olejtm
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
to jest dowod na to ze mozna nie byc zawodnikiem realu madryt ale zidane i tak mu wypral mozg tak ze nie wie co gada xd
0
o kurde dzieki , nie wiem czy smaic sie czy pozostawic to bez komentarza :)
0
aha to nawet nie wiedzialem , myslalem ze cos w stylu ze rzadko strzela bo pilkarz z niego nie przecietny jak nie ma kontuzji :)
0
a o co chodzi z tą goleada bo wiem ze 3 bramki strzelil ale co dalej ?:) bo nie w temacie troche jestem ;D
0
odnosnie meczu to cris powinien sie rozpedzic i wywalic barana w sciane i moze wtedy by go naprowadzilo to na trop ze nie jest nawet w polowie dobry tak jak leo , kiedys chociaz ogorasom ładowal gole teraz nawet tego nie robi i powoli z lisa pola karnego jego jedyny atut to karne xd odnosnie jego zachowania to wypisz wymaluje neymar , nawet bym sie nie zdziwil jak neymar by go zastapil bo to ten sam poziom iq i nawet chcialbym zobaczyc neymara jak dostaje bęcki od nas.
0
Inter remis chyba rafinhia wróci do nas :/
5
A nowy messi czyli asensio jak grał ? Xd
0
Chyba atleti i derby z espanyolem na wyjeździe pozatym nie widzę innych klasyków
7
Co jak co ale crisowi należy się podwyżka jak przystało na najlepszego zawodnika na świecie , jutro paulinho może odskoczy crisa , oby a co do realu to mile widziany szpaler na camp nou z ich strony :]
4
Lepiej valencia niech wygra odjedzie ogorasom z 4 miejsca
4
im dluzej bedzie remis tym wieksze prawdopodobienstwo ze ramosowi sie styki zagotuja xd takze czerwona kartka jest mozliwa , dawno nie dostal xd
1
wspanialy ?:D chyba wzgledem swojej fryzury bo pilkarsko sredniak ;D
31
a mi nie szkoda , chcieli do realu to niech grzeja ławke a niektorzy trybuny :)
5
wlasnie bellerin mimo ze w defensywie sredni to w ofensywie caly czas pod grą obiega non stop , chcialem w lato aby do nas przyszedl a gre obronna mozna przeciez poprawic on ma 23 lata dopiero , ale oczywiscie ostatni sezon mial kiepski to wszyscy go tu jechali ze za slaby , nie musze przypominac ze ma DNA barcy :) ale zobaczymy co semedo pokaze z czasem
1
widzialem foty z treningu teraz na facebooku barcy i jest dembele takze trenuje juz chyba z grupa takze kontuzja nie byla jakas ciezka , zadowolony i usmiechniety podsylam fotki
https://www.facebook.com/VivaFCBarcelona1/photos/pcb.2006890772672928/2006889152673090/?type=3&theater
https://www.facebook.com/VivaFCBarcelona1/photos/pcb.2006890772672928/2006889416006397/?type=3&theater
https://www.facebook.com/VivaFCBarcelona1/photos/pcb.2006890772672928/2006889152673090/?type=3&theater
1
big sam tam na ostrym wku... biedak dwa razy podziurawiony xd
11
W końcu w niedziele gramy trochę wcześniej bo przez 3 tygodnie w niedziele o 20:45 już mnie męczyło to czekanie :)
1
Big Sam fajnie ze wrócił do formy po kontuzji :)
0
Neymarowi sprzedali już jednego kolegę Brazylijczyka i jest oburzony a miał kolonie Brazylijczyków budować w psg , Alves pewno tez odejdzie po sezonie , Thiago Silva być może tez i po kolonii :)
13
Powinni im zrobić to co oni temu chłopakowi i po problemie
10
No Umtiti wczoraj dał popis gry w obronie odrazu z buta wjeżdżał po piłkę jak po swoje o czym przekonał się maksimovic xd Jeżeli nic mu się nie przytrafi to po euro myśle ze jego cena 100-150 mln to promocja facet młody w barcy stanowi filar obrony od 2 lat dzik a nie piłkarz a układ nerwowy jak busi a ja pamietam jak go sprowadziliśmy myślałem ze to będzie kolejny gracz taki jak pewien Ukrainiec swego czasu a okazał się strzałem w 10 :) Myśle ze aktualnie już jest w top 3 najlepszych stoperów świata , niech ten Bartek daje mu premie i klauzule podnosi bo 60 mln to tak jak za Leo 2 lata temu
0
Lewy jest świetny ale do suareza nie miał podjazdu moim zdaniem oczywiście nie umniejszając lewemu bo to tez super napadzior
0
Gruby to fenomen piłki nie umie przyjąć czasami a tyle bramek ładuje :)
13
Spoko grajek czasami gra fatalnie ale teraz widać ze z biegiem czasu się poprawił oby dostawał więcej szans na ogorasy takie jak Real nadaje się idealnie :)
5
prawe skrzydelko hahahah xd i znowu coutinho ocena 4 xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
gramy dobrze jak jest 4-3-3 i paco na skrzydle albo kto kolwiek a suarez na 9 a valverde jakies 4-4-2 wciska ktore jest dobre ale z rywalem takim jak real czy chelsea.
0
nie wiem dlaczego tak defensywnie valverde wyszedl u siebie jeszcze do tego a na deser pewnie dorzuci jeszcze paulinho ..
0
gdzie to ogladacie ?
0
No właśnie wydaje mi się ze tez odrazu za szybko go wprowadzili zamiast po 15-30 minut a on zagrał 30 minut a później już ponad 60 w meczu celta ale oni fachowcy to chyba najlepiej wiedzieli ile może grać :)