olejtm
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Popek żeby się teraz na smierć nie zaćpał xdd a szpilka za słabo w łysy łeb dostał od wildera chyba xd fajnie jakby tak szpilka dostał pudziana może by mu wybił ksw z głowy xd
0
ksw powoli schodzi na psy , jezeli jeszcze zakontraktuja szpilke, zimnocha czy tam masternaka to juz w ogole , teraz wiecej celebrytow niz prawdziwych zawodnikow
1
szpilka to jest taki wiesniak ze az wstyd mi ze jest polakiem xd
on chcial byc mistrzem wagi ciezkiej i wygrywac z joshua i innymi a tu zostalo mu ksw i baty od zimnocha czy tam stracha x
11
a real odpowiada argumentem " to my obronilismy LM jestesmy najlepsii " szkoda ze dwa razy trypletu nie wygrali jeszcze :D
0
Verma dzisiaj super wystep moze w koncu kontuzje ma za soba ? Oby bo taki zmiennik w obronie to skarb dzisiaj bylem jakos bardziej pewny jak on gral niz niekiedy mascherano nie zapominajmy ze on tez kiedys w arsenalu gral na wysokim poziomie i byl jednym z lepszym stoperow w lidze angielskiej ;D
0
ja juz od dawna uwazam ze pomoc powinna wygladac iniesta , busi , roberto w obronie semedo paulinho podwieszony tylko kurde wroca dembele , paco jak ten valverde to ulozy ;/
1
wiadomka ze LEO a Ci co uwazaja inaczej to są Ci co uwazaja Benzeme za lepszego napastnika niz Suarez takze o czym tu dyskutowac ?:D
0
pisalem przed meczem ze jak realowi nie idzie to carvajal , marcelo i szczegolnie ramosowi odcina prąd :) i dani jak widac nie wytrzymal , ramos i marcelo tez byli bliscy :D
15
chcialbmy aby kiedys stanal przedemna ten redaktorzyna albo klatus , leszczu kleszczu czy reszta tych chlopow i powiedzieli mi to w twarz :)
0
bale wrocil to asensio , lucas nie mowiac juz o ceballosie w odstawke xd
1
Chłopaki a drugi prezent po świętach , wraca Dembele ! :)))
1
Ale Vermaelen oby go kontuzje omijały do rotacji z pique i umtitim będzie jak złoto ładnie czyścił dzisiaj
0
brawo ramos
3
rakieta dzis najlepszy !!!!!
4
chyba busi i iniesta poszukiwani
3
busquets warzywo
0
spokojnie 90 minut nie beda presowac :D
0
jak przegramy to bartek na 100 % kogos kupi do napadu w styczniu , nie zdziwie sie jak sypnie kasa na coutinho na powaznie
1
najgorsze jest to ze jak real przegrywa to takim bezmozgom jak marcelo , ramos czy carvajal pala sie styki i moga sporą krzywde zrobic naszym nie mowie o casemiro bo to niewiniatko to nigdy nic nie robi :D
0
ja se ogladam w internecie za free w hd pozdro kumpel :D
0
wiekszosc w ksw nasterydowana jest , ale czy to wazne ?
0
odnosnie tego KSW dzis i tego freak fightu to mam nadzieje ze Oswiecinski wygra z tym smiesznym popkiem , widze fale hejtu na niego bo tam chlopakow jakis wsypal kilka lat temu , ale czy to dlatego go taka czesc nie nawidzi kazdy go cisnie a niech stanie przed nim i mu to powie w oczy , dodajmy ze popek tez tego co ma teraz nie dorobil sie ciezką pracą na budowie czy gdzies indziej , oby aktorzyna pokazal ze ten popek wiecej gada niz robi
2
marzy mi sie zeby paulinho dzis strzelil brame i pique , pierwszy wysmiewany ze cienias z chin a pique to wiadomo ale by chlopaka opadla kopara jakby obaj strzelili a co do wyniku to mysle ze remis tez bedzie dla nas dobry byle nie przegrac
0
Szukam jakiejś kurteczki stylowej na zimę ktoś poleca coś najbardziej chyba coś z materiału pakowanego i kaptur bo jak mi się podoba to mojej kobiecie nie albo na odwrót xd cena do 350 zl
52
dwa razy lepszy pilkarz to i zarobki dwa razy lepsze
0
Celta , sociedad , sevilla ;)
0
no no pique sam postawi szpaler dla realu xdd
0
nie trafil xdd hahhah
0
wchodzi nasza bogini portugalska :D
0
niech gomesa wrzuci zobaczymy co jest wart