25

moze nikt jej zaworow dawno nie wyregulowal ?

0

rob skrina i zobaczysz mordo

0

podaje typy na dzis i jutro:
real x
chelsea 1
lipsk 1
barca 2

10 zl =300 zl do wyjecia .

p.s przypominam ze o 16:15 villareal bedzie oplacac rachunek na bernabeu
milego dnia

0

jak to co pytali czy dobry towar z kolumbii sprowadza

0

I co naszemu komarowi nic nie jest?:) a wczoraj tu wszyscy się bali ze uraz się odnowił , spokojnie pauzował więcej niż powinien także wyleczył się , wiadomo ze czasem cis go może zakuć tym bardziej po operacji

1

Spokojnie choćby Real kupił neymara to musi sypnąć 300-400 mln myśle chyba ze ma faktycznie te klauzule na Real w sumie to by mnie to nie zdziwiło bo to typowy brazol

3

Wydaje mi się ze lepiej trafić na Real teraz póki są w dołku w PK niż w półfinale lub finale gdzie jest jeden mecz , atleti się boje bo wrócił costa jest vitolo maja mocna ekipę

2

Gdyby mu coś było to by już radio goal mundo czy inne źródło podało ze coś nie tak , idźcie spać , dobrej nocy koledzy:)

0

jak po meczu nie bedzie zadnego komunikatu to znaczy ze chyba okej

8

on tak chodzi :D

6

dobra niech sie wyszaleje mamy wynik moze isc na chama ;D

1

mister mina jakbysmy przegrywali 2:0

1

dobra neich juz wprowadzi dembele i arnaiza niech odpoczna iniesta i suarez albo leo

0

gomes aahahahhah xd

0

semedo od paru ostatnich meczy moze sie podobac w defensywie

0

klatus to chyba druga najwazniejsza osoba po el jarku jak chodzi o newsy , nowinki etc pod wzgledem realu :D

0

verma wchodzi myslalem ze da mu odpoczac :D

0

niech wrzuci dembele , arnaiza i digne na boisko i niech dograja w spokoju , a alba , iniesta i suarez niech odpoczywaja

0

nie , jest w liverpoolu na treningu

2

w drugiej polowie arnaiz , dembele i digne na boisko i jedziemy ;D

0

po co rafinhia zeby sie polamal i znowu nie gral rok czasu ? sprzedajmy go poki zdrowy

0

ona jest w ciazy xd

0

dembele , dembele i dembele , spokojnie panowie i panie jeszcze bedzie mial czas sie nagrac w tym sezonie jest po kontuzji niech dochodzi do siebie , nie gral 100 dni ponad a wy myslicie ze bedzie gral teraz co mecz 90 minut, bardzo dobrze ze wstawil gomesa bo ten ostatnimi meczami pokazywal sie z dobrej strony a dembele moze wejsc w drugiej polowie .

20

popek , cypis jak mozna ich nazwac muzykami xd

0

zebralo sie na wspomnienia iniesta cudne okienko z realem , ale ronnie na lewej flance chodzil jak przecinak w pelnym biegu , ramos uczyl sie raczkowac jak wchodzil w drybling :)

1

powiem szczerze ze boje sie troche tego meczu dzisiaj , celta na wyjezdzie lubi strzelac a wiemy co sie rok temu stalo z realem jak grali na santiago , mam nadzieje ze nasi wyjda i strzela szybko bramke albo nawet dwie i bedzie spokojniej

4

posada u bartka pewna a kto wie czy nie czasem moglbys go z tronu stracic

2

Co do transferów w lato to wydaje mi się ze powinnismy odpuścić tylko uporządkować nasz skład pozbyć się tych co nie odpala czyli pewno gomesa , rafinhii no i aleixa , arda , deulofeu i masche raczej teraz odejdą , myśle ze griezman jest nam zbędny mamy bogactwo w ataku , lepiej kasę przeznaczyć na stadion dołożyć za 1,5 roku w lato powinnismy się zainteresować icardim sypnąć 100 mln i brać bo to sensowna opcja na 9 w barcy , będzie miał 25 lat także myśle ze na 6-7 sezonów napadzior jak złoto :)

0

akurat tez gwalce remix niemieckiego kawalka ktory znalazlem na starym telefonie xd

0

pytanie odnosnie aut a konkretnie felg , chcialbym sobie do auta sprawic takie fele tylko nie moge znalesc w ogole ich w necie i czy moj budzet to wytrzyma oczywiscie chcialbym takie jak w aucie na zalaczonym filmiku :)

https://www.instagram.com/p/BGpjsILjBjd/?taken-by=bleacherreport&hl=en

te nizej wydaja mi sie takie same lecz nie jestem pewien
https://sprzedajemy.pl/felgi-aluminiowe-rh-17-bmw-3-e90-e92-e91-e93-5x120-bytom-odrzanski-6bea9f-nr54157347

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?