0

Kurde co się dzieje z tym dembele w borussi grał non stop u nas pół sezonu się leczy mam nadzieje ze w presezonie przepracuje znani cały okres i od następnego sezonu pokaże na co go stać bo w ofensywie może dać naprawdę dużo ten nasz komar :) ogólnie ktoś się orientuje czy on ma kontuzjowana te sama nogę co wcześniej czy to ma jakiś związek z tamta kontuzja??

0

moze zobaczymy 4-3-3 z coutinho - suarezem - messim z przodu ?:D

1

Wróci dembele do formy i coutinho zacznie grać to zobaczysz jaka mamy ofensywę;)

1

Jeden pajacyk a telenowela ze masakra , teraz w psg wychodzi jaki z niego brazol z krwi i kości ladnie ich tam wszystkich poustawiał już a to dopiero początek odnośnie premii to niech do Nasera idzie i mu dorzuci 30 mln co to dla niego a neymar będzie miał w końcu na chleb z masłem i jakaś szynkę :)

0

Twoi kumple z Twojego Krakowa kochanego..

15

Kibole z Krakowa znów dali popis oni myślą ze budzą respekt jak kogoś potraktują z maczety latają takie 20-25 letnie szczyle co za przeproszeniem są na przysłowiowego liścia i udają wielkich bohaterów bo gościa z kosy potraktowali , powinni teraz połapać ich wszystkich i na środku miasta wykastrować jak leci. Gala fajterzy ...

5

Ojciec mackiewicza mówi ze jego syn jest w stanie przeżyć 6 dni ciekawi mnie bardzo czy jeszcze żyje i czy będzie jeszcze jakaś akcja po niego , revol mówiła ze zostawiła mu wszystkie leki i cały prowiant tylko czy w takich warunkach jest możliwość w jego stanie w ogóle jest to możliwe ze jego stan by sam się poprawił

0

Barca nie ma czasem opcji wykupu Grimaldo?

3

Jose gaya myśle ze super opcja alba młodszy nie będzie a gaya młody i ograny w la liga digne nie bez powodu został sprzedany z psg taka roma to max dla niego chociaż można to wytłumaczyć mała ilością minut za lucho grał więcej

0

wczoraj w meczu valenci tez byly i nikt dzis o tym nie gada

1

jezeli benzena 52 mln funtow to suarez 200 conajmniej jest warty a tak serio to kto wie a moze wlasnie w arsenalu benzema znow stalby sie jednym z lepszych napastinkow na swiecie ? nowy zepsol wieksza motywacja

12

ogladam spal - inter i cionek naprawde super wyglada pod wzgledem gry obronnej a i w ofensywie sobie poczyna dosyc smialo nawet komentatorzy go chwala oby salamon wywalczyl miejsce w skladzie bo warunki ma super do gry obronnej :D

1

dokladnie umtiti nie gral troche lepiej niech powoli wraca w takich meczach mozna dac szanse zmiennika mysle ze digne tez by dal rade na śo

0

myslicie ze ten alpinista zyjec jeszcze ? jest w ogole taka mozliwosc ? bo narazie sa tlyko informacje ze ta revol zostawila go bo dostal paralizu jakiegos a nic wiecej

1

urubko to chyba rusek

13

Ktos mi wytlumaczy dlaczego dlaczego koles ktory na wlasne ryzyko poszedl w gory podpisujac zgode na to ze moze go ta wyprawa kosztowac zycie teraz jest wspomagany z naszych podatkow i gdy go uratuja stanie sie bohaterem narodowym? Gdzie nie odpale tv wszedzie o mackiewiczu w necie to samo.

5

BRAWO DAWAC VALENCIA !

1

montoya amator w obronie xd

0

hahahahahahahh co za zawdonik :)

0

karny hahahahaha

0

8

widac ze zidane wymyslil cos innego na Valencie tym razem gra opiera sie na wrzutkach :D

0

Wrócił iniesta , paco doszedł coutinho i mina mamy na ławce denisa , gomesa , paulinho czy aleixa myśle ze można 3-4 wstawiać do rotacji na mecz dodam ze za tydzień wróci verma i dembele i mogą z powodzeniem grać w la liga w lutym akurat mamy lekki terminarz w niedziele widziałbym taki skład :
Ter stegen
Semedo-Umtiti-Mina-Digne
Iniesta-Gomes-Coutinho
Messi - Paco - Denis/Aleix

1

za słaby na barce z calym szacunkiem ale totki to wlasnie taki zespol dla niego , tak jak celta dla unzue :)

10

ja bym chcial zobaczyc po gd :)

48

guti xd hahahahah :)

1

Ale na gomesa dziś nikt nie narzeka to co mvp może?:)

33

MVP ANDRE GOMES dziekuje

0

A tak była chwalona a lato polityka realu ze kupują młodych grajków xdd a tu teraz w lato trzeba sprzedawać i kupywać ograne gwiazdy jeszcze tylko Psg mam nadzieje zrobi swoje i chłopaki będą mieli wakacje od marca xd

5

A co jeżeli Real skupił się na lidze ??;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?