0

Popek żeby się teraz na smierć nie zaćpał xdd a szpilka za słabo w łysy łeb dostał od wildera chyba xd fajnie jakby tak szpilka dostał pudziana może by mu wybił ksw z głowy xd

0

ksw powoli schodzi na psy , jezeli jeszcze zakontraktuja szpilke, zimnocha czy tam masternaka to juz w ogole , teraz wiecej celebrytow niz prawdziwych zawodnikow

1

szpilka to jest taki wiesniak ze az wstyd mi ze jest polakiem xd
on chcial byc mistrzem wagi ciezkiej i wygrywac z joshua i innymi a tu zostalo mu ksw i baty od zimnocha czy tam stracha x

11

a real odpowiada argumentem " to my obronilismy LM jestesmy najlepsii " szkoda ze dwa razy trypletu nie wygrali jeszcze :D

0

Verma dzisiaj super wystep moze w koncu kontuzje ma za soba ? Oby bo taki zmiennik w obronie to skarb dzisiaj bylem jakos bardziej pewny jak on gral niz niekiedy mascherano nie zapominajmy ze on tez kiedys w arsenalu gral na wysokim poziomie i byl jednym z lepszym stoperow w lidze angielskiej ;D

0

ja juz od dawna uwazam ze pomoc powinna wygladac iniesta , busi , roberto w obronie semedo paulinho podwieszony tylko kurde wroca dembele , paco jak ten valverde to ulozy ;/

1

wiadomka ze LEO a Ci co uwazaja inaczej to są Ci co uwazaja Benzeme za lepszego napastnika niz Suarez takze o czym tu dyskutowac ?:D

0

pisalem przed meczem ze jak realowi nie idzie to carvajal , marcelo i szczegolnie ramosowi odcina prąd :) i dani jak widac nie wytrzymal , ramos i marcelo tez byli bliscy :D

15

chcialbmy aby kiedys stanal przedemna ten redaktorzyna albo klatus , leszczu kleszczu czy reszta tych chlopow i powiedzieli mi to w twarz :)

0

bale wrocil to asensio , lucas nie mowiac juz o ceballosie w odstawke xd

1

Chłopaki a drugi prezent po świętach , wraca Dembele ! :)))

1

Ale Vermaelen oby go kontuzje omijały do rotacji z pique i umtitim będzie jak złoto ładnie czyścił dzisiaj

0

brawo ramos

3

rakieta dzis najlepszy !!!!!

4

chyba busi i iniesta poszukiwani

3

busquets warzywo

0

spokojnie 90 minut nie beda presowac :D

0

jak przegramy to bartek na 100 % kogos kupi do napadu w styczniu , nie zdziwie sie jak sypnie kasa na coutinho na powaznie

1

najgorsze jest to ze jak real przegrywa to takim bezmozgom jak marcelo , ramos czy carvajal pala sie styki i moga sporą krzywde zrobic naszym nie mowie o casemiro bo to niewiniatko to nigdy nic nie robi :D

0

ja se ogladam w internecie za free w hd pozdro kumpel :D

0

wiekszosc w ksw nasterydowana jest , ale czy to wazne ?

0

odnosnie tego KSW dzis i tego freak fightu to mam nadzieje ze Oswiecinski wygra z tym smiesznym popkiem , widze fale hejtu na niego bo tam chlopakow jakis wsypal kilka lat temu , ale czy to dlatego go taka czesc nie nawidzi kazdy go cisnie a niech stanie przed nim i mu to powie w oczy , dodajmy ze popek tez tego co ma teraz nie dorobil sie ciezką pracą na budowie czy gdzies indziej , oby aktorzyna pokazal ze ten popek wiecej gada niz robi

2

marzy mi sie zeby paulinho dzis strzelil brame i pique , pierwszy wysmiewany ze cienias z chin a pique to wiadomo ale by chlopaka opadla kopara jakby obaj strzelili a co do wyniku to mysle ze remis tez bedzie dla nas dobry byle nie przegrac

0

Szukam jakiejś kurteczki stylowej na zimę ktoś poleca coś najbardziej chyba coś z materiału pakowanego i kaptur bo jak mi się podoba to mojej kobiecie nie albo na odwrót xd cena do 350 zl

52

dwa razy lepszy pilkarz to i zarobki dwa razy lepsze

0

Celta , sociedad , sevilla ;)

0

no no pique sam postawi szpaler dla realu xdd

0

nie trafil xdd hahhah

0

wchodzi nasza bogini portugalska :D

0

niech gomesa wrzuci zobaczymy co jest wart

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?