0

to jest dowod na to ze mozna nie byc zawodnikiem realu madryt ale zidane i tak mu wypral mozg tak ze nie wie co gada xd

0

o kurde dzieki , nie wiem czy smaic sie czy pozostawic to bez komentarza :)

0

aha to nawet nie wiedzialem , myslalem ze cos w stylu ze rzadko strzela bo pilkarz z niego nie przecietny jak nie ma kontuzji :)

0

a o co chodzi z tą goleada bo wiem ze 3 bramki strzelil ale co dalej ?:) bo nie w temacie troche jestem ;D

0

odnosnie meczu to cris powinien sie rozpedzic i wywalic barana w sciane i moze wtedy by go naprowadzilo to na trop ze nie jest nawet w polowie dobry tak jak leo , kiedys chociaz ogorasom ładowal gole teraz nawet tego nie robi i powoli z lisa pola karnego jego jedyny atut to karne xd odnosnie jego zachowania to wypisz wymaluje neymar , nawet bym sie nie zdziwil jak neymar by go zastapil bo to ten sam poziom iq i nawet chcialbym zobaczyc neymara jak dostaje bęcki od nas.

0

Inter remis chyba rafinhia wróci do nas :/

5

A nowy messi czyli asensio jak grał ? Xd

0

Chyba atleti i derby z espanyolem na wyjeździe pozatym nie widzę innych klasyków

7

Co jak co ale crisowi należy się podwyżka jak przystało na najlepszego zawodnika na świecie , jutro paulinho może odskoczy crisa , oby a co do realu to mile widziany szpaler na camp nou z ich strony :]

4

Lepiej valencia niech wygra odjedzie ogorasom z 4 miejsca

4

im dluzej bedzie remis tym wieksze prawdopodobienstwo ze ramosowi sie styki zagotuja xd takze czerwona kartka jest mozliwa , dawno nie dostal xd

1

wspanialy ?:D chyba wzgledem swojej fryzury bo pilkarsko sredniak ;D

31

a mi nie szkoda , chcieli do realu to niech grzeja ławke a niektorzy trybuny :)

5

wlasnie bellerin mimo ze w defensywie sredni to w ofensywie caly czas pod grą obiega non stop , chcialem w lato aby do nas przyszedl a gre obronna mozna przeciez poprawic on ma 23 lata dopiero , ale oczywiscie ostatni sezon mial kiepski to wszyscy go tu jechali ze za slaby , nie musze przypominac ze ma DNA barcy :) ale zobaczymy co semedo pokaze z czasem

1

1

big sam tam na ostrym wku... biedak dwa razy podziurawiony xd

11

W końcu w niedziele gramy trochę wcześniej bo przez 3 tygodnie w niedziele o 20:45 już mnie męczyło to czekanie :)

1

Big Sam fajnie ze wrócił do formy po kontuzji :)

0

Neymarowi sprzedali już jednego kolegę Brazylijczyka i jest oburzony a miał kolonie Brazylijczyków budować w psg , Alves pewno tez odejdzie po sezonie , Thiago Silva być może tez i po kolonii :)

13

Powinni im zrobić to co oni temu chłopakowi i po problemie

10

No Umtiti wczoraj dał popis gry w obronie odrazu z buta wjeżdżał po piłkę jak po swoje o czym przekonał się maksimovic xd Jeżeli nic mu się nie przytrafi to po euro myśle ze jego cena 100-150 mln to promocja facet młody w barcy stanowi filar obrony od 2 lat dzik a nie piłkarz a układ nerwowy jak busi a ja pamietam jak go sprowadziliśmy myślałem ze to będzie kolejny gracz taki jak pewien Ukrainiec swego czasu a okazał się strzałem w 10 :) Myśle ze aktualnie już jest w top 3 najlepszych stoperów świata , niech ten Bartek daje mu premie i klauzule podnosi bo 60 mln to tak jak za Leo 2 lata temu

0

Lewy jest świetny ale do suareza nie miał podjazdu moim zdaniem oczywiście nie umniejszając lewemu bo to tez super napadzior

0

Gruby to fenomen piłki nie umie przyjąć czasami a tyle bramek ładuje :)

13

Spoko grajek czasami gra fatalnie ale teraz widać ze z biegiem czasu się poprawił oby dostawał więcej szans na ogorasy takie jak Real nadaje się idealnie :)

5

prawe skrzydelko hahahah xd i znowu coutinho ocena 4 xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

gramy dobrze jak jest 4-3-3 i paco na skrzydle albo kto kolwiek a suarez na 9 a valverde jakies 4-4-2 wciska ktore jest dobre ale z rywalem takim jak real czy chelsea.

0

nie wiem dlaczego tak defensywnie valverde wyszedl u siebie jeszcze do tego a na deser pewnie dorzuci jeszcze paulinho ..

0

gdzie to ogladacie ?

0

No właśnie wydaje mi się ze tez odrazu za szybko go wprowadzili zamiast po 15-30 minut a on zagrał 30 minut a później już ponad 60 w meczu celta ale oni fachowcy to chyba najlepiej wiedzieli ile może grać :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?