0

czemu siedzisz na stronie realu i u nas i piszesz na obu forach i podkrecasz atmosfere ? kibicujesz barcy to nie prowokuj na stronie bialych

4

leganes z realem jak rowny z rownym chyba biali do formy wracaja

1

Denis już któryś raz taka sete marnuje , początek sezonu miał dobry teraz już wrócił na swój poziom

0

Tak wiem grał 15 min ale wszedł był świeży zamiast pokręcić 1vs1 dać jakieś Piły ciekawe to on statycznie:/

0

Kolejny mecz utwierdza w przekonaniu ze denis , digne , rafa , vidal ( dziś w miarę dobrze) to nie poziom barcy , rafa wraca po kontuzji ostatnia szansa aby się pokazać zagrać kilka ryzykownych piłek czy wejść w drybling 1na1 to on tylko do najbliższego :/ 35 mln jak inter daje to z pocałowaniem ręki opchnac i wprowadzić alenie

0

wpadna na camp nou i dostana manite :D

1

po co on strzela te karne jak nie umie ? ??

1

ale znow roberto poszedl jak strzala i dal pile messiemu :D

0

pistolet naladowany !

0

rakieta jak narazie najlpeszy

0

dawac jeszcze jedna do przerwy ! !

0

paulinho dzis fatalny

0

alba dzisiaj w szoku

2

ładnie presują ale 90 minut tak nie beda biegac , spokojnie :D

0

tam nikt nie przyjdzie dopoki nie odejdzie ronaldo i benzema , nikt nie bedzie gral na crisa złote pilki , taki hazard gdyby cris zostal sprzedany by przyszedl odrazu kane to samo mysle , ale w takiej sutuacji watpie , pzoatym rusek z chelsea nie jest glupi za mniej niz 200 mln nie sprzeda edena to samo totki z kane , a wiadomo ze ceny poszly w gore a real bedzie musial kupic 2 zawodnikow do ataku klasy swiatowej do obrony tak samo ze dwoch takze mysle ze 500-600 mln trzeba szykowac a cris na 200 % nie odejdzie takze jedynie co moga zmienic to obrone i ewentulnie jakiegos szczyla do ataku kupic a jak rusza na zakupy to beda dojeni jak krowy :)

0

mam nadzieje ze dzis wygramy , mamy mocna kadre linia pomocy najmocniejsza w lidze obrona to samo o ataku nei trzeba mowic bo mamy messiego i suareza , dembele moze pokrecic nie moge sie doczekac meczu :) obysmy wygrali to na bialej jeszcze bardziej bedzie sie gotowac :)

0


co to za nuta w tle ktos zna tytul ?

1

Szacunek za wpis , odnośnie realu to dopiero teraz wychodzi geniusz trenerski tego pana który już został okrzyknięty najlepszym trenerem w historii futbolu,wydaje mi się ze po obronie ligi mistrzów i wygraniu ligi on dalej będzie grał przez 5 lat jednym i tym samym składem i będzie wygrywał tytuły u nas pep odszedł bo mimo ze wygrał trofea chciał transferów nowej krwi i rywalizacji czego nie dostał od zarządu bo wiedział ze niektórym się może przewrócić w głowie i tak było, pozatym brak stylu w sumie to macie jakiś który się zwie wrzutka , Ronaldo młodszy nie będzie 33 lata z roku na rok będzie coraz gorzej w obronie jedynie młody Francuz trzyma poziom a na ławce ceballos który miał być waszym iniesta , lucas wasz madrycki deulofeu i asensio okrzyknięty w sierpniu nowym messim jedynie kovacic coś może bo reszta to tak jak u nas w dwa lata temu:)

0

Chciał kadrę , ma kadrę będziemy oceniać po sezonie ale spokojnie bo liga trwa atleti goni maja coste i vitolo teraz a kryzys może u nas przyjść w każdej chwili

1

jak to co paco kontuzja jak wroci to bedzie powolywany bo to nasz drugi napadzior i super sie spisuje jak narazie jak tylko gra takze mysle ze napewno wroci i bedzie rotowany z suarezem teraz tym bardziej jak gramy na 3 frontach powinni odejsc mi sie wydaje rafinhia, vidal i mascherano juz pewnie odejdzie na 100 % co do dwoch pierwszych to lepiej jak odejda bo moze sie stac tak samo z nimi jak z arda tylko na drugie polrocze sezonu;/

0

ale bydlak kawal grzmota z niego ;D

13

spieprzyliscie nam weekend !

0

jakies predykcje co powie zizu na konferencji ?

0

gitara siemaaa !

1

jak zwykle problem drugiej polowy a w pierwszej polowie tak walili ;D

4

hahahahhahahahah
cris ! łapy do gory !

6

miroslawski to kibic realu to musi sie spuszczac nad crisem :D

1

przez 90 minut nie beda taki cisnac z nami tez mieli super pierwsza polowe takze czekamy :D

0

lm dzieki sedzia wygrali i gites ze nie dal :D

7

dobrze 2.5 roku 20mln zaoszczedzone na pensji do tego pol roku nie gral to co mieli za 5 mln pusci . a pewnie dostaniemy tez jakies 5-6 mln zmiennych a do tego moze pogra rok dobry to go opchniemy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?