślałem że jak urzędnicze stanowisko to stała pensja, czyli co masz działalność? zakałdam też że pensja ci się różni co miesiac w zwiazku z tym

0

@MysticCat
mam podobne odczucie że to grupa zawodowa której ciągle mało, ja wiem ciężka praca, ale nie jest to jakieś rocket science aby zarabiac w tym bardzo dużo mimo że to pewnie momentami ciężka fizycznie praca

to masz płacone od zbadanej tuszy? czy masz jakąś stałą pensję?

0

@tbas
na 4 pomocników mając w kadrze 5 niezły pomysł:) brzmi jak zajechanie piłakrzy

jakoś przez lata potrafiliśmy grać 3 w pomocy więc nie widzę powodu czemu teraz bysmy nie mieli

kwestia to dobrze poustawiać zespół, wypracować mechanizmy i dobre przygotowanie fizyczne, nie mając pary w nogach wolniej myślisz, wolniej twoje nogi nadążają i ja tu ciągle widzę problem że fizycznie ostatnio prawie każdy od nas lepiej wygląda

pressing do rywala, mniejsze luki między formacjami i od razu gra by inaczej wyglądała

0

Xavi

mam nadzieję że ta wygrana trochę mu pomoże i ogarnie siebie i piłkarzy, gra w drugiej połowie bez fajerwerków (głównie przez to ze atakujący w słabej formie- Lewy, Raphinha) ale już bardzo solidna i kontrolowana

jedynie czego wciąż brakuje to mniejsze luki między formacjami, lepszy pressing po stracie piłki

dobrze że chociaż kontrolowali tempo wczoraj w drugiej połowie

wciąż jedna dużo do poprawy, ale może zwycięstwo da im bodźca

0

@jacobFCB
skąd niby takie info?:) raczej pewne ze go kupimy

0

@Gaz
Czlowieku ty się lecz póki nie za późno.
Garcia za free sprzedamy zarobimy. Ferran porażka.
Cancelo wymiatacz. Gundo wymiatacz.
Jak widać jest tu jeden odrzutek i jeden za free.
A jakie ma to znaczenie jak całe Leeds grało? Raphinha ich uratował i byl ich najlepszym piłkarzem.
Przyponniec ci z jakiego zespołu mamy najlepszych piłkarzy? Z zespołu co nigdy nie byl na poziomie La Liga amimo to i Messi i Xavi i Iniesta sobie u nas poradzili. Z drugiej strony masz Lewy z Bayern co się kopie teraz po czole.
Jakie znaczenie ma niby ze Raphinha gral w Leeds. Przeto ciagle liga angielska.
Żegnam

1

@Rewolucja123
Ale oczywiście że Felix lepiej wypadl i każdy ci to powie. Gol, poprzeczka jedna własną okazja po podaniu Raphinha, jedna okazja wykreiwana Lewemu.
A Raphinha jedno podanie do Felix i strzal nożycami z końcówki meczu. Tyle.
Koles ty jesteś tak uprzedzony i zarazem ograniczony w swoich osadach ze glowa mala. Logiczne argumenty do Ciebie nie trafiają. Jestes uprzedzony do Felix i tyle.
Żenujące jednym słowem.

0

@Rewolucja123
Skabo? Strzelil gola, mial poprzeczkę, owszem jeden strzal słaby i powinien być gol z tego cos ca 37 minuta ale tez wystawił Lewemu na sytuację bramkowa. W porównaniu ze słabym wręcz tragicznym Lewym i mimo wszystko słabym Raphinha wypadł najlepiej z ataku.
Ty jesteś strasznie uprzedzony

0

Wreszcie to jakoś wyglądało:) Szkoda bo były okazje na 3-1. To co martwi mam wrażenie fizycznie zespół jest slabo przygotowany i tutaj bura dla Xavi chyba ze na wiosnę bedzie firma to Oki.
A niezmiernie śmieszy firma znawców wPolsat Sport Premium. Oki gra nie idealna ale Barcelona zagraka dobre spotkanie i zasłużyła na wygraną.
Firma Lewego katastrofa taki napastnik na ten moment więcej przeszkadza niz pomaga. Prawie kazde podanie do niego to strata, każda pilka o którą walczył przegrał.
Oby jak najszybciej przyszedł Vitor Roque;)
Ferran to samo. Chce być rekinem to niech chociaż zasuwa na boisku jak poparzony.
Dobrze ze Felix dzis wygladal lepiej:)
Vamos Barcelona:)

1

@KamQiX
te kilka transferów to na tamte czasu - Auba, Ferran, Adama czyli niebo a ziemia miedzy tym co było gdzie w ataku grać musiał Braithwaite

mimo wszystko uważam że Xavi na ten moment jest lepszym trenerem niż Koeman, ale ostatnia gra zespołu przypomina coraz bardziej to za Koemana neistety

2

@Kgorecki2500
miałem to samo skojarzenie

2

@Gaz @Rewolucja123

prawie wszyscy wokół twierdzą że Xavi ma dobry skład ale wy jak zwykle w bezsensowną obronę bierzecie Xavi

Ćwiąkała tu w 100% racja - nie widać w zespole żadnej ręki trenera od dłuższego czasu


1

@Sysia11
nawet nie chodzi czy trudniejsze, ale nasz obraz gry od dobrych kilku albo kilkunastu meczy to obraz nedzy i rozpaczy

Xavi miał dobry moment na samym poczatku z Ferran i Auba i wtedy zespół grał super aż chciało się oglądać

później lekki dobry okres w okolicach SPH gdzie też zagraliśmy kilka meczy dobrze, ale on jest tu już 2 lata więc trochę tego za mało jednak

nawet jak nie wygramy meczu to oczekiwałbym aby w meczach z takimi zespołami jak Granada, Szachtar, Rayo dominować grać ładnie i wyglądać na zespół lepszy, tworzyć sytuacje a mieć tylko pecha

owszem można zagrać gorszy mecz ale to jeden na kilka gdzie piłka sie nie klepi itp to wtedy można mówić o dyspozyci dnia słabej itp.

ale jak to się powtarza notorycznie to jednak coś jest nie tak

1

Może Xavi powinien grać 3-5-2 z wahadłami przy obecnej kadrze?

Ter Stegen

Kounde - Araujo (Christensen)- Inigo

Raphinha (Yamal) - Gundogan- De jong - Pedri (Fermin)- Cancelo (Balde)

Lewy Felix (Ferran)

w fazie obrony zawsze byłoby 5 piłkarzy cofniętych, w fazie ataku też by to więcej dawało

doliczając do tego jeszcze Vitor Roque i Gavi jak wróci kadra byłaby już fajna, przydałby się wtedy tylko jakiś DPŚ

3

obrońcy Xavi

o jakich wynikach mówicie co go bronią?

odpadnięcie w zeszłym roku w grupie LM i brak kasy z LM? bo za poprzedni brak awansu ma mniej winy - choć wciąż lekki minus bo nie potrafił wygrać meczu z Banfica u siebie wtedy

dziś jego chwila prawdy - awans z pierwszego miejsca z takiej grupy to jego psi obowiązek

liczę na 2-0 dziś dla nas i niech wreszcie skończy mówić i się tłumaczyć a czynami i wynikami się obroni:)

Vamos Barcelona:)

0

@analitykTaktyki
może gorszym nie jest, ale od dłuższego czasu widać brak rozwoju zespołu a nawet marazm

1

MATCH DAY

wierzę że nawet słaby trener jak Xavi jak na razie tego nie spierdzieli i wygramy dziś z Porto bo to jest mus dla dobra klubu kasa z LM i awans z pierwszego miejsca

jakoś dziwnie nie mam obaw o ten mecz bo chyba aż tak spierdzielić się nie da, prawda Xavi?

0

@Gaz
koleś co ty pieprzysz za głupoty

Gundogan - sugerujesz że wyrzutek z City? serio?
Raphinha nie spadł z Leeds a wręcz ich uratował przed spadkiem- doucz się chłopie a potem pisz

2 emerytów o kim piszesz bo jestem ciekaw Lewy i kto?

ludzie z zewnątrz? za pewne wielce się znają na piłce bo ja znam osoby co mowią że Barceloan ma wreszcie dobry skład

1

@Vekk
oki przy czym sofacore to jest też ca. 0,65 dla Rayo ale już 1,04 dla Nas, może niewielka różnica ale zmieniająca lekko obraz

0

@A4ron
z jakie strony masz to? ja znalazłem 1,04 dla Nas

0

@Gaz
ile znaczy trener popatrz na Milan i Inter czyli uczestników niedawno półfinału i finału LM

jedni z najlepszych u nas na swojej pozycji na swiecie - ter stegen, cancelo, araujo, kounde, christensen, de jong, pedri, gundogan, lewy

bardzo dobrzy piłkarze - balde, gavi, raphinha, ferran, felix
mlodzi z potencjałem- fermin

przeciętni/słabi - romeu, s.roberto, alonso

skończ więc to gł..pierdzielenei o słabej kadrze i bronienie na siłę Xavi bo na Rayo, Granadę czy Szachtaer to jest aż za dość wystarczający skład, a gralismy w tych meczach wręcz koszmarną piłkę

jutro weryfikacja z przeciętnym Porto - ciekaw jestem jak tu byś bronił Xaviego jakby mu nie poszło

0

@Gaz
zimą wydał ile 55 na Ferran

Latem 50 na lewy i ile 60-65 na Rafinha? za tą kasę nie mógł sobie kupić Leao z Milanu? albo Doku i Brozović czy Zubimendi jak go tak bardzo chciał?

no ale to najpierw trzeba przewidywać a nie liczyć że 35 letni Busi będzie grał wiecznie

w poprzednie lato wydał akurat sporo kasy i była kasa na skrzydłowego jakiego szuka niby Xavi

także to co ma to pokłosie też tego co akceptuje bo opcje są na rynku i były

0

@Gaz
oki miał do wydania 170 mln EUR i rozumiem za tą cenę nie było skrzydłowego jaki by mu pasował xD koleś nie ośmieszaj się bardziej

0

@Safrani
ni nie albo jesteś trenerem albo nie, Xavi wziął tych pilakrzy czyli mu pasowali

1

@tomek256
Nie mam. Rozumiem że wakacje za granicą to synonim luksusu teraz:) wiesz jeden moze pojechać w to samo miejsce za 6 tysięcy drugi za 12 tysięcy. Niby miejsce to samo a standardy różne. Jeden moze pojechać na wakacje wrzucić na fejs a potem resztę roku jesc chleb z masłem i zupki chińskie a drugiego to nie ruszy w ogóle.
Żyj jak chcesz żyć i nie patrz na innych. Bo czyjesc szczęścia czy nieszczęście nie ma wpływu na Ciebie a jeśli tak to współczuję. A co dłuższych wolnych to zawsze wtedy gdzies jeżdżę dla zmiany klimatu otoczenia bo inaczej bym się zanudził.

0

@Gaz
coutinho wrak piłakrza, dembele co był kontuzjowany? czy emryci busi i alba?

i z tym zespołem zdobył PK, a w obronie grali Mingueza, Pique, Dest, Lenglet, Alba na ławce Araujo, Umitit

porównaj sobie to z tym Cancelo, Kounde, Araujo, Balde i na ławce Inigo, Christensen - przecież to niebo a ziemia

pomoc Busi, De Jong, Pedri
na ławce miałeś Moriba:)

Teraz: Pedri, De jong, Gundogan, Gavi, Fermin Lopez

Atak wtedy: Messi, Griezmann, Dembele (jak nie był kontuzjownay), Braithwaite, Trinaco

Teraz: Lewy, Raphinha, Torres, Felix, Yamal


a przypomnij sobie kogo miał Koeman w kolejnym sezonie? bo mogę ci podpowiedzieć że odeszedł Messi, Griezmann a największymi gwaizdami w aatku był Depay czy Braithwaite - przecież to przepaść do obecnego składu

przypomnę ci teraz kadrę Koemana z drugiego seoznu z meczu przegranego z Benfica

Ter stegen
Aruajo- Pique-Garcia
Dest-Pedri- Busi-De jong-S.roberto
Luuk de jong- depay

Ławka: Puig, demir, fati, coutniho, lengelet, mingueza, umititi, nico, gavi

Stary zastanów się czasem zanim napiszesz 2 razy prosze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?