6

szpaler moga zrobic ale to oni nam po meczu xdd

0

wiecie moze gdzie obejrze 1.2 .3.4 sezon wikingow na necie ? bo kolega polecil mi obejrzec od poczatku ale nie moge znalesc nigdzie; /

0

ten arthur bedzie gral dzisiaj przeciwko bialym ? ktos cos wie bo w polfinalne chyba nie gra ?

0

kurde a moze za 2-3 lata taki icardi do nas ? albo nawet wczesniej ? super grajek jak ogladam mecze interu umie sie skubany ustawic , taki suarez jak gral w liverpoolu czy myslicie ze paco moze byc taki jak luis suarez za 2-3 lata ?

0

A ten vincius to już nasz grajek bo nie ogarniam
Edit już wiem xdd hahah to Real zrobił deal ale zobaczymy za pare lat xdd

2

Może mieć problem ja dembele będzie na skrzydle śmigał i pistoletów wróci do formy najwyższej to myśle ze mogą się skupiać :)

0

Gorzej jak się okaże gorszy od douglasa za tamtego daliśmy chociaż 7 mln tylko xd

0

Myśle ze powinnismy ściągnąć tylko obrońcę w zimę bo masche odejdzie a po sezonie zobaczyć jak to wszystko wyglądało kto nie spełnił oczekiwań i pozbyć się graczy a w ich miejsce sciagnac innych , osobiście myśle arda , aleix vidal , rafinhia , deulofeu , douglas , rakitic ( tak rakitic powinni zostać sprzedani bo to nie poziom barcy nawet kosztem gomesa który w tym sezonie jak gra to nawet mu idzie dobrze i się stara pozatym jest młody i nawet za rok czy dwa można za niego wziąć fajna kasę) kasę w lato przeznaczyć na 1-2 graczy przyszłościowych typu saul niguez czy nawet tego coutinho jeżeli dałoby radę go wyjec barca to nie miejsce dla takich zawodników zwanych polsrodkami , co do arthura to można go kupić i wypożyczyć gdzieś niech się ogrywa a jeżeli chodzi o mine to wolałbym inigo martineza który wskoczylby odrazu do podstawowego składu 26 lat ograny w Europie bardzo solidny obrońca , klauzula 32 mln euro nie przez przypadek guardiola się nim interesuje

1

Wolałbym coutinho , inigo martinez i z głowy mamy obronę na kilka lat oraz pomoc

2

+8 nad realem :) oby do konca roku utrzymac to albo i nawet powiekszyc byloby super !

0

niech zdejmie busiego bo ma kartke !

6

brawo paco , super pila !

0

paco wejdzie i strzeli brame

1

gomes za rakiticia i moze cos wcisniemy ;)

2

szkoda ze aktualnie nie mamy zadnych aspektow ofensywnych oprocz leo :D

0

dzisiaj piekny mecz sie szykuje i wygrana sevilli juz nie moge sie doczekac maszyny ,legendy , najlepszego zawodnika wszechczasow jak bedzie dryblowa, rozdawal pilki , kreowal akcje oraz strzelal , oczywiscie z karnych :D

2

rudy to ma zawsze pod gorke :D

1

kto by pomyslal ze vermaelen bedzie naszym najlepszym stoperem aktualnie pod nieobecnosc umtitiego :D brawo oby kontuzje go omijaly tylko

6

mocniejszy zespol lepiej ustawiony i juz psg problemy ma :)

0

pytanie koledzy i kolezanki do was zna ktos moze tytul nutki z tego krotkiego filmiku ?
https://www.facebook.com/miniseCSGO/videos/1361445430611819/

z gory dzieki za pomoc

23

Swoją droga ramos napisał kawał historii , lider la liga pod względem czerwonych kartek a ile meczy jeszcze przed nim żeby ten rekord wyśrubować by stał się nie do pobicia :)

1

oby przetrwac ten trudny okres i do konca roku po gran derbi miec 10-12 pkt przewagi w nowmy roku dembele , umiti wroca a moze kogos kupia w zimie i bedziemy mieli wiekszy wachlarz wygramy to mistrzostwo sami z rywalami i sedziami :)

0

za tydzien wroci bale i znow sie polamie obstawiam nawet kursy slabe w sts xd

0

ramos to faktycznie on ma cos z psychika , nie raz widze jak im nie idzie to on , marcelo lub carvajal zachowuje sie jak malpy i chca wyrzadzic krzywde przeciwniką o casemiro nie wspomne bo to nawet malpa nie jest :)

0

dal ? jego trening polegal na kontunuacji taktyki anczelota :) wrzuta , wrzuta , wrzuta no i wrzuta; D ale udalo sie 2x lm wygrac

1

za tydzien sevilla wygra i real 5 miejsce czyli gwarancja gry w rundzie grupowej ligi europy , a ja czekam na el fenomeno czyli el jarka co wymysli teraz;)

6

a ile meczy przed nim zeby to wysrubowac xdd

1

roberto do pomocy, semedo do obrony

0

inigo martinez byl solidny stoper ograny w lidze hiszpanskiej to szkoda bylo 40 mln bo lepiej kupic w styczniu mine za 10 mln albo jakiegos brazyliczyka za 30 mln :)

0

niee troll czemu odrazu troll poprostu gramy kaszane i juz unzue nas powstrzymal a dzis bez formy real pewnie pocisnie bilbao :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?