1

vidal do zmiany pierwszy sergi roberto musi wejsc denisowi dalbym pare minut jak nie to alenia za niego

0

vidal i jego presing w truchcie

3

orłowski ty sam jestes jak grzyb

17

vidal to jest nieporozumienie na tym skrzydle w ogole nic nie robi

0

co by nie mowic gomes narazie najlepszy :D

0

3:1 dla nas bym stawial

8

Skończyłem czytać na „nasralbym na miejscu Valverde na ten puchar króla” chłopie taki klub jak barca na nic nie może srac bo jesteśmy najlepszym klubem na świecie i mamy mus wszystko wygrywac

0

Być może jednak dobrze się stało ze odszedł bo kto wie czy mielibyśmy ter stregena młodego jednego z najlepszych brmakarzy na świecie , oczywiście nie ujmując valdesowi tez nie był kiepskim bramkarzem

0

Spokojnie panowie i panie widzę ze sporo osób się martwi o wynik bo nie ma Leo , suareza i iniesty obrona pewnie będzie taka sama jak z realem albo semedo za roberto a ten pójdzie do pomocy w ataku denis może zagrać , arnaiz może tez zaskoczyć w pomocy mamy nadmiar graczy najlepsza opcja byłaby pomoc denis paulinho busi roberto w ataku arnaiz i vidal

0

morata to jest cienias jednak xddd

0

Tez tak miałem przez tydzień dwa jak zaczynałem dietę , wydaje mi się ze twój żołądek słabo reaguje jak mało zjadasz

0

Odejdzie coutinho teraz lub w lato , salah raczej dłużej niż dwa sezony tam nie zabawi także watpie

4

Żart ?? Co napisałem nie tak ? Ze Liverpool jest przeciętniakiem ? Może 10 lat temu byli jednym z topowych zespołów ale teraz zwykły średniak zobaczymy na koniec sezonu co osiągną:) co do polityki finansowej to barca nie wydaje 90 mln euro na obrońcę który nie jest nawet w top 5 SO na świecie xdd

5

liverpoolczycy maja bol dupska ze coutinho jednak woli cos wygrac w swojej karierze a nie kisic sie w jakims przecietniaku z ligi angielskiej a oni cisna po nim jakby zadeklarowal ze do konca zycia bedzie wierny ich klubowi i co roku zajmowal 5-6 miejsce w BPL , pewnie tu są fani the reds przekazcie kolega ze strony ze poprostu chce wejsc na wyzszy poziom i predzej czy pozniej trafi do nas a wy mozecie kupic najlepszych zawodnikow a i tak bedziecie tylko liverpoolem ktory jest pokroju arsenalu (chociaz kanonierzy) grali w lm regularnie nie mowie o tym roku :)

1

piekna kobieta a u nas wszyscy oczywiscie zachwyceni anka lewandowska xdd

0

ja ciebie za darmo bym oddal dobrze ze ty nie odpowiadsz za transfery w naszym klubie :)
mimo ze u nas nie moze sie odnalesc to nie znaczy ze jest slabym pilkarzem w valencii gral bardzo dobrze , pozatym jest mlody i kto wie czy w MU by sie nie odnalazl

0

i swoja ksiazke dietetyczna by ann ktorej nikt by nie czytal gdyby nie lewy :D

8

ale ta lewandowska nie jest jakas urodziwa , niby szczupla figurka osa ale jakos mi do gustu nie przypada , ale taka antonella naszego leo albo nawet georgina rodriguez crisa to marzenie kazdego faceta :D

0

lepiej dac szanse komus z barcy b , ogladam mecze chelsea dosyc czesto i naprawde koles robi spore bledy , rozumiem ze jest mlody ale to taki sredniak

3

Ktoś jeszcze sylwka spędza samotnie w domu i czeka na oficjalke z coutinho ?;) Ja niestety po rozstaniu z kobieta pare dni temu nie mam ochoty nigdzie wychodzić , kupię dobrego whiskacza i będę czekał na tą oficjalke :)

4

taki poziom vermaelena tylko mlodszy :) mysle ze 50 mln to max co za niego mozna dac takze 110-140 mln za coutinho to drobne :D

0

noo te EQT tez wlasnie myslalem sztosik są , znajde odpowiedni kolorek i zamawiam a za miecha poszukam jakis force fajnych :D

0

panie i panowie szukam fajnych bucikow jak myslicie te fajne czy srednio meskie?:D https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t31.0-8/25587988_1972309289453910_5479741073959907051_o.jpg?oh=d5a88d6e4e9f744adaa4834a8f729204&oe=5AFB8596

jak cos to prosilbym o jakies propozycje jak ktos cos posiada fajnego wygodnego co pasuje pod jeansy , dresiki :)

1

zapomniales o benzemie i brozku

2



haha popek xdd

3

Czyli messi grał na 17% bramka i asysta xd

5


jak ja go nienawidzę ! psychol nie pilkarz

6

czy ma ktos powtorke gran derbi z polskim komentarzem ?

0

koledzy i kolezanki czy posiada ktos skrot z wczorajszego meczu ze wszystkimi akcjami albo nawet caly mecz chodzi mi o polski komentarz ! pozdrawiam i dziekuje z gory

30

Panowie odnosnie wczorajszego meczu , podobal mi sie Vermaelen zagral soildnie (mial chyba dwa drobne błedy) az sie dziwie, ze chlop tak malo gra a po kontuzji potrafi wejsc i trzymac solidny poziom , oby go kontuzje omijaly bo ma 30 lat a taki zmiennik dla pary pique - umtiti to klasa swiatowa jakos pewniej przed meczem sie czulem niz czasami jak mascherano mial grac ;/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?