1

Brawoooi leganes

2

Asensio w sierpniu okrzyknięty nowym messim

0

Jak Real awansuje chciałbym na nich trafić jeżeli my również awansujemy :)

1

Dario gol podało ze Vermaelen będzie poza gra 6-8 tygodni, jeżeli to prawda to z całym szacunkiem do niego ale powinnismy kupić stopera w lato doświadczonego z ligi hiszpańskiej takiego inigo martineza bo z Verma nigdy nie wiadomo kiedy coś go złapie , cud ze podczas nieobecności umtitiego tyle przetrwał masche odejdzie , umtiti lub pique kontuzje złapią i zostajemy z mina nie ogranym w naszej lidze :/

0

brawo lyon hahaha

0

taa tylko widza jak gomes cos odwali to zaraz ze galeziami macha itp

15

andre gomes zabawa , a tak serio fajnie gra :)

0

gomes presuje jak szalony oby na zawal nie zszedl ale adan to parodia xd

2

czuje ze gomes dzis cos strzeli !

3

mimo wszystko uwazam ze dobrze ze odszedl i ze deulofeu tez odejdzie

0

ogladalem pare meczy barcy b i ten lewy obronca cucu naprawde fajnie gra , szybki dobry przeglad pola moze zostac za pare lat nastepca alby :D

0

sedzia z madrytu w meczu barcy b

0

i co uciszyl hejterow ? najlepszy gracz w historii

2

carvajal , casemiro jak ja ich nie lubie , wiesniaki z madrytu

0

real zawsze mocna pierwsza polowa pozniej juz gorzej takze oby depor sie utrzymalo do przerwy z wynikiem remisowym :D

1

ale brame zawalil arda :)

7

deportivo dzisiaj zaplaci rachunek :D

7

Gomes może nie błyszczy ale na tle denisa, vidala czy deulofeu jest naprawdę solidny i umie dokładnie chociaż podać ciałem gra super :)

1

oby dzis bbc wrocilo i pokazalo klase bo za tydzien graja z valencia na wyjezdzie i tam moze byc problem z pokazaniem najlepszego tercetu w historii :D

110

utemperowal cwaniaka zeby nie czul za mocno swojej pozycji xd

44

a 3 tygodnie temu 90% osob mowilo ze w zime nei przyjdzie bo liverpool go nie pusci bo graja w lidze mistrzow a pozniej pisali ze "wiedzieli ze coutinho trafi do nas tej zimy" xdddddd

0

co zrobil bo widze dwie zolte w 52 minucie ?:D

1

bogu dzieki ze tego ostatniego juz u nas nie ma , reszte da sie przezyc ;D

2

ehhh z calym szacunkiem do neymara ale naszemu aktorowi to on nigdy do pięt nie dorosnie tym bardziej teraz gdy przeszedl do psg (wiadomo slabsza liga od hiszpanskiej) ciezko stwierdzic czy jest takim aktorem pilkarskim zobaczymy w LM z realem co potrafi i czy jako lider potrafi pociagnac ten wozek gwiazd bo jak wiadomo nasz leo od paru ładnych lat jest wiodącą postacia :)

0

odejmij , vidala , deulofeu i pewnie denisa lub gomesa :)

6

https://pbs.twimg.com/media/DUAbj11X4AAjOWe.png:large
Jest i on nasz Big Sam nie wraca do gry bo na koniec sezonu musi brylowac tak jak w pierwszej polowie :)

1

kurde dalej valencia niech wygraja lepiej punkty jeszcze bedą mieli okazje tracic z realem atleti czy nami w rewanzu teraz nie wywieraja presje na bialych i niech wygrywaja jak najwiecej to samo villareal , sevilla , atletico :)

0


ogladam ten filmik i jednak valverde umie sie usmiechac i pozartowac , nastepna sprawa to Yerry Mina ale z niego kawał chłopa oby sie ogrywał u boku pique , umtitiego bo moze za pare lat byc jednym z najlepszych stoperow na swiecie bo warunki ma do tego super :)

0

szkoda ze sevilla z w tych czterach meczach gdzie zaliczyla trzy porazki i jeden remis nie wygrala dwoch spotkan to by byla nad bialymi o kilka punktow :D

0

Jeżeli go wykupią za 38 mln na koniec sezonu to i tak ładna kasa a jest duże prawdopodobieństwo se tak będzie , zawodnik byłby świetny ale kontuzje mu nie dają wejść na wyższy level on odkąd przyszedł z celtyb 3,5 roku temu 2 lata się leczył , rok się ogrywał a pół roku miał dobre ;) lepiej wprowadzić kogoś z barcy b

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?