olejtm
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
19
noo coz , tylko sie modlic aby jak najdluzej trenowal bialych :D
0
Co masz do korony Kielce? Aha Wisła Kraków i wszystko wiadome xdd
0
Kolejny dzień , oby nasz klub kogoś sprzedał liczę na arde najbardziej i deulofeu nie zaszkodziłyby tez jakieś wypożyczenia rafinhii lub denisa
13
Oglądałem jakiś skrót meczu realu około 20 minut i naprawdę nie wiem jak można tego pokrake crisa porównywać z Leo może goleadorem jest świetnym ale to by było na tyle , bale który nie grał kupę czasu ciągnął grę drużyny niż „najlepszy piłkarz” tego globu zero kreowania akcji kolega jakiegoś pomysłu na grę z jego strony śmiem twierdzić ze taki aspas czy sisto nakryli go czapkami no ale cóż , dzieciaki w białych pelerynach będą i tak wielbić go pod niebiosa bo chłop strzela 5 ważnych goli w sezonie i jest bogiem futbolu:) Oj w lato Real ruszy na zakupy i będą dojeni, po mundialu ceny wzrosną a przydałoby się kupić 9 klasowa i jakiegoś następcę cris lub bale co do ławki to wątpię aby taki kocacic , asensio , ceballos czy lucas wskoczyli do pierwszego składu i zaczęli dyrygować gra :) asensio jak został okrzyknięty nowym messim jakoś zaginął i tyle go widzieli
3
Oj Real w lato będzie dojony z kasy , nie oszukujmy się cris młodszy nie będzie kreatorem jak messi nie zostanie , benzema chyba wypalony już dawno w pomocy maja bogactwo w obronie tez pewno kogoś kupią no i tego kepe a ceny pójdą w górę i to ostro bo każdy będzie wiedział ze Real zdesperowany już nie mogę się doczekać co do młodych gwiazd to chyba szybciej zgasną niż zaświeciły ceballos , lucas , theo jedynie nowy messi czyt. Asensio może zacznie prezentować regularna formę jak przystało na następcę Leo xd
0
zidane po meczu
mielismy okazje pila nie chcial wpasc
mam najlepsza 9 na swiecie
0
zidane klaska crisowi ?
1
dobra w czwartek wszystkie sily na celte nastukajmy ich
1
napisalem tej planety a leo nie jest z tej planety :D
0
aha czyli jak zwykle malo wspolnego z futbolem ma ten gracz :D
0
nie moge ogladac realu , jak gra najlepszy zawodnik tej planety ?
1
ajajaja ale sie zabawil :D
2
jeszcze nie wszedl na boisko a juz brawa . legenda !
0
wchodzi nasza bogini portugalska :D
3
dla matsa na rozgrzewke :D
0
panowie dajmy na wstrzymanie :D dembele nie gral ponad 100 dni do tego ledwo co do klubu przyszedl nowy styl , nowa druzyna musi sie dostosowac z meczy na mecz bedzie coraz lepiej
11
spokojnie koles nie gral ponad 100 dni , pozatym dopiero sie ogrywa w naszym klubie dajcie mu kilka spotkan
0
douglasa jeszczcze ktory pewnie wroci z wypozyczenia oraz aleixa vidala i masche jak przyjdzie mina
11
ale mu musialo zalezec na tym transferze do nas niestety neymar odchodzac chcial jeszcze 20 mln zawinac , jak widac nie kazdy brazol ma w genach kase :D
0
odpoczywac ? ANDRES im wiecej gra tym lepiej sie prezentuje pomoc iniesta-busi-coutinho to rewelacja paulinho , denis , gomes , rakitic zmiennicy i gra gitara
0
pozegnac arde , masche, aleixa vidala ,deulofeu , douglasa mysle ze rafinhia tez powinien odejsc teraz napewno nie bedzie dostawal minut , nie wiem czy denis tez nie powinien udac sie na wypozyczenie ;/
2
on poprostu ma charakter crisa i chce byc na piedestale ale obok leo nigdy nie bedzie nawet za 5 lat .
26
jezeli coutinho zrezygnowal z 15 mln za podpis to pomyslcie jak mu cholernie zalezy na grze w naszych barwach , nie to co neymar ktory przez 4 lata gral tu dla hajsu ...
0
dobra dobra teraz czas sie przyzwyczajac !
ale sie jaram chyba bardziej niz po oficjalce z neymarem ! :D
0
no coż co by nie mowic transfer jeszcze nie oficjalny ale mamy dembele i coutinho kosztem neymara jednak bartek nie dal du... i sam osobiscie dopilnowal transferow duzy + dla niego i mocny argument do kierowania klubem przez kolejne lata przy nastepnych wyborach . szkoda ze nie kupilismy tego inigo martineza 26 lata stoper na 6-7 lat ograny w la liga no ale zobaczymy co bedzie z tego kolumbijczyka jak go kupimy
0
http://transfery.info/109565,koniec-sagi-coutinho-w-barcelonie
oby dzisiaj oficjalka a jutro meczycho i coutinho na trybunach :D
1
ter stegen
semedo-pique-umtiti-alba
roberto-busi
messi
dembele-suarez-coutinho
lub tez
ter stegen
roberto-pique-umtiti-alba
iniesta-busi-coutinho
messi-suarez-dembele
0
za suareza to my musimy kupic za 2-3 lata Icardiego nie widze innej opcji
0
deulofeu by to strzelil
0
dembele wejdzie i zaladuje bramke :D