olejtm
Dołączył/a: kwiecień 2016
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
szpaler moga zrobic ale to oni nam po meczu xdd
0
wiecie moze gdzie obejrze 1.2 .3.4 sezon wikingow na necie ? bo kolega polecil mi obejrzec od poczatku ale nie moge znalesc nigdzie; /
0
ten arthur bedzie gral dzisiaj przeciwko bialym ? ktos cos wie bo w polfinalne chyba nie gra ?
0
kurde a moze za 2-3 lata taki icardi do nas ? albo nawet wczesniej ? super grajek jak ogladam mecze interu umie sie skubany ustawic , taki suarez jak gral w liverpoolu czy myslicie ze paco moze byc taki jak luis suarez za 2-3 lata ?
0
A ten vincius to już nasz grajek bo nie ogarniam
Edit już wiem xdd hahah to Real zrobił deal ale zobaczymy za pare lat xdd
2
Może mieć problem ja dembele będzie na skrzydle śmigał i pistoletów wróci do formy najwyższej to myśle ze mogą się skupiać :)
0
Gorzej jak się okaże gorszy od douglasa za tamtego daliśmy chociaż 7 mln tylko xd
0
Myśle ze powinnismy ściągnąć tylko obrońcę w zimę bo masche odejdzie a po sezonie zobaczyć jak to wszystko wyglądało kto nie spełnił oczekiwań i pozbyć się graczy a w ich miejsce sciagnac innych , osobiście myśle arda , aleix vidal , rafinhia , deulofeu , douglas , rakitic ( tak rakitic powinni zostać sprzedani bo to nie poziom barcy nawet kosztem gomesa który w tym sezonie jak gra to nawet mu idzie dobrze i się stara pozatym jest młody i nawet za rok czy dwa można za niego wziąć fajna kasę) kasę w lato przeznaczyć na 1-2 graczy przyszłościowych typu saul niguez czy nawet tego coutinho jeżeli dałoby radę go wyjec barca to nie miejsce dla takich zawodników zwanych polsrodkami , co do arthura to można go kupić i wypożyczyć gdzieś niech się ogrywa a jeżeli chodzi o mine to wolałbym inigo martineza który wskoczylby odrazu do podstawowego składu 26 lat ograny w Europie bardzo solidny obrońca , klauzula 32 mln euro nie przez przypadek guardiola się nim interesuje
1
Wolałbym coutinho , inigo martinez i z głowy mamy obronę na kilka lat oraz pomoc
2
+8 nad realem :) oby do konca roku utrzymac to albo i nawet powiekszyc byloby super !
0
niech zdejmie busiego bo ma kartke !
6
brawo paco , super pila !
0
paco wejdzie i strzeli brame
1
gomes za rakiticia i moze cos wcisniemy ;)
2
szkoda ze aktualnie nie mamy zadnych aspektow ofensywnych oprocz leo :D
0
dzisiaj piekny mecz sie szykuje i wygrana sevilli juz nie moge sie doczekac maszyny ,legendy , najlepszego zawodnika wszechczasow jak bedzie dryblowa, rozdawal pilki , kreowal akcje oraz strzelal , oczywiscie z karnych :D
2
rudy to ma zawsze pod gorke :D
1
kto by pomyslal ze vermaelen bedzie naszym najlepszym stoperem aktualnie pod nieobecnosc umtitiego :D brawo oby kontuzje go omijaly tylko
6
mocniejszy zespol lepiej ustawiony i juz psg problemy ma :)
0
pytanie koledzy i kolezanki do was zna ktos moze tytul nutki z tego krotkiego filmiku ?
https://www.facebook.com/miniseCSGO/videos/1361445430611819/
z gory dzieki za pomoc
23
Swoją droga ramos napisał kawał historii , lider la liga pod względem czerwonych kartek a ile meczy jeszcze przed nim żeby ten rekord wyśrubować by stał się nie do pobicia :)
1
oby przetrwac ten trudny okres i do konca roku po gran derbi miec 10-12 pkt przewagi w nowmy roku dembele , umiti wroca a moze kogos kupia w zimie i bedziemy mieli wiekszy wachlarz wygramy to mistrzostwo sami z rywalami i sedziami :)
0
za tydzien wroci bale i znow sie polamie obstawiam nawet kursy slabe w sts xd
0
ramos to faktycznie on ma cos z psychika , nie raz widze jak im nie idzie to on , marcelo lub carvajal zachowuje sie jak malpy i chca wyrzadzic krzywde przeciwniką o casemiro nie wspomne bo to nawet malpa nie jest :)
0
dal ? jego trening polegal na kontunuacji taktyki anczelota :) wrzuta , wrzuta , wrzuta no i wrzuta; D ale udalo sie 2x lm wygrac
1
za tydzien sevilla wygra i real 5 miejsce czyli gwarancja gry w rundzie grupowej ligi europy , a ja czekam na el fenomeno czyli el jarka co wymysli teraz;)
6
a ile meczy przed nim zeby to wysrubowac xdd
1
roberto do pomocy, semedo do obrony
0
inigo martinez byl solidny stoper ograny w lidze hiszpanskiej to szkoda bylo 40 mln bo lepiej kupic w styczniu mine za 10 mln albo jakiegos brazyliczyka za 30 mln :)
0
niee troll czemu odrazu troll poprostu gramy kaszane i juz unzue nas powstrzymal a dzis bez formy real pewnie pocisnie bilbao :)