olejtm
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
25
moze nikt jej zaworow dawno nie wyregulowal ?
0
rob skrina i zobaczysz mordo
0
podaje typy na dzis i jutro:
real x
chelsea 1
lipsk 1
barca 2
10 zl =300 zl do wyjecia .
p.s przypominam ze o 16:15 villareal bedzie oplacac rachunek na bernabeu
milego dnia
0
jak to co pytali czy dobry towar z kolumbii sprowadza
0
I co naszemu komarowi nic nie jest?:) a wczoraj tu wszyscy się bali ze uraz się odnowił , spokojnie pauzował więcej niż powinien także wyleczył się , wiadomo ze czasem cis go może zakuć tym bardziej po operacji
1
Spokojnie choćby Real kupił neymara to musi sypnąć 300-400 mln myśle chyba ze ma faktycznie te klauzule na Real w sumie to by mnie to nie zdziwiło bo to typowy brazol
3
Wydaje mi się ze lepiej trafić na Real teraz póki są w dołku w PK niż w półfinale lub finale gdzie jest jeden mecz , atleti się boje bo wrócił costa jest vitolo maja mocna ekipę
2
Gdyby mu coś było to by już radio goal mundo czy inne źródło podało ze coś nie tak , idźcie spać , dobrej nocy koledzy:)
0
jak po meczu nie bedzie zadnego komunikatu to znaczy ze chyba okej
8
on tak chodzi :D
6
dobra niech sie wyszaleje mamy wynik moze isc na chama ;D
1
mister mina jakbysmy przegrywali 2:0
1
dobra neich juz wprowadzi dembele i arnaiza niech odpoczna iniesta i suarez albo leo
0
gomes aahahahhah xd
0
semedo od paru ostatnich meczy moze sie podobac w defensywie
0
klatus to chyba druga najwazniejsza osoba po el jarku jak chodzi o newsy , nowinki etc pod wzgledem realu :D
0
verma wchodzi myslalem ze da mu odpoczac :D
0
niech wrzuci dembele , arnaiza i digne na boisko i niech dograja w spokoju , a alba , iniesta i suarez niech odpoczywaja
0
nie , jest w liverpoolu na treningu
2
w drugiej polowie arnaiz , dembele i digne na boisko i jedziemy ;D
0
po co rafinhia zeby sie polamal i znowu nie gral rok czasu ? sprzedajmy go poki zdrowy
0
ona jest w ciazy xd
0
dembele , dembele i dembele , spokojnie panowie i panie jeszcze bedzie mial czas sie nagrac w tym sezonie jest po kontuzji niech dochodzi do siebie , nie gral 100 dni ponad a wy myslicie ze bedzie gral teraz co mecz 90 minut, bardzo dobrze ze wstawil gomesa bo ten ostatnimi meczami pokazywal sie z dobrej strony a dembele moze wejsc w drugiej polowie .
20
popek , cypis jak mozna ich nazwac muzykami xd
0
1
powiem szczerze ze boje sie troche tego meczu dzisiaj , celta na wyjezdzie lubi strzelac a wiemy co sie rok temu stalo z realem jak grali na santiago , mam nadzieje ze nasi wyjda i strzela szybko bramke albo nawet dwie i bedzie spokojniej
4
posada u bartka pewna a kto wie czy nie czasem moglbys go z tronu stracic
2
Co do transferów w lato to wydaje mi się ze powinnismy odpuścić tylko uporządkować nasz skład pozbyć się tych co nie odpala czyli pewno gomesa , rafinhii no i aleixa , arda , deulofeu i masche raczej teraz odejdą , myśle ze griezman jest nam zbędny mamy bogactwo w ataku , lepiej kasę przeznaczyć na stadion dołożyć za 1,5 roku w lato powinnismy się zainteresować icardim sypnąć 100 mln i brać bo to sensowna opcja na 9 w barcy , będzie miał 25 lat także myśle ze na 6-7 sezonów napadzior jak złoto :)
0
akurat tez gwalce remix niemieckiego kawalka ktory znalazlem na starym telefonie xd
0
pytanie odnosnie aut a konkretnie felg , chcialbym sobie do auta sprawic takie fele tylko nie moge znalesc w ogole ich w necie i czy moj budzet to wytrzyma oczywiscie chcialbym takie jak w aucie na zalaczonym filmiku :)
https://www.instagram.com/p/BGpjsILjBjd/?taken-by=bleacherreport&hl=en
te nizej wydaja mi sie takie same lecz nie jestem pewien
https://sprzedajemy.pl/felgi-aluminiowe-rh-17-bmw-3-e90-e92-e91-e93-5x120-bytom-odrzanski-6bea9f-nr54157347