0

cillesen hahahaha xd

1

rakitic o moj boze chlopa by zabil a w bramke nie trafil xdd

0

martwie sie o pikeja moze lepiej dac mine ?

3

dobra niech daje Mine bo zaraz kosci beda trzaskac nie ma sensu pikeja trzymac

3

ale ten ZAZA to jest kretyn . masakra

0

Odrazu tak powiedział xd

3

Dudek to jest taki fenomen ze masakra według mnie on jest legenda Liverpoolu bo w dużej części pomógł im wygrać LM a większość kojarzy go z gry w realu z gry to mało powiedziane bo on tam grał tyle co Masip u nas xd teraz pucuje się crisowi bo mu szpaler zrobił ...

0

Wiecie ze cris już rozgrzewa silniki trochę taki diesel z niego, jemu grzanie silników już od września nie wychodzi ;)

1

I sam zaczynasz dyskusje xd Powiem Ci krótko zadebiutuje jak Valverde go wystawi a on sam wie kiedy to nastąpi ;)

0

Tłusty czwartek a ja zacząłem dietę pare dni temu i już pokusa czy nie sącząc diety od poniedziałku a dziś nażreć się jak przysłowiowa świnka;)

0

A na tym forum i tak busiego się ustawia na ŚO gdyby był cieniasem ty by się barca nim nie interesowała , wejdzie zagra złapie pewności siebie i po sprawie , czasem w LM graliśmy na ŚO adriano i dostawaliśmy baty bo nie mieliśmy obrońców zdrowych teraz mamy i busi ma grać na obronie xd

0

Dobrze ze jeszcze nie zdecydowałem się na zaręczyny xd

1

Polubiłem profil kiedyś tej całej Lewandowskiej i moja kobieta przeglądając wpadła na pomysł ze chce mieć taka figurę jak ona ;/ wtf co to za moda ze kobieta figura osa nie ma za co złapać ani nic , obym tylko ja nie musiał się w lewego przekształcać xd

0

Myśle ze jeżeli mina będzie dawał odpowiedni spokój w obronie to w następnym sezonie powinnismy przesunąć na stałe Costasa z barcy b do pierwszego składu bez sensu wydawać 40-50 mln na stopera który będzie grzał ławkę bo i tak pique ani umtitiego nie wygryzie

6

Nie dość ze stracimy w pomocy to i w obronie jak busi zagra na obronie , zagra Mina bo jest stoperem

2

Dziwi mnie dlaczego nasz zarząd wiedząc ze verma jest wiele razy kontuzjowany postanowił ściągnąć Mine nie ogranego w Europie a do tego wiedząc tez ze barca gra na 3 frontach i powinni wydać 30-40 mln na stopera który w razie problemów takich jak teraz wchodzi i zapewnia spokój w obronie , szkoda ze nie kupili Inigo martineza bo 32 mln to drobne jak za niego a Mine mogli kupić i wypożyczyć tak jak chcą zrobić z arthurem no ale co zrobić , mam nadzieje ze jednak Valverde postawi na Mine i ten pokaże mu ze można na niego liczyć mimo braku ogrania w Europie

0

Mina do obrony j po sprawie , niech pokaże ile jest wart pozatym Umtiti obok niego w parze nie ma obaw Big Sam w formie nic nie przejdzie

32

Pique kontuzja i widzę ze tu większość ustawia na valencie na ŚO semedo , digne lub tez busiego zapytam tylko w jakim celu Mina został ściągnięty do klubu? Jeżeli klub był przekonany ze Mina to poziom barcy to go kupili i nie ustawiajcie busiego czy innego pomocnika lub bocznego obrońcę na SO bo valverde mówił ze jak będzie okazja to mina zagra i tak będzie w czwartek , niech pokaże co jest wart

0

Xavi simons podziwia swojego przyszłego prezydenta;)

7

Najlepszy zawodnik na świecie obchodzi dziś 33 urodziny ! Oby utrzymał aktualna formę do końca sezonu i niech nam gra w realu do końca świata i jeden dzień dłużej ;)

1

Oni jeszcze się nie domyślili ze pique j tak ma to głęboko w pupie?;)

0

koledzy szukam jakichs fajnych bucikow markowych polecacie cos , cena nie gra roli byle wygodne byly i fajnie sie prezentowaly , myslalem nad jakims modelem nike air force 1 lub tez adidas ultra boost lecz chetnire rozwazylbym tez cos innego :)

0

umtiti zaraz go skasuje wezcie go ogarnijcie xd

0

nawet dobrze gramy :)

1

mina juz towar dostarczyl bo alba wesoly :D

1

no wiem wiem ja tez :D

0

ja liczylem cos kolo 40:5 ale zobaczymy :D

0

wydaje mi sie ze atak moze byc podobny jednak zagraja messi - suarez - paco a w pomocy rakitic-busi-iniesta

32

gomes taki box to box idealnie do gry silowej pasuje ale na skrzydle tez potrafi szarpnac widze ze coraz wiecej osob sie do niego przekonuje , przypominam ze w valencii gral super , a skoro drugi trener cos w nim widzi to cos w nim musi byc osobiscie wolalbym jego niz denisa aby zostal

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?