olejtm
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kurde co się dzieje z tym dembele w borussi grał non stop u nas pół sezonu się leczy mam nadzieje ze w presezonie przepracuje znani cały okres i od następnego sezonu pokaże na co go stać bo w ofensywie może dać naprawdę dużo ten nasz komar :) ogólnie ktoś się orientuje czy on ma kontuzjowana te sama nogę co wcześniej czy to ma jakiś związek z tamta kontuzja??
0
moze zobaczymy 4-3-3 z coutinho - suarezem - messim z przodu ?:D
1
Wróci dembele do formy i coutinho zacznie grać to zobaczysz jaka mamy ofensywę;)
1
Jeden pajacyk a telenowela ze masakra , teraz w psg wychodzi jaki z niego brazol z krwi i kości ladnie ich tam wszystkich poustawiał już a to dopiero początek odnośnie premii to niech do Nasera idzie i mu dorzuci 30 mln co to dla niego a neymar będzie miał w końcu na chleb z masłem i jakaś szynkę :)
0
Twoi kumple z Twojego Krakowa kochanego..
15
Kibole z Krakowa znów dali popis oni myślą ze budzą respekt jak kogoś potraktują z maczety latają takie 20-25 letnie szczyle co za przeproszeniem są na przysłowiowego liścia i udają wielkich bohaterów bo gościa z kosy potraktowali , powinni teraz połapać ich wszystkich i na środku miasta wykastrować jak leci. Gala fajterzy ...
5
Ojciec mackiewicza mówi ze jego syn jest w stanie przeżyć 6 dni ciekawi mnie bardzo czy jeszcze żyje i czy będzie jeszcze jakaś akcja po niego , revol mówiła ze zostawiła mu wszystkie leki i cały prowiant tylko czy w takich warunkach jest możliwość w jego stanie w ogóle jest to możliwe ze jego stan by sam się poprawił
0
Barca nie ma czasem opcji wykupu Grimaldo?
3
Jose gaya myśle ze super opcja alba młodszy nie będzie a gaya młody i ograny w la liga digne nie bez powodu został sprzedany z psg taka roma to max dla niego chociaż można to wytłumaczyć mała ilością minut za lucho grał więcej
0
wczoraj w meczu valenci tez byly i nikt dzis o tym nie gada
1
jezeli benzena 52 mln funtow to suarez 200 conajmniej jest warty a tak serio to kto wie a moze wlasnie w arsenalu benzema znow stalby sie jednym z lepszych napastinkow na swiecie ? nowy zepsol wieksza motywacja
12
ogladam spal - inter i cionek naprawde super wyglada pod wzgledem gry obronnej a i w ofensywie sobie poczyna dosyc smialo nawet komentatorzy go chwala oby salamon wywalczyl miejsce w skladzie bo warunki ma super do gry obronnej :D
1
dokladnie umtiti nie gral troche lepiej niech powoli wraca w takich meczach mozna dac szanse zmiennika mysle ze digne tez by dal rade na śo
0
myslicie ze ten alpinista zyjec jeszcze ? jest w ogole taka mozliwosc ? bo narazie sa tlyko informacje ze ta revol zostawila go bo dostal paralizu jakiegos a nic wiecej
1
urubko to chyba rusek
13
Ktos mi wytlumaczy dlaczego dlaczego koles ktory na wlasne ryzyko poszedl w gory podpisujac zgode na to ze moze go ta wyprawa kosztowac zycie teraz jest wspomagany z naszych podatkow i gdy go uratuja stanie sie bohaterem narodowym? Gdzie nie odpale tv wszedzie o mackiewiczu w necie to samo.
5
BRAWO DAWAC VALENCIA !
1
montoya amator w obronie xd
0
hahahahahahahh co za zawdonik :)
0
karny hahahahaha
0
http://wiz1.net/channel37
8
widac ze zidane wymyslil cos innego na Valencie tym razem gra opiera sie na wrzutkach :D
0
Wrócił iniesta , paco doszedł coutinho i mina mamy na ławce denisa , gomesa , paulinho czy aleixa myśle ze można 3-4 wstawiać do rotacji na mecz dodam ze za tydzień wróci verma i dembele i mogą z powodzeniem grać w la liga w lutym akurat mamy lekki terminarz w niedziele widziałbym taki skład :
Ter stegen
Semedo-Umtiti-Mina-Digne
Iniesta-Gomes-Coutinho
Messi - Paco - Denis/Aleix
1
za słaby na barce z calym szacunkiem ale totki to wlasnie taki zespol dla niego , tak jak celta dla unzue :)
10
ja bym chcial zobaczyc po gd :)
48
guti xd hahahahah :)
1
Ale na gomesa dziś nikt nie narzeka to co mvp może?:)
33
MVP ANDRE GOMES dziekuje
0
A tak była chwalona a lato polityka realu ze kupują młodych grajków xdd a tu teraz w lato trzeba sprzedawać i kupywać ograne gwiazdy jeszcze tylko Psg mam nadzieje zrobi swoje i chłopaki będą mieli wakacje od marca xd
5
A co jeżeli Real skupił się na lidze ??;)